• Majki2111
    2.7k
    To mi ne smeta dokle god je razumljivo i čitljivo. Smeta me ekipa koja piše prazne poruke bez srži informacije. Jasno mi je da nismo u Saboru i da nismo filozofi. Ne traže se eseji, ali nekakva struktura i srž minimalna mora bit na forumu.

    Nije do moderatora. Do ekipe je vjerojatno mlađe (djelomično) koja ne zna kaj je forum. Bit će bolje valjda.
  • Patak
    2.3k
    Daj ne drami bez veze @Majki2111. Drže to sve moderatori pod kontrolom.
  • Infinity
    15.3k
    Edit: S obzirom da neki i dalje ne jebu ni 1%, bit ce tagirani.

    @Mr Anderson, procitaj obavijest
    @Dinaminjo, procitaj obavijest
    @Armagedon13, procitaj obavijest


    OBAVIJEST

    Mole se clanovi, pogotovo novi da gledaju u koju temu sta pisu.

    Ne mozete u temu o transferima pisati svoje vidjenje utakmice. Ne mozete u temu Dinamo - o svemu pomalo pisati nesto o Kohorti. To su samo neki od postova koji su premjesteni u primjerenu temu. Na kraju to ne bude jedan post, nego i sve ono sto se nadovezalo na isti.

    Znam da vas je vecina dosla sa sneta i da tamo sve trpate u jednu temu, ali je ovo forum na kojem u svemu vezanom za Dinamo imate posebnu temu. Kako tamo u temi NK Istra ne pisete o utakmici Dinamo - Rijeka, tako i ovdje u temi transferi nemojte pisati o utakmici Dinamo - Rijeka, nego nadjite temu Dinamo - Rijeka i tu pisite.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    kritika / prijedlog za nove članove

    prije nego kopirate neku vijest ili novost provjerite da li je drugi forumaš već prenio istu. Nema smisla da se forum zatrpava istim vijestima/novostima

    hvala, lp
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Pitanje, s obzirom na arhivu i probleme s memorijom.
    Da li je moguce ukljuciti automatsko brisanje galerije pojedinih tema? npr nakon 7 dana ili da admini brisu stranice?

    Nostalgija, stare slike i takve stvari ok ne trebaju se brisati. Ali tipa novosti, transferi, modri sank itd tko ne baci oko u 3-4 dana vjv ni nece.

    Mozda tako oslobodimo dosta memorije.

    Isto tako povuklo se pitanje o jednogodisnjoj donaciji od par eura pa evo cekamo info i za to :)
  • Infinity
    15.3k
    Memorija je problem, ali nije jedini, pa se zato nismo ni bacali na brisanja.

    Forum, tj. paket koji koristimo ima limit i za broj online korisnika, a to je trenutno 100 i taj limit je konstantno prekoracen.
  • Majki2111
    2.7k
    Kako ko, meni nostalgija tema ne predstavlja ništa i ne otvaram ju. Al se na šanku navučem ako ima kaj zanimljivo. Ne slažem se.
  • Infinity
    15.3k
    Nista se nece brisati, ne sekirajte se. Pogotovo se nece brisati teme koje imaju veze s Dinamom. U nekoj nuzdi bi Tribina mogla odletjeti, al nece cak ni to.
  • seljak86
    2.4k
    Bila bi šteta to maknuti, volim bacit pogled na to
  • i more je plavo
    891


    Pa reci koji su problemi, sigurno ima ljudi koji su spremni pomoci.
    Vjerujem da bi dobar dio ljudi reskiral pivu-dvije da vam olaksa odrzavanje ove price.
  • Ludovic IX
    5.8k
    stavite ziro račun i nek se svakog prvog u mjesecu uplati 2-3 eura npr i mir.. pa nek i 100 ljudi uplati 2 eura, tih 200 € bi vam valjda nešt pomoglo.. jedna piva mjesečno ili jedna kutija cigara
  • marcio amoroso
    33.1k
    Hvala svima na ponuđenoj pomoći, ali ćemo prvo pokušati riješiti sami.
  • flexXy
    2k
    Po meni bi trebalo uvest neki tip clanarine, da svi ovi pametni insideri bar plate za odrzavanje ako vec misle spamat sa glupostima.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Možda je dobra ideja stopirati registracije do kraja prijelaznog roka jer mi se čini da miro ima oko 5 aktivnih profila, a i pohvalio se da ima 500 mailova..
  • Infinity
    15.3k
    Nema potrebe, cekam ga ja :lol:

    A kad smo kod njega. Bit ce banovani svi koji ga spominju i tako poticu da se opet pojavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.