• Kepec
    4.8k
    Jel bila topla ili hladna pivaMr Anderson

    Hladna. Zato mi je pogotovo nejasno...
  • Gelipter
    3.5k
    još bi i kužio da je bila ona tradicionalna bezalkoholna "piva"...
  • seljak86
    2.4k
    Nek me sam polijevaju po toj vrućini... i zahvalim se nakon toga...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Anonimni sudac..prije maloumni:"Nisam pametan, radije bih da je pustio igru jer se jasno vidi kako igrač Rijeke gleda u igrača Dinama, dok igrač Dinama gleda u loptu i nema namjeru izazvati sudar. Igrač Rijeke se namješta na bodycheck i tek onda se okreće. Radije bih da je sudac pustio igru nego da je svirao faul", objasnio nam je."

    To za onaj faul na centru..nek mi neko objasni njegov tok misli
  • Bruh
    901
    Stranci na hrv nogometu su mi fascinantna pojava par puta je bilo azijata na sjeveru sad kad sam bio na lokomotivi bile neke rusknje... valjda mislile da gledaju lokomotiv moskvu ; )
  • Benito
    598
    Bolesno kaj oni rade od te situacije, kako pokušavaju progurat da je Rijeka pokradena, nisu prešli centar tri puta na tekmi
  • Efes Pilsen
    6.9k
    ne kuzim hahqha faul je, ali radije pusti? :rofl: pusti sta? Da zabije pa da frka bude jos veca nakon VARa? Ovo je klasicno nije govno nego se pas posro samo da skuhaju nesto iz ciste situacije.
  • Captain America
    14k
    Ovi anonimni stručnjaci mi zvuči kao da nazovu šjor Vuleta pa im on da "stručnu analizu", ali ipak poželi ostati anoniman.
  • immerwieder
    1.2k

    možda ukrajinke, ima par ukrajinaca u kadetima lokomotive
  • Bruh
    901
    a možda ne znam... vjv i jesu ukrajinke jer sam uspio i skužit dost riječi
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja bi na sjever (dolje) pustao samo ljude s hrvatskim drzavljanstvom. Mislim da je moguce to izvest na legalan nacin iz sigurnosnih razloga. To je navijacka tribina i kao takva se mora postovat. Ako se vec ne moze "zabranit" onda nek ovi na karatani kazu strancima da im je preporucljivije uzet karte za zapadnu tribinu.
  • Juznjak
    3k
    Ja bi na sjever (dolje) pustao samo ljude s hrvatskim drzavljanstvom.NitkoBitan

    Sta cemo s Hercegovcima? Okej dosta ih ima hrvatsko državljanstvo, ali ja mislim da bi ta odluka bila loša da postoji makar jedan čovjek koji je redovit i kojemu bi se onda to uskratilo.
  • deda
    28k
    Daj nemojmo bulaznit. Pa mi imamo ovdje ljude iz Slovenije koji nam dolaze na sjever.
  • NitkoBitan
    12.3k
    To mi je prvo palo na pamet. Znam da se u proslosti znalo kod nas zabranjivat prodaja karata strancima (drzavljanstvo drzave protivnickog kluba) pa tako i onima s hrvatskim drzavljanstvom u gostima. Da se zabrani prodaja svim "nehrvatima" diglo bi se 100 udruga i isto toliko portala, a i mislim da je protuzakonito na takav nacin nesto zabranjivat pogotovo otkad smo u EU.
  • Juznjak
    3k

    Što se tiče neke zaštićene prodaje mislim da je ovo što je Osijek uradio najviše što se može uradit. Odličan njihov potez i svaka im čast na tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.