• sport
    2.3k
    Uživo mi nije bilo jasno zašto poništen gol Ristovskog,a nakon odgledane snimke mi izgleda još nejasnije jer se igrač Rijeke zabija u Mišića koji stoji s obje noge na mjestu i rukama uz tijelo.Izgleda da je igračima Dinamo zabranjeno stajati u protivničkom šesnaestercu.Prekršaj Šutala prije gola Rijeke je isto upitan.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    također, još bi jednom napomenuo...ne kužim kako nam je promaknuo pašalić i to za 0 eura.
    iz 3 dodira vidiš da je dečko napast...ajd da je trebalo nešto platiti, al ovako doslovno nemaš što izgubiti. ako ništa, mogao ga je dinamo poslati na posudbu u rijeku...ni prvi, ni zadnji. :lol:

    još ga je bišćan imao u mladoj reprezentaciji na oku... neshvatljivo.
    meni on djeluje kao puno konkretniji igrač od špikića.
  • Jaro
    5.6k
    zabija u Mišića koji stoji s obje noge na mjestu i rukama uz tijelosport

    Nije ovo kosarka, nema ovakvog gradjenja u nogometu, cist faul i opravdano ponisten gol.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    što se tiče suđenja... vidim da su dušebrižnici našli krivo dosuđeni faul za dinamo na centru i to je slučaj koji je presudio utakmicu.

    majku ti milu... :monkey:
  • Jurki
    8.7k
    super. Ajmo razapet suca zbog krivo dosuđenog nebitnog faula na centru. Ak nebres nist najti onda najdes takvu glupost.
    Koji su to luđaci.
    Na kraju bu Rijeka tesko ostecena, a hns mafija opet nece pravednicima dati da uzmu naslov. Jebemti pa s cim se ti ljudi pucaju?
  • markoli
    1.7k
    Ovo je 7. pobjeda u nizu protiv Rijeke u HNL-u i 11. u nizu bez poraza.
  • IceMan
    1.5k
    Prvo poluvrijeme jučer jedno od najboljih Dinama u zadnjih godinu/dvije.

    Šteta što se na odmor išlo samo s golom prednosti. Drugo poluvrijeme solidno, nažalost na kraju se i strepilo al to je nogomet.

    S obzirom da nema više Livija, Šutala i Ivanušeca ovo sve izgleda jako solidno. Imamo energiju, neki su vraćeni iz mrtvih.. No vidi se da nam trebaju još dva-tri igrača za pohod na naslov. Marin, Menalo su okej igrači za rotaciju al teško za standardnih prvih 11.

    A Bruno nam toliko znači da nebi bilo previše i ni da mu daju 2 mil. po sezoni.
  • sport
    2.3k
    O čemu ti Jaro,svi rade blok u prekidu,Mišić NIJE u pokretu.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Otkud ti to da nema takvog građenja u nogometu, odnosno stvaranja bloka? Ima oduvijek. Ovdje je vjerojatno sudac procijenio da je Mišić radio blok na nepropisan način, odnosno da nije stajao na mjestu nego ušao u igrača Rijeke.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Dajte ono, opisujete situaciju kao da je Misic nesvjesno blokirao putanju branicu. Tocno se vidi na snimci da ga Misic namjerno blokira jer trci zatvorit Ristovskog. Klasicni bodycheck i jbg faul.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Puno se pisalo o ovima Ivanoviću i Pašaliću. Od Ivanovića nisam vidio skoro ništa jučer. Pašalić da nike zabio taj gol uz pomoć Menala isto tako jedna prosječna partija bez nekog učinka.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mišić se postavlja čovjeku u putanju kretanja. Mislim da se to zove opstrukcija igre i svakako je prekršaj, pogotovo jer je to bio igrač koji je markirao Ristovskog.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Pele_con_brasil_%28cropped%29.jpg

    Petković sinoć.
    Što taj čovjek radi to je nevjerojatno, on ne igra nogomet, on se igra nogometa.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Puno se pisalo o ovima Ivanoviću i Pašaliću. Od Ivanovića nisam vidio skoro ništa jučer. Pašalić da nike zabio taj gol uz pomoć Menala isto tako jedna prosječna partija bez nekog učinka.Mr Anderson

    pašalić je sinoć igrao u momčadi koja je imala posjed valjda 25%...i zabio je gol, imao par prodora i šuteva po golu.
  • Boysica
    458
    Ja sam rekla meni je Bruno top i ono nakon ozljede pljuvali su ga svi zivi , ima nesto u njemu prgavo bahato bas je igracina :heart:
    Jedan je dr. Bruno svi koji su ga pljuvali gledajte kak se igra nogomet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.