• LovroZG
    1.3k
    Za dečka je plaćena golema odšteta i na njemu je da to opravda. Za sad je dužnik Dinama, na njemu je da dokaže da ljudi koji u njega vjeruju nisu u krivu.Mali dioničar

    Čovjek je dužnik jer je godinu dana bio ozlijeđen? Kužim šta želiš reć, al ne treba ić u krajnosti. Boško je bio odličan do ozljede i sad se trebamo nadat da će se moć vratit na razinu na kojoj je bio. Ako se i ne vrati, nije sigurno on dužnik zbog ozljede. Nesretan slučaj, jebiga.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ona zadnja situacija mi se činila kao čisti penal, ni na sažetku se ne vidi.

    Da li je netko bolje vidio?
  • Mr Anderson
    5.6k
    Uvijek sam puno mirniji ako je u igri Boško umjesto Perića. Nadam se da ćemo kupiti još jednog kvalitetnijeg stopera da može Rile igrat beka u jačim utakmicama, a stopere Boško ibtaj netko novi.
  • jedan u nizu
    6.4k
    sjever oko 4500NitkoBitan

    nebi bas rekao sjever toliko, osjetno vise rupa i vise prostora nego na tekmama sa tovarima i europi. rekao bih prije 3500 nego 4500.
    ja stojim 'unutar linija 16-ca, dakle ne na rubovima tribine, i to cca 10 red od ograde, i oko mene barem 30 praznih stolica.
    al zato zapad puniji nego na svim tekmama do sad
  • Mr Anderson
    5.6k

    Zapad je bio puniji jer gornji dio nije uopće bio u prodaji. Koliko je bila danas karta za zapad dolje? Ko da sam pročitao negdje da je bila 15€.
  • Boycie
    511


    Onda znaš da se dio švera, na sjeveru (tam di ja ove sezone idem i vidim) kad su gužve klinci i roditelji ulaze sa strane, dosta ih uđe na guranac (po dvoje, redari ne reagiraju na to)... Loža isto ulazi sa strane... sve je to mimo brojača. Dakle zakinuti smo za 10-15% svaki put i sad mi to već ozbiljno smeta kao navijaču jer smo očito jedini debili koji to rade.
    S druge strane pogled na tribine i čista logika nemoguće da je dns bilo ispod 10k + Armada 600 prodanih. Kad je veća posjeta zakinuti smo i za veće brojeve.
  • Mr Anderson
    5.6k

    Ne znam kak je na sjeveru, ja sam na zapadu na kojem ove sezone uopće ne rade brojači. Zato pretpostavljam da brojku dobiju tako da zbroje prodane karte plus godišnje. Nešto ljudi se prešverca, nešto godišnjaka ne dođe i to je tu negdje.
  • NitkoBitan
    12.9k
    nebi bas rekao sjever toliko, osjetno vise rupa i vise prostora nego na tekmama sa tovarima i europi. rekao bih prije 3500 nego 4500.jedan u nizu

    Meni se ovo cini dosta vise od 3500.
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid026DwTrZB3Sp83W8rS2M8FBWGKVhLJ1qWcumEQtDhAYGsy3gaxepa7RMyeyjxJQqJUl&id=100064489280586

    U utorak svi na trening!
  • Boycie
    511


    Sjever dole je kapacitet 5k (stolica). Po tome je bilo soma i pol praznih stolica. Odnosno 30% sjevera prazno. Pogledaj sliku tribine dns i uzmi u obzir da se stoji u prolazima i medju redovima negdje. Da je svako na svojoj stolici slika bi bila realnija. Ili jos bolje za usporedbu, ispada da je brojka bila samo 6x kao Armade. Dakle nemoguće. A na kraju i da uzmemo tu nemoguću brojku sjever 3500 + zapad dole (6300, realno i više jer je bio pun ko šipak i sjedilo se čak na prolazima) + loža + Armada 600 = već smo na skoro 11k... sa sjeverom koji je ipak 500-1000 više smo debelo prek 11k. Kao kaj sam reko, po mojoj procjeni 15% zakinuti.
  • Nino Bule
    11.7k
    I da je bilo 9500 to je za nase standarde dobra posjeta, a jasno je da je bilo vise
  • Mr Anderson
    5.6k
    Jeli se može negdje vidjeti faul Boška u zadnjoj minuti? U ovom sažetku uopće nije prikazan, nego samo gol. I sad vidim kako je Menalo ustvari najzaslužniji za gol, a ne Pašalić. Lopta je išla Nevistiću u ruke.
  • Nino Bule
    11.7k

    Ja na tribini popizdio na taj faul, jos se direkt ispred mene na sjeveru dogodio, bas me zanima kako to u snimci izgleda
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Nije vidilo faula
  • Cosey
    450
    Malo se previše kenjka. Danas je bila odlična atmosfera, igra, rezultat (koji je trebao biti uvjerljiviji)...

    Bumo na drugim tekmama brojali.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ovakvu brojku od 10 tisuca bi trebali imati na svakoj Hnl utakmici, a ne samo protiv Rijeke,Hajduka i Osijeka.Nama je sad svaki bod bitan posebno zbog toga sto zaostajemo za tovarima 8 bodova i nadam se da ce ovako ispunjene tribine biti i na Gorici, Slavenu,Istri,Varazdinu ... Pocetak ove sezone je nikad turbuletniji i zato trebamo biti maksimalna podrska igracima i treneru. Danas atmosfera za 10, nadam se da ce takva biti i na iducoj tekmi na maksimiru protiv Slavena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.