602
    Zaboravljate da je čovjek trenirao tu istu Rijeku do prije pet dana...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nije samo do trenera, istrosili su se protiv lilla, pogotovo jer su imali aktivan rezultat, a onda i put. Jebiga, nisu zaboravili igrati nogomet
    Zato sam napisao da ce ici cvrsto i bunker.
    Pa da su se isli nadigravati s nama popili bi 5-6 komada, a i ovako su skoro
  • San Lorenzo
    12.3k
    Čovjek je u pet dana demolirao Spartu i Rijeku...sa demoraliziranom ekipom koja nemože hodati, tj. nije mogla hodati nakon 60 minuta.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Baturina daleko najvise odskako na terenu danas. Nevjerovatan je jedan na jedan i kolko puta je danas istrco polukontre i kontre strasan igrac. Petko i on najbolji pojedinci danas alo treba pohvalit cijelu ekipu za trku i borbenost. Bravo Dinamo
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Ovo gledanje učinka Marina kroz Sofascore me podsjeća na jednu situaciju iz života kada sam stajao kraj prozora i vidio crni oblak te sam rekao da će uskoro pasti kiša. Osobe u prostoriji su tipkale po mobitelu i odgovorile da nema šanse da će biti kiše jer aplikacije nisu najavile da će danas pasti kiša. Naravno za 20 minuta je pala kiša. Ljudi danas, pogotovo mladi, više vjeruju aplikacijama nego vlastitim očima pa tako i u slučaju Marina više vjeruju aplikaciji nego vlastitim očima iako smo svi mogli vidjeti solidnog Marina. Sofascore je na utakmici Istra-Dinamo ocijenila Mišića kao najgoreg dinamovog igrača na toj utakmici a Mišić je bio mozak Dinama i kao i uvijek među najboljim igračima.
  • Mali dioničar
    15k
    Sletio Kapitalac , a nismo ni znali. Boleeeee zvijerinaaaPlavaSlavonija86d

Zvjerina u poluvrijeme skrivio faul za gol, dobio žuti karton, nije izlazio dovoljno visoko kad je Dinamo napadao pa je ostajao krater u sredini terena koji bi ozbiljnija momčad od Rijeke kaznila.

Naravno da treba dobiti šansu (na kraju krajeva plaćen je kao zvjerina), ali da je Perić panj, a Šutalo zvjerina mi zvuči degutantno.
  • Mihaljević
    8.5k
    A ja sam napisao negdje da je Perić panj? Pa ja bi Periću kapitensku dao.
    15k
    A ja sam napisao negdje da je Perić panj? Pa ja bi Periću kapitensku dao.PlavaSlavonija86d

Pola foruma pljuje Perića i ti sad pišeš ode čovjeku koji ga je zamijenio, dobio žuti karton, napravio faul za gol i općenito igrao relativno loše.

Ne bih ni pisao ovdje da je igrao loše da ti nisi na temelju ovih 45 minuta napisao da je zvjerina.

Ajde zamisli situaciju da je počeo utakmicu i dobio karton na način na koji je dobio i morao igrati ostatak utakmice sa pritiskom postojećeg žutog kartona.

Za dečka je plaćena golema odšteta i na njemu je da to opravda. Za sad je dužnik Dinama, na njemu je da dokaže da ljudi koji u njega vjeruju nisu u krivu.
  • Svi na Sjever
    2k
    Sopić je igrao niski blok jer mu je to vec dva puta proslo u Maksimiru s Goricom,iako ga je sad spustio jos desetak metara sto je i Jakir potvrdio da nije baš toliko očekivao.

Dobra utakmica,ja i dalje nisam zadovoljan Moharamijem, jednostavno kao da ima krivi tajming dolaska na loptu u dobrim situacijama a za driblanje u obrani to je vec standard.

U HNL-u boljim dolaskom bekova i napadačem koji ce dodatno napadat peterac,Bulat, Baturina i Ljubo bi se nazabijali golova.
    12.7k
    Ne mirim se sa mohom na beku kada imamo rileta zivotinju
    Ocekujem prilike francuzu da vidimo kakav ce biti par tekmi na stoperu i vracanje rileta na prirodnu poziciju
    8.5k
    Treba mu dat podršku , nije lako odigrat nakon godinu utakmicu... A ovi koji pljuju Perića nek legnu na leđa i da probaju kolko najviše mogu pljunit u zrak. Perić najzahvalniji igrač Dinama ikad.
  • Majki2111
    2.8k
    a potom objasnio zašto je iz igre već u 23. minuti izvadio Veigu, a u drugom poluvremenu i Djouahru koji je ušao u 58. minuti pa izašao u 80.

– To je tako. Postoje treneri koji se pomire s rezultatom. Ne mogu gledati da neki po terenu pate, a drugi se šeću. Dok sam ja trener Rijeke to se neće događati.

Kapetan Rijeke Nediljko Labrović naglasio je kako je ipak utjecaja na igru Bijelih imala i nedavna smjena trenera…

– Čestitam Dinamu na pobjedi, realizirali su svoje prilike. S obzirom na smjene trenera, ovo je bila jako dobra utakmica.
    4.6k
    Danas su igrale dvije Jakirove ekipe i ja mislim da Rijeka uopće nije bila toliko loša. Bili su disciplinirani u obrani i trkački su svih 90 minuta bili solidni. Prevelika je razlika u kvaliteti ove dvije ekipe i kada imaš Jakira koji tu kvalitetu može preslikati na teren onda dobiješ utakmicu u kojoj je Dinamo ovako dominantan. Imali su oni utakmicu protiv Lillea ali imao je i Dinamo protiv Sparte. To su samo izlike.

Ja sam vidio neke nove mehanizme u igri Dinama. Recimo brza promjena strana na kojoj je Jakir očito inzistirao jer su dugim loptama mijenjali stranu skoro svi, čak i Ristovski. Tako su se stvarale situacije 1 na 1 za krilne igrače. Nije se guralo na silu kroz sredinu kao kod Bišćana gdje bi Dinamo bio paraliziran čim bi se zatvorilo Mišića i Petkovića. Jakir je danas pokazao raznovrsnost napadačkog arsenala i Dinamu samo treba još jedan napadač koji napada prostor (Mierez) da HNL utakmice rješava lako kao nekada.
  • veselko tenžera
    1.5k
    Ne slažem se da je Boško odigrao loše, dapače. Faul za gol po meni nije bio. Lopta otišla, Obregon jednom nogom bio ispred, drugom zakačio Boška nakon 2 sekunde.
    Boško je bio skroz miran na lopti, fino gradio igru, nije ispadao i imao 2 odlične reakcije u situacijama 1 na 1 što mu je i inače specijalnost. Njemu samo zdravlja, bit će to odlično!