• Captain America
    14.7k
    Razumijem zašto Jakir želi Miereza. Nekoliko situacija gdje ide centaršut, a Petko (kasnije i Emreli) stoji predaleko jer nisu igrači šesnaesterca i igra glavom im nije forte. Baturina je Kova 2.0. Kakav će ovo biti stroj ako dođu pojačanja i nakon par tjedana pod Jakirom.

    Kapetanu dati što poželi.

    P.S. Kolarić je debil.

    P.P.S. Boysi mi djeluju najinspiriranije zadnjih godina.
  • Mihaljević
    8.5k
    Mykha solidan , to je ta rotacija koja nam je falila... Očekujem protiv Sparte u prvih 11.
  • Infinity
    15.4k
    Dominirali smo cijelu utakmicu, ali se na minuse ne smije zazmiriti. Ovo su mi najmrze utakmice. U Dinamu kad nesto ne ide i kad ocekujes da ce netko povuci neki potez kojim ce se nesto promijeniti onda se desi to da pobijedimo bitnu utakmicu. Da me netko ne shvati krivo, ni u ludilu nisam zelio da izgubimo, al nakon ovoga danas bi netko mogao pomisliti da nam Marin moze biti zvijezda na lijevom krilu, kao sto se ocito prihvatilo i to da je Ristovski stoper. Smetaju me te stvari.

    Utakmica kao utakmica jako dobra. Pred kraj je bilo malo gusto, ali je zato pobjeda sladja. Igracima ce ovo jako puno znaciti, dobit ce na samopouzdanju i vjerujem da cemo rasti u narednom periodu, ali... Ima to gore sto sam prije napisao. Danas je sve bilo super, al pojacanja trebamo odmah!
  • Droljo
    5.8k
    Vidim da nitko neće mohu pohvalit. Jako dobar. Ljubo doktor di god ga staviš. Petko standard. Žao mi promašaja ukrainca i emrelia. Šteta
  • Istočnjak
    93
    Eto, došao Jakirović i nestao je energetski pad pri kraju utakmica.
    To je Dinamo!
    Bravo!
  • boem
    309
    Krenuli smo jako nabrijano i dobro, da nam nije poništen gol mislim da bismo ih zgazili do poluvremena.
  • San Lorenzo
    12.2k
    Moha mora izbaciti iz glave ono driblanje na svojih 20 metara, danas je imao dvije takve situacije.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Baturina daleko danas najbolji. Strasan igrac jos mu treba vise slobode, nevjerovatan je igrac 1 na 1. Bravo Dinamo, bravo Jakire
  • Dudu24
    146
    Rezultat toliko nerealan. Igra brutalna. Veselim Dinamu sa profom
  • OsamŠest
    2.7k
    Maestralna partija cijele momčadi. Danas nije bilo slabe karika na terenu. Zamjene također odradile dobar posao.

    Bravo za tribine, bravo za Jakira i stožer. Velika pobjeda i lakše se diše.

    Ova momčad je uvjerljivo najbolja u Hrvatskoj i nema se kog bojati. Kad bi danas netko rekao da ćemo sve utakmice do kraja pobijediti, rekao bi da nije lud.

    Bravo Dinamo!
  • dumitrumitu
    847
    Nadam se da će se nastaviti dobra posjeta u hnlu.
  • Krulek
    225
    Već dugo, dugo nisam vidio kao u zadnje dvije utakmice tako rastrčan Dinamo, presing igrača osobito kod gubitka lopte i sekundarnog osvajanja iste i što je najbitnije igranje tako blizu suparničkih igrača da ovi jednostavno nisu mogli disati. Šteta za gol, jedino me nervira što nema udaraca izvan odnosno sa ruba šesnaesterca. Pohvale svima, osobito treneru.
  • OsamŠest
    2.7k
    Doduše, naglasio bi samo jednu manu (ne igra Drmić pa nedostaje taj segment)..

    Kad krilo ili bek probiju u 16, apsolutno se svi izvlače na udarac i povratnu. Treba napast peterac. Drmić, Gavranović i slični golgeteri su u tome majstori, tak da se nadam da će takav napadač i doć (uvjeren sam u Drmićev odlazak).
  • San Lorenzo
    12.2k
    Jakirović je trenerčina.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Mora ga uprava ispratit.. pod broj 1 Petko novi ugovor i pod broj 2 dovest mu njegove 2-3 zelje.
    Igramo dosta izravnije, zamjene ulaze u normalno vrijeme. Meni je nevjerojatno da ovakav motivirani, rastrcani Menalo skuplja krugove na treningu umjesto da ima svoju minutazu. Odlican rotacijski igrac.
    Zapravo, svakom slijedecom utakmicom imam vise pitanja za Biscana jer ono, koji kurac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.