• Infinity
    15.2k
    Zasluzio si ban za ovo, al ostat ce na upozorenju.

    Kopirat cu ovdje svoj stari post, jer osjecam da ce iducih dana biti slicnih sranja s obzirom da se stalno prica o ulaznim transferima.

    Vjerojatno vecina onih koji dijele ovdje vijesti s Twittera provodi dobar dio dana na tom istom Twitteru tragajuci uz hashtag #DinamoZagreb. Kad vec imate vremena za traganje, ne bi bilo lose da prije dijeljenja vijesti kliknete na profil i vidite da li tog tipa prati 11, 1011, 11000 ili 111000 ljudi. Velika je sansa da su ova prva dva sami izmislili vijest koju dijele. Isto tako se mogu provjeriti prethodne objave i vidjeti koliko puta su pogodili. I ovaj sa 111000 pratitelja ce vecinom fulati, ali kad on objavi onda tu mozda ima malo dima. Kad ti tip s 11 pratitelja objavi da je Ivanusec u Munchenu onda nema potrebe da se takvo sto dijeli. Nema potrebe ni da se podijeli i napise 'tipa prati 11 ljudi, pa sami prosudite...'. Laz 100%, ne daji mu prostor.
  • Joey Barton
    255


    Ako ovaj stvarno potpiše onda uzimam njegov dres definitivno jer ulazi u anale svih transfera.
  • ZGBhoy
    1.7k
    zakaj da damo Petkovića, žešća glupost
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Ivdzo11 zakaj da damo Petkovića, žešća glupostZGBhoy

    PeRković.
  • LeonianWrynn
    162
    Znači €4mil + Perković? To je ponuda?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne, ponuda je niza zato se nude igraci. Ja Perkovica ne bi dao, jedan od boljih mladih stopera. Nadam se da ce mu Jakir dat minuta na stoperu, ne na lijevom beku
  • Jurki
    8.5k
    8.9. je kraj prijelaznog roka.. mislim da se nikad nisam napio s takvim guštom kak cu se napit taj dan. Shizofrenija kaj se transfera tice je zahvatila kompletno sve. Od navijaca, klubova, novinara, influensera, twiterasa itd.
    Jednom rijecju ludnica je oaza mira za ovo kaj se događa.
  • austrijanac
    2.6k
    kako doznajemoIvdzo11

    "kako su doznali" je bilo i da je Cacke dosao na klupu Rijeke, da Livi danas ima ljecnicki ujutro u Turskoj i da je Tomic novi trener Dinama.


    Oni ne mogu doznat hoce li svanut sutra a kamoli sta Dinamo hoce.
  • austrijanac
    2.6k
    Vjerojatno iduci tjedan leti, mislim Dinamo, sumnjam da danas imaju jednodevni izlet prije vazne tekme sutra.
  • San Lorenzo
    11.2k
    Sad se i Ademi spominje...
  • ZGBhoy
    1.7k
    autokorektura
  • ZGBhoy
    1.7k
    SN piše da se radi na povratku Ademija
  • Papastrumf
    9.5k

    Mi pričamo o posjeti, a dinamov "navijač" dan prije utakmice ne zna ni gdje se igra, ali bitno je da ga zanima je li Livi ide ili ostaje.
  • Jaro
    5.4k
    SN piše da se radi na povratku AdemijaZGBhoy

    cini se da je u novinskim kucama jednaka sizofrenija ko na ovome topicu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.