• Captain America
    14k
    Dakle rile stoper?Maximo

    Rekao je "ako Rile bude stoper". Moha u prvih 11 će bit veća rupa nego Bočkaj s 20 kila viška.
  • Šteco
    530

    Prestao sam čitat nakon uvoda...

    Bruno Petković odlazi u Trabzonspor kod svog omiljenog trenera Nenada Bjelice. Definitivno. Ovaj put stvarno.

    Uvjeravaju u to u srijedu turski mediji. Po tko zna koji put ovoga ljeta.

    :sweat:
  • Klenx
    4.1k
    4 milje eura za Miereza.

    Ubijte se. Prvo zapalite te pare. Onda se ubijte kolektivno svi.
  • Laugreano
    1.3k
    Prestao sam citat kad sam procitao "pise Ante Buskulic"
  • CISCO
    161
    majko mila..

    4 milje?

    Da nije u stanju naći u europi špicu za te pare nek se šimić odmah baci sa zapada i to po mogućnošću sa zapada gore.
  • morales
    128
    jakir je izjavio da je mierez igrac koji bi svaki trener pozelio u timu......
  • Majki2111
    2.6k
    Ostavio je tu mogućnost otvorenom, kao i Bišćan. Činio se ozbiljan oko toga koliko i Bišćan.
  • dinon7
    461
    Mierez ce u Dinamu postati stroj za golove. U Ramonu ima brdo potencijala i vjerujem da on sa top suigračima može zasigurno biti najveće pojačanje.
    Jednom kad Petko ne bude u ovoj ekipi (sto mi se nekako po izjavi Jakira čini da će biti tako) promjenit će se i stil igre Dinama. Neće to vise biti Dinamo bez napadača u šesnaest metara.
  • Nino Bule
    11.6k
    Mi ako ne prođemo spartu i ne dobijemo rijeku i osijek krece kolektivna histerija (s pravom), a oni nas jebu s mierezom i brodicem ...
  • blue heart 72
    1.4k
    Nadam se da im Mierez nije ni peta opcija. Jednodimenzionalan napadač, odlična igra glavom i borbenost,, sve ostalo za općinsku ligu. Za 4 milijuna sa može dovesti IGRAČINA, a ne to spiskati na takvog igrača
  • Klenx
    4.1k
    Mierez ce u Dinamu postati stroj za golove. U Ramonu ima brdo potencijala i vjerujem da on sa top suigračima može zasigurno biti najveće pojačanje.dinon7


    Sa kakvim mrtvim top suigračima.
    Marinom, Kanekom, Špikićem na krilima i Bulatom u vezi?

    Pa jače suigrače ima sad u Osijeku.
  • Droljo
    5.1k
    Mierez je dobra špica i treba nam takav u klubu. Tolika, energija, trka, maltretiranje stopera 90 minuta je brutalno. Mi takvog, ni blizu, nemamo. Naravno da uz to nema neku tehniku ili kaj ja znam jer u protivnom igrao bi u interu ili dortmundu. Svakako je 4 mil puno previše za njega, da se razumijemo, ali neka milja i pol + postotak svakako. Za 4 ni slučajno!
    To je moje mišljenje.
  • Mališan
    1.7k
    Ak stvarno odu sva 4 reprezentativca ovaj tjedan i potpišu onog gancija za 4 milje treba ih izvest pred streljački vod zbog uzurpacije i sabotaže kluba
  • miro
    3.2k
    Ma ovo se netko sigurno zajebava, znači Mierez 4 milje, a Petko za isto toliko u Trabzon ?!
  • Nino Bule
    11.6k
    Govore osjecani da je dinamova ponuda odbijena, pa daj zadrzite tog jebenog petkovica jebo vas mierez
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.