• rob ljubavi
    772
    Osvrtnik je kao što to često biva - mašio ceo fudbal.
  • morales
    128
    mierez je top pojacanje al samo ako petko ostaje,ako ovo znaci odlazak petka nek se jebu svi od simica pa do barisica
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Puno previše hejta oko Miereza.

    15 plus golova.

    Jakir pretvara Maksimir u Anfiled stil igre.
  • morales
    128
    jel jaca tvoja bomba od njegove?ova je odjeknula al negativnona zoni
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    "A Dinamo je u Mierezu pronašao sjajnog napadača, golgetera, koji je ove sezone zabio tri gola u osam dvoboja, a ukupno za Osijek 42 gola u 116 susreta."
    24sata se slaže s osvrtnikom
  • mali M
    3.3k
    ja razumijem da ljudi vole najave i takve stvari, ali rušiš si brate rejting ako nazoveš Miereza bombom. Kak se lako svi pretvore u cilckbait influensere to je prestrašno. Ponekad sam samom sebi smješan kad razmišljam o integritetu i autentičnosti novinara i sličnih profesija...
  • Klenx
    4.1k
    Ljudi dragi.

    4 milje eura za Miereza. Može on trčat koliko hoće, on je tehnički drvo.

    Bolje da naši pošalju 4 milje eura tovarima nek si dovedu Perišića nego da ih daju za to jebeno drvo.
  • Slavonac86
    311
    Ako Petko ostane + dovedemo Miereza imam osjecaj da bi mogli laganini se prosetat ligom i napravit neke stvarno konkretnije stvari u EL, a ne vidim razloga da to tako ne bude
  • Yery
    72
    Ili ti vrlo dobro trolaš :) ?
  • Dinamouberalles
    128
    Dat 4 mil za četvrtog napadača je nenormalno
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mierez je jako dobar igrač... ne bi bio nezadovoljan ako dođe.
  • dinon7
    444
    Pročitah negdje na neimenovanom izvoru u bespućima agenata i raznoraznih insajdera da Dinamo osim na Mierezu trenutno radi i na jednom puno jačem imenu od Miereza.
    Živi bili pa vidjeli
  • rob ljubavi
    772
    Ne trolam, samo sam vam htio dati do znanja da se radi na ozbiljnom pojacanju. Nista dosad spominjano, nije rijec o reciklazi, a evo i da vam olaksam ne radi se o HNL-ovcu.

    Naravno, tko zna, mozda se i o Mierezu suska u maksimirskim dvorima, ali za njega davati ikakvu ozbiljniju lovu i mijenjat doktora igre Petka za njega bilo bi suludo. Tako da Miereza zaista smatram patkom, ali da, moja bomba jaca je od mierez bombe
  • Nino Bule
    11.3k

    Nemam ja nista protiv miereza ko miereza, nego to znaci da petko odlazi, to je katastrofa
  • Klenx
    4.1k
    Nevistić - Moharrami, Ristovski, Perić, ukrajinac - Bulat, Mišić - Špikić, Baturina, Stojković - Mierez

    Sa 100 milja eura prihoda u 2023.

    ..........
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.