• Eduardo
    16.8k
    qHTeCuI.jpg

    7. nastup u skupinama Lige prvaka donosi nam oglede protiv; Manchester Citya, Shakhtara i Atalante.

    Kako gledate na skupinu? Kakve su nam šanse? Tko su realni favoriti za prezimljavanje u EU natjecanjima?

    RASPORED
    • 01.kolo - Dinamo Zagreb vs Atalanta (18.09.2019.)
    • 02.kolo - Manchester City vs Dinamo Zagreb (01.10.2019.)
    • 03.kolo - Shakhtar Donetsk vs Dinamo Zagreb (22.10.2019.)
    • 04.kolo - Dinamo Zagreb vs Shakhtar Donetsk (06.11.2019.)
    • 05.kolo - Atalanta vs Dinamo Zagreb (26.11.2019.)
    • 06.kolo - Dinamo Zagreb vs Manchester City (11.12.2019.)
    1. Dinamo će u skupini C osvojiti? (56 votes)
        1. mjesto
          4%
        2. mjesto
        36%
        3. mjesto
        46%
        4. mjesto
        14%
  • Hipo
    406
    Ne preatraktivno i zajebano za ikakav rezultat.

    Još samo fali neki glupi raspored tekmi.
  • Dudu
    2.6k
    Manchester City - najmanje poželjan iz prvog pota, sudeći po prošloj sezoni trpaju nemilice.

    Shakhtar - solidan protivnik iz drugog pota, dobrom i nadahnutom partijom može im se otkuniti nešto.

    Atalanta - po meni drugi najteži, poslije Leipziga, bilo je puno lakši, ali imaju dvije prednosti: ne igraju na svom stadionu i nisu navikli na LP, pa ima šanse.
  • Bosna86
    11.1k
    Gradske vlasti Bergama u pripravnosti hahahaha
  • immerwieder
    1.1k
    dvije momčadi ne igraju na svojim stadionima, to ipak isto ima neki plus
  • Eduardo
    16.8k
    City je jedan od tri kluba koja nisam htio. Užas.

    Jebeno teška skupina. City favorit za no.1 bez konkurencije. Shakhtar i Atalanta ne toliko atraktivni ali opet užasno teški.

    Bit će jako teško uhvatiti treće mjesto. Radje bih uzeo PSG i Real Madrid.
  • Dudu
    2.6k


    Igraju na San Siru.
  • dzg7
    204
    City najgori moguci iz prvog poza

    Sahtar ne atraktivna ekipa, ne znam u kakvom su stanju, Jel i dalje su onako dominantni?

    Atalanta druga najjaca iz 4. Pota, srecom ne igraju u Bergamu

    Jel se zna vec raspored?
    Tu ce isto dosta tog ovisit
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Meni jedino City ne sjeda. Iskreno možda i bolje da smo dobili ove ekipe pa da vidimo di smo. Ja u dečke vjerujem, a sve osim Cityja možemo pobjedit. Ali bar znamo da ako prođemo ovu skupinu da bi mogli daleko :D Pogotovo u EL, u LP teže malo, ali zašto ne
  • Hipo
    406
    dvije momčadi ne igraju na svojim stadionima, to ipak isto ima neki plusimmerwieder

    Šahtar ne igra na svom stadionu više od 5 godina u nizu.
  • Bosna86
    11.1k
    Bergamo ili Milano... Ne znas koji grad ima ljepsa iskustva s nama
  • davidinamo
    334
    Idemo osvojit ligu prvaka :grin:
  • Dudu
    2.6k
    Ne znam kako će rasprored određivati, idealno bi prvu na Maksimiru protiv Shakhtara, po meni tad je najljepše vrijeme, najbolja atmosfera, najviše nadahnuti, prva utakmica, Shakhtar da nas malo podcijeni..
  • Guinness
    1.9k
    San SiruDudu

    *Meazzi
  • cron1ck
    1.5k
    jesam ja jedini koji mislim da je mogla grupa biti gora i sasvim zadovoljan, po meni bas za pofajtati se grupa
  • Dudu
    2.6k


    Pa jest. Atalanta i Shakhtar su kvalitetni, ali realno ako tu ne izvučemo neke bodove, onda smo stvarno loši. Dobre momčadi, ali nisu ni blizu sama krema. City po meni zagarantovano prvi, za drugo i treće mjesto imamo šanse s vrhunskim nastupima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.