• The Undertaker
    3.9k
    Po meni, grupa po mjeri. Niti najteža niti najlakša. Mi u top izdanju možemo igrati i sa Shaktarom i Atalantom. Ne možete očekivati baš sve najlakše protivnike.
  • Eduardo
    17.2k
    Nekako bih volio da igramo prvu u gostima sa Cityem... onda s njima zadnju na Maksmiru,a oni ce vec osigurati prolazCarrasco

    Ako dodje do toga da nam zadnja odlučuje o prolasku onda bi meni bilo draže da to bude direktan okršaj sa Shakhtarom ili Atalantom nego Cityem.
  • nkdz
    829

    U mom scenariju koji sam mislio mi imamo taman bodova za prolazak na barem trece mjesti i onda zadnje kolo City sa B momcadi pa da nekak izvucemo bod za potvrdu treceg

    Makar i tvoje ima smisla
  • Carrasco
    4k
    City će doći s rezervama, zbog toga je dobro da su nam oni u zadnjem kolu
  • Guinness
    1.9k
    Iz euforije do očaja, a tekme nisu ni počele :razz:Hipo

    Kakvog očaja, šta pričaš ti??

    Ždrijeb skoro pa nije mogao bit bolji. Solidan je navijački, odličan nogometno i može se očekivati svašta. Da se i završi 4., sumnjam da će nakon svega netko bit nezadovoljan jer ovi momci na terenu ne znaju za predaju. Na kraju krajeva, zbog svojih igara su jedina generacija u zadnjih 10 godina koja je svojim odnosom prema dresu i tribinama zaslužila podršku i prošle i ove sezone.
  • Dudu
    2.6k
    ZANIMLJIVOST:

    Atalanta u prošloj sezoni u Italiji:
    77 postignutih golova, najviše u ligi
    46 primljenih golova,

    Gledajući samo ovu godinu (2019): Razvaljivaju nenormalno. Najviše osvojenih bodova u ovoj godini u Italiji - 44, Juventus je drugi s 40 bodova u 2019.

    13 pobjeda - 5 remija - 2 poraza (41:21)

    Pratio sam da igraju lijepo, al nisam znao da su ovako brutalni.
  • cron1ck
    1.5k

    Sto očekivati od lika koji ima Young Boys profilnu, pesimist koji prije svake utakmice kaze da ce Dinamo izgubit
  • Eduardo
    17.2k
    Ma meni je već muka od te dvije utakmice. Već vidim posjed od 80% i milijun dodavanja. :vomit:

    a rezerve su im druga najjača ekipa u skupini...
  • The Undertaker
    3.9k
    Koja bi nam grupa bila lakša?
  • Jaki
    100
    Sad sam jos jednom pogledo i jedino je G bolja skupina po imenima kazem idemo se potuci kako znamo.
  • nkdz
    829

    znam, ali uz malo srece krtica ce biti na nasoj strani na maksimiru :D
    Znam da ih vjerojatno gubimo ali treba se pofajtati pa kud puklo da puklo :)
  • reziser
    6.2k
    Ovo je liga prvaka. 32 najbolja. Nema tu laganih.
  • platini
    230
    Nisam siguran da ce grad Bergamo postojati na karti svijeta nakon utakmice sa Dinamom
  • Ero
    930
    u Milanu se igra.
  • Dudu
    2.6k


    Velike su šanse da hoće, jer tamo neće biti pola grada iz razloga što će gledati svoj tim. A Atalanta igra u Milanu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.