• Dragon1Warrior123
    2.8k
    Gledam sad malo transfermarkt da vidim snagu otprilike. Šahtjaru je vrijednost blizu nama. Pobjedili su sve utakmice dosad, ali su jedva pobjedili Dynamo Kyev koji je u očajnoj formi. Prošle sezone su se mučili i sa lyonom i sa Herthom u skupini. Atalanta 250 milja vrijednost, bili su četvrti u talijanskoj ligi, ali mislim da su trenera izgubili? (možda nešto krivo pamtim) No talijanska liga je u rasulu realno tako da bi trebali imat šanse. Plus prošle godine mislim da se nisu kvalificirali ni u Europsku ligu (ispali od Kopenhagena) City prošle sezone se jako mučio u gostima i sve utakmice je bilo jako blizu tako da tu vidim našu šansu probat izvuć nerješeno i onda kod njih doma se molit bogu da ne padne više od petarde jer nisu normalni... Sve u svemu Dinamo ima šanse (eventualno s pojačanjem dva) mogle bi te šanse još porasti, ali ja vjerujem.
  • reziser
    6.2k
    City najjaci, ali to ne znaci da nije pobjediv u zg
    Sahtjar, tezak i neatraktivan protivnik. Ali prolazan
    Atalanta... s njima,mozemo igrati i doma i vani.
    Cak lakse vani nego doma.

    Sad cekamo raspored
  • Jaki
    100
    Ja isto zadovoljan da je jos iz zadnje bilo tko osim atalante i leipziga al po meni jako dobra skupina za pofajtat se za 3 mjesto.
  • Dudu
    2.6k
    Atalanta je igrala jako lijep nogomet prošle sezone, ali oni nisu navikli igrati Ligu Prvaka i mislim da će tu za njih biti jako velik pritisak, pogotovo što ćemo im se mi sigurno činiti kao "najlakši" mogući zalogaj, tako da tu stvarno vidim dosta šansi, kao što je neko napomenuo, čak još više u gostima, nego doma.
  • Hipo
    406
    Glasao sam da ćemo osvojit 4.mjesto jer to je realno :confused:


    Nismo mogli izvuć ni nekog lakšeg iz 4.pota :meh:

    Iz euforije do očaja, a tekme nisu ni počele :razz:


    Nadam se barem dobrom rasporedu :pray:
  • Neki tip
    19k
    S Benficom smo se potukli, zašto ne bismo mogli sa Shaktarom i Atalantom? Nisu to ništa bolji klubovi od Benfice, dapače.

    Ovo je skupina u kojoj nije sramota biti ni zadnji, a nije ni svjetsko čudo da budemo 2.. ja se nadam potonjem scenariju. :)
  • Eduardo
    17.2k
    Manchester City i Šahtar igraju treću godinu zaredom u skupinama. City je ima tri pobjede, a Shakhtar je slavio jednom, u prosincu 2017.

    "Nismo mogli dobiti slabu skupinu, sve su to vrhunske momčadi. Protivnici su odlični i radujemo im se. Manchester City je na većem nivou, bit ćemo u stanju sa svima se potući, možda i pobijediti koju utakmicu'', rekao je Dinamov trener Nenad Bjelica nakon ždrijeba za HRT.

    ''Šahtar je konstanta, Atalanta kao nova, ne znam koliko nastupa imaju, ali jako ozbiljna ekipa koja je u jakoj talijanskoj konkurenciji izborila Ligu prvaka'', osvrnuo se Bjelica na protivnike koji su zasigurno puno lakši od favorita skupine – Manchester Cityja. Međutim, Bjelica je najavio da će njegova momčad protiv svakog tražiti pobjedu.

    ''Cilj je potući se, svaka utakmica je na tri boda. Naravno da će biti teško, ali vjerujemo u sebe i da ćemo imati šanse. Ovo je pravi mamac za gledatelje, pozivam navijače na stadion'', zaključio je Bjelica.
  • Cosey
    432
    Kad će se znati raspored?
  • Neki tip
    19k
    Kad će se znati raspored?Cosey

    To cekam ko ozebli sunce.. prva 2 termina LP sam na sluzbenom putu, osim 17.9., utorak.. drzim fige da je prva tada, doma, Atalanta po mogucnosti..
  • marcio amoroso
    31.9k
    Moglo je i bolje i gore.
    Prednost je sto Atalanta i Shakhtar ne igraju kod kuće.
    Nadati je se da City dobije sve a mi i ova dva smo tu negdje.
  • Dudu
    2.6k


    Rekli su 3 sata nakon ždrijeba.
  • kjbz
    25
    U prvih 5 kola da otkinemo nešto,pogotovo doma, a da nam zadnje kolo bude s Atalantom vani,po mogućnosti za prolaz (2 ili 3.) , pa da vidiš invazije :)
  • Carrasco
    4k
    Nekako bih volio da igramo prvu u gostima sa Cityem... onda s njima zadnju na Maksmiru,a oni ce vec osigurati prolaz
  • nkdz
    829
    Nema mjesta pesimizmu, imamo dve ekipe s kojima se možemo potuci i od kojih mozemo izvuci koji pozitivni rezultat, nismo više dinamo od prije par godina, teško ce biti ali imamo šanse

    Još kad bi zadnju tekmu halali doma sa City-em, a da su oni osigurali debelo prolazak i ubace slabije igrace jer u prosincu je njima u Engleskoj jako zajeban raspored
  • LovroZG
    1.3k
    Pa skupina je čist ok. Je da nismo dobili lakšeg protivnika iz 4. skupine, al nismo ni blizu u skupini smrti.

    City je City. Teško je i inače otkinut bodove takvim momčadima, al naša defenziva nam daje neke šanse za iks. Što su duže bez gola ko velki favoriti, postaju sve nervozniji.

    Šahtar je nešto slabiji nego prije rata, al mene tu veseli njihov napadački stil igre. Oni se branit ne žele, a ne bi se ni ja htio branit da se moram uzdat u Krivcova i Hočolavu na stoperu. Naprijed su naravno krcati Brazilcima. Mogli bi se protiv njih uzdat u našu obranu i tranziciju.

    Atalanta me veseli jer predivno igraju. A i dobro je da isto vole napadat pa su ranjivi na kontre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.