• Armagedon13
    958
    Jutros otputovao,liječnički pa potpis sve u par sati, kakav šlaperaj.Kod nas temeljiti liječnički od par dana,pa priprema ugovora pa sve na tenane
  • Bosskovitz
    8.2k
    Ne znam sto neki od vas misle, kako prodati igraca za 28 milijuna ako nitko ne nudi vise od 20?

    Hvala Josipu na svemu, zao mi je sto nije izdašniji transfer u neki klub iz prvog ešalona klubova, ali Ajax izgleda kao super klub za njega.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    po meni, premalo skok za njega...igranje u ajaxu je gubljenje vremena, jer on je već sad igrač za razinu više.

    želim mu da se tamo zadrži jednu sezonu i ode dalje...
  • Eduardo
    18k
    Zadnja stranica pobrisana - nema smisla da se na jedan sarkastičan post nadoveže još deset drugih. To pada pod kategoriju spama pa spomenutim upisima kao takvima nije niti mjesto ovdje.
  • Papastrumf
    10.4k
    Dobro je, sreca pa smo doveli zamjenu za Šutala na vrijeme.
  • Nogo
    1.5k
    Ja se samo nadam da imamo postotak bar 10-15% od sljedećeg transfera da i tu nešto kapne.
    Joža, hvala na svemu i sretno u novom klubu!
  • Nevo7
    632
    Hvala Šutalu na svemu. Jednom sam frendovima rekao da je bolji i zreliji od Gvardiola, al onda sam skužio da je i stariji :lol: Veselim se vidjeti njegov napredak kroz bolju ligu i bolje trenere.

    Po Šimićevom intervjuu u Sportskim, ovo nam je prvi odlazak ove sezone... Točnije "prva prodaja"...
  • Jurki
    9.4k
    Josipe hvala ti za sve fantasticne utakmice..bil te je gušt i privilegija gledati u Dinamovom dresu.
    Ajax je kurac od kluba i nadam se da se tam nebus dugo zadrzal.
    Tvoj nogomet je za samu kremu Europskog nogometa.
    Edit: nadam se da nebu uprava gledala da se od tog transfera nist ne ulozi u momcad.
  • Olmic
    2.9k
    Ovaj tjedan najmanje 4 igraca moraju doci…
  • Mihaljević
    8.5k
    Ako dođe Stojković samo a ne još četvorica, možemo se lupat nogom u guzicu.
  • Zagreb1992
    1.4k


    O Šutalu se već raspravlja za odlazak cijelo ljeto i umjesto da se to vrijeme radilo na traženju zamjene za njega došli smo u situaciju da par dana prije utakmice em prodaš najboljeg stopera i nemaš nikakvu zamjenu...Umjesto da radi na tome mi ćemo Spartu dočekati u nikad lošijoj atmosferi u zadnjih 5-6 godina
  • xavier
    11.3k
    Ovaj tjedan najmanje 4 igraca moraju doci…Olmic

    Ako dođe Stojković samo a ne još četvorica, možemo se lupat nogom u guzicu.PlavaSlavonija86d

    Ali ako imamo tako loš roster, zašto smo onda "morali" proći prvaka Grčke? Samo razmišljam na glas :chin:
  • Nogo
    1.5k

    Dobro ako dođu Stojković i Kačavenda samo.
    Stoper pod mus, napadač i vezni zamjena za Mišića.
  • Neki tip
    19.6k
    Ček, oba mi komentara obrisana? :rofl:

    Jebate, nisam bio upoznat sa svetošću ove teme.

    Ne znam što je zabranjeno i neprimjereno bilo u mojim komentarima, mislim da je prilično bezvezno dati si truda brisati 2 blaga sarkazma, ni prema kome usmjerena i uvredljiva.

    I to na temi punoj upisa koji ni u čemu ne moraju biti utemeljeni.

    Iznio sam svoje mišljenje, na stilski prihvatljiv način. Uostalom, ni ne mora svatko vidjeti sarkazam, to je i do oka čitatelja i tko me koliko poznaje. Sadržajno je bilo izravno vezano za temu i iskreno, meni je ovo bilo dokazivanje moći, a ne usmjeravanje rasprave.
  • Patak
    2.5k
    Njihova momčad vrijedi 3x manje od Dinama...moralo se to proći
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions