• Zambatine škude
    2.1k
    Nenad je sam kod Breke izjavio da ga je perasica zvala, bio je spreman preuzeti klupu, spominjalo se čak da su ga igrači sami zvali i željeli nazad i onda uleti na klupu dobar prijatelj člana uprave zaduženog za sportsku politiku. S jedne strane imaš trenera koji je prije 5 godina došao i napravio sjajan rezultat, koji je i dalje s glavnim igračima u sjajnim odnosima, koji se želi vratit nazad i kojeg igrači žele nazad, a s druge strane imaš (za ono što nama treba) neiskusnog trenera koji je vodio Rijeku, Olimpiju, Rudeš i U21 repku i uzmeš ovog drugog. Volio bi vidjeti bi li bio izabran ispred Nenada netko drugi da je imao taj rezime i da se ne zove Igor Bišćan.Captain America

    Bišćan je imao nemjerljivo više uspjeha po kojem god kriteriju hoćeš u odnosu na Bjelicu kad je došao na klupu. Doslovno je u svakom klubu osvajao i s mladom repkom otišao na dva natjecanja i u jedinom koje je vodio ispao u četvrtfinalu od Španjolaca u nadoknadi.

    Ali sve to na stranu, i dalje ne razumijem poantu. Koja je indicija? Da ga je doveo da prebiju otpremninu, doveo je manje kvalitetno rješenje jer mu interes kluba nije na prvom mjestu? Je li i ostalima u upravi super frend Bišćan bio pa su glasali za njega?

    Pa Šimiću su jaja puno više na panju s Bišćanom nego s bilo kim drugim, baš zbog ovakvih aluzija.

    I ovakav slučaj se gradi na temelju nečega što je Bjelica rekao kod Breke u emisiji i iksa protiv Gorice. Fenomenalno.
  • Captain America
    14k
    Bišćan je imao nemjerljivo više uspjeha po kojem god kriteriju hoćeš u odnosu na Bjelicu kad je došao na klupu.Zambatine škude

    Nisam znao da je vođenje klubova u inozemstvu i solidan nastup u Ligi prvaka (s bodom više bi prošao u osminu finala Lige prvaka) nemjerljivo manji uspjeh od osvajanja druge HNL, hrvatskog kupa i vođenja mlade repke. Vidimo kolko je imao uspjeha kad mu je nerješiva jednadžba 2 utakmice tjedno na startu sezone.

    Ali sve to na stranu, i dalje ne razumijem poantu. Koja je indicija? Da ga je doveo da prebiju otpremninu, doveo je manje kvalitetno rješenje jer mu interes kluba nije na prvom mjestu? Je li i ostalima u upravi super frend Bišćan bio pa su glasali za njega?Zambatine škude

    Populistička odluka Šimića da se dodvori djelu najžešćih navijača jer je doveden bivši kapetan koji se javno usprotivio bjeguncu na vrhuncu njegove moći. Ne treba zaboravit i ziheraštvo Šimića jer je znao da ne bi trebalo doći do nesuglasica s trenerom. Misliš da bi Nenad šutio i trpio ovakav katastrofalan prijelazni rok gdje si na 2 nedostatka u prvih 11 i kratku klupu zapravo rješio samo problem lijevog beka, a danas je 6.8. i tek se sprema rasprodaja kako ključnih igrača tako i ugleda?

    Pa Šimiću su jaja puno više na panju s Bišćanom nego s bilo kim drugim, baš zbog ovakvih aluzija.Zambatine škude

    Dok god mumija i kompanija trebaju podršku navijača, Šimić je siguran. Ako više ne budu trebali, Šimić će letit makar u klubu ostanu sva četvorica reprezentativaca, Livi i Petko dogovore nove ugovore i dođe još par pojačanja.
  • black on black
    12
    Onaj red ispred karatane prije početka mi nije jasan.

    10 minuta do utakmice, unutra poluprazno, vani red kao da se traži karta više. Apsurdno. Ako je ekipa toliko blentava da ne kupi kartu na vrijeme, onda se valjda u klubu mogu organizirati da ta last minute kupnja ide brže.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ako sam dobro vidio u prolazu, bilo je otvoreno jedno 5-6 prozora za kupnju karte.

    Veći je problem ljudi ta iritantna navika kupovanja karti fizički 15 minuta prije utakmice nego organizacija prodaje.
  • Blue Austrian
    337


    Ne znam za druge ali mene zabrinjavaju i te pobjede sa 1:0 uz "losu" igru.
    Ponavljam, daj (od pocetka) sve sto mozes i nece ti nitko zamjerit rezultatski kiks. Cak i da shvatis protivnika ozbiljno i dajes zadnji atom snage ne garantira pobjedu, i to se moze izgubiti, ali vjerojatnost nije velika.
  • bluepower86
    822


    Nije ni kod Bjelice sve bilo idealno onda su problem
    bile pobjede od 1-0 u hnlu.Ne znam o kakvom rasipanju ugleda pricate,nije vam smetalo kad je Z.M.godinama sramotio klub i ugled sto po medijima sto po ponasanju.Sramite se svi skupa l,tastatura ljubitelji Dinama.Isto kao i Breko sve veliki navijaci Dinama a lizanje na “euforiju”dolje juznije.
  • Dinamosaur
    976
    Najbeskorisniji igrac sinoc je bio Sucic. Svida li se to nekome ili ne, on jos mora puno zganaca pojesti da bi bio dinamov prvotimac.

    Cim je izasao a Ljubo preselio u vezu, odmah je i Dinamo prodisao.
    Pogotovo je bilo upadljivo kako u trenucima kad mora preuzeti inicijativu i nesto odigrati bez pomoci blokiranih Misica i Baturine, on se zaleti s loptom desetak metara i jednostavno ju preda protivniku jer nema ideju kud je uopce krenuo s njom. Preneiskusan je za ovaj nivo.

    Bulat je trenutno za njega svemirski brod i nadam se da ce se cim prije oporaviti kako bi imali kvalitetniju rotaciju u sredini a mozda bi i njegova udarcina sinoc probila onaj betonski zid koji je Sopic sagradio
  • Captain America
    14k
    Nije ni kod Bjelice sve bilo idealno onda su problem
    bile pobjede od 1-0 u hnlu.
    bluepower86

    Osobno mi nikad nisu bile problem. Nama je jučer Mitrović imao 2 odlične prilike gdje nas je Livi spašavao. Kod Bjelice se to nije događalo.

    Ne znam o kakvom rasipanju ugleda pricate,nije vam smetalo kad je Z.M.godinama sramotio klub i ugled sto po medijima sto po ponasanju.bluepower86

    A ti znaš što je kome od nas smetalo u vrijeme Mamića?

    Sramite se svi skupa l,tastatura ljubitelji Dinama.bluepower86

    Sramite se vi koji ne prihvaćate kritiku kluba jer je bitno samo da smrada više nema ovdje, a ne da klub nastavi napredovati.
  • San Lorenzo
    11.7k
    .Ne znam o kakvom rasipanju ugleda pricate,nije vam smetalo kad je Z.M.godinama sramotio klub i ugled sto po medijima sto po ponasanju.Sramite se svi skupbluepower86

    Kome se točno obraćaš s obzirom da na ovom forumu postoji jedan i pol mamićevac?
  • Zambatine škude
    2.1k
    Nisam znao da je vođenje klubova u inozemstvu i solidan nastup u Ligi prvaka (s bodom više bi prošao u osminu finala Lige prvaka) nemjerljivo manji uspjeh od osvajanja druge HNL, hrvatskog kupa i vođenja mlade repke. Vidimo kolko je imao uspjeha kad mu je nerješiva jednadžba 2 utakmice tjedno na startu sezone.Captain America

    Vodio je i Bišćan "klubove u inozemstvu" (kako to lijepo zvuči kad ne piše koje, jel da?). Imao je i Čačić u Ligi prvaka solidnu dionicu, ne razumijem što to dokazuje, ali ova petparačka priča da je Bjelica došao iz neke druge dimenzije u odnosu na Bišćana je deluzija.

    Ne vidimo "koliko je uspjeha imao" zbog tri utakmice odigrane sada, to je logička pogreška na razini vrtića.

    A posebno nervira ova naknadna pamet. Zašto mu to što je Šimićev frend nije krimen bilo kad ga se imenovalo nego postaje tek sada?

    Misliš da bi Nenad šutio i trpio ovakav katastrofalan prijelazni rok gdje si na 2 nedostatka u prvih 11 i kratku klupu zapravo rješio samo problem lijevog beka, a danas je 6.8. i tek se sprema rasprodaja kako ključnih igrača tako i ugleda?Captain America

    Ovo lupaš da bi se lupalo. Pa Bišćan je valjda 10 puta u zadnja dva mjeseca javno komunicirao da treba nove igrače, do razine gdje je to mene prvog počelo nervirati jer ispada da ima kurac od ekipe. Ne znam što to "Nenad ne bi trpio" ni što to točno znači, zna se kako su igrači tad dolazili i ne treba od toga raditi romantičniju priču nego što jest.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Osobno mi nikad nisu bile problem. Nama je jučer Mitrović imao 2 odlične prilike gdje nas je Livi spašavao. Kod Bjelice se to nije događalo.Captain America

    Klasičan primjer mitomanije koja je vrlo lako gugljiva i provjerljiva, ali ideš na silu dokazat poantu, pa nek se činjenice prilagode kako znaju i umiju toj tezi.

    Prvo kolo sezona 17/18, Rudeš nas oduvao u prvih 30 minuta, poveo 1:0 i fulao mrtvaca na drugu stativu na prazan gol. Na 0:1 u 85. minuti povratna lopta na deset metara za završit priču, ovaj fula cijeli gol. Dinamo u 93. minuti uzima bod petom Perića identičnom onoj jučer, samo ju je bolje zahvatio.

    https://www.youtube.com/watch?v=-QfmQKlqOXk

    Treće kolo doma 2:1 Sčlaven belupo di im nije sudio penalčinu na 0:0, a Bjelica se poslije tekme žali na raspored i kako su im noge teške od srijede i putovanja avionom iz - Kazahstana.

    https://www.youtube.com/watch?v=5mvfM0YAN1Q

    Recency bias je tu takav da se ljude već uvjerava da se pod Bjelicom, eto, Dinamo nije mučio. Inače je riječ o sezoni di nam se toliko išlo na ruku da smo prvih šest HNL tekmi igrali doma.
  • bluepower86
    822


    Shvatio si poantu.Ocito sam pogodio u bolnu tocku cim sam doticnog spomenuo.Lp
  • Droljo
    5.1k
    Čemu etiketiranje kolega?
  • BigZ
    393
    Najljepsi trenutci u recentnoj povijesti su uslijedili nakon Rijekine osvajanje titule.
    Zivot se sastoji od uspona i padova. Zeljezo se zeljezom ostri ljudi moji. Covjek se formira i gradi kad mu nista u zivotu ne ide, a ne kad je sve dobro. I zato nista poraz, samo lekcija.
    Jedan od nasih slogana je NEMA PREDAJE, padni 7 puta, digni se osmi. Za mene je Dinamo svetinja, obitelj. Clanove svoje obitelji ne vrijedas ni pljujes kad im nije dan i kad im nista ne ide. Tu si da budes podrska.
    It's ok iskazati zabrinutost i postavljati pitanja na neke nelogicnosti, ali treba imati i malo vjere.
    Sezona je tek pocela, a s njom i nova era nakon vise od desetljeca tame. Budimo podrska, brat uz brata! Svi smo mi Dinamo
  • Dudu24
    146
    Ne treba pljuvati klub, igrače, ni trenera. Protiv Hajduka smo izgubili tekmu kakvu izgubiš jednom od 50 puta. Čisti splet nesretnih okolnosti.
    Protiv Gorice smo možda malo umorni od puta, malo su nam misli u grčkoj, malo smo odmarali ekipu, a malo nismo imali ni sreće.
    AEK nam je najbitnija tekma sezone, ako njih riješimo, smiješi se LP i velika lova.
    A nakon toga bi potpisao 0 bodova u skupini, samo da se bude prvak hnl-a. Sve na prvenstvo i idućih xx godina smo mirni.
    S Ivanušecom bi sjeo za stol, objasnio da je ova sezona za klub prevažna i obećao mu transfer iduće ljeto.
    Bruno ako baš želi otići, pustio bi ga rađe besplatno za godinu dana, nego sad uzeo 2-3 milje.
    Livi ako želi otići, hvala i sretno.
    Šutalo može, ali za 25 milja plus postotak.
    Ne smijemo zajebat ovu sezonu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.