• Facke
    2k
    Pa daj se smirite. Svaki trener kuka i kuka. Pogotovo hrvatski treneri. Evo vi ste nakon 3 kola odlucili da budemo drugi. Zbog cega? Cekaj male. Sezona je duga. Kiksali budu svi, ne samo Dinamom. Mozda Hajduk ispada od PAOK-a , i sad da ispadne, kakva njima bude motivacija u HNL-u? Nikakva. Ko svake godine. Pustite vi njih. Hajduk ama nije nis pokazal dosad. Realne su protiv nas u prvem kolu bili nadigrani da ni sami neznaju kak su tu tekmu dobili. Panicarite bezveze. Pomalu.
  • Kaktus Car
    341
    Mi ćemo igrati možda do proljeća 2 utakmice tjedno, a trener nakon mjesec dana kuka kako fali svježine. Što će biti u drugoj polovici studenog? Još nas čeka odlazak bar 2 ključna igrača... Ovi će vjv ispast od PAOKa i imati jednu utakmicu tjedno. Tu je moguć dolazak premierligaškog krila njima dolje. Oni su već rješili 2 derbija, a nas tek čekaju Osijek i Rijeka i već zaostajemo 2 boda uz utakmicu više. Sve miriše na sezonu 2016/17.Captain America

    E, možeš molim te baciti pogled u svoju kristalnu kuglu i poslati mi dobitne brojeve na lottu za sljedeći tjedan, ako nije prevelika gnjavaža? Hvala.
  • superhik
    10.4k
    bez pesimizma cemo ovu sezone zavrsiti na drugom mjestu.Blue Austrian

    Bio jednom jedan takav na forumu. Prošle sezone je rekao da ako Dinamo osvoji naslov možemo mu dati trajni ban. Predlažem slijediti njegov primjer i drugima.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Neće svijet stat ako mi ne osvojimo. A ja neću ga manje voljeti ako ne osvojimo.

    Ja sam uvjeren da ćemo lakše osvojit nego lani ali mene više bole vaši stavovi o tome kako ništa ne valja nakon što u jednoj tekmi pogriješe najbolji igrači a u drugoj protivnicki golman skine tri zicerq i mi fulamo još par njih par cm od statike.

    Nek dovedu perisica I messia i mbappea. Nek osvoje 20 naslova zaredom. I tsd svijet nebi stao nit bi ga ja manje volio.

    Ovo sam ozbiljan. Meni više znači to što nema mamica u klubu nego zadnjih 17 naslova. Volim ja te naslove ali još više volim što nam je klub čisči nego prije.

    Manje plakanja, kuknjave i više podrške. Igrači ovo čitaju i ako mene boli kad ovo čitam, vjerujem da ni njima nije svejedno
  • ksapi
    2.2k
    Najveci problem je sramotna brojka na tribinama, a ne 0-0.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Najveci problem je sramotna brojka na tribinama, a ne 0-0.ksapi

    Ovo. Da je na tribinama 10 tisuća ljudi ovi bi se sami predali, al naravno lakše je srat iz fotelje jer kome se da gledat Gorica. Jedna jedina stvar u kojoj respektiram ove dolje je to da pune stadion uvijek, a neka naši navijači iz topline svoga doma pišu o fritulama dok im "voljeni" klub igra dvije tramvajske stanice od kuće.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Najveci problem je sramotna brojka na tribinama, a ne 0-0.ksapi

    Apsolutno se slažem. Napad Špikić Kaneko Petko je meni nula, ali sa ovom posjetom smo zaslužili Šaranić Menalo Topić.
  • plavi67
    920
    možda bi i dobili da su oni igrali :grin:
  • Blue Austrian
    337
    Nije kritika zbog rezultata. Nego zbog pristupa i nevolje.
    Nema opravdanja da igrac ne daje 100% od sebe, od prve minute. Ne kazem da mora trcati k'o Usain Bolt 90 Minuta, ali daj pokazi srce i volju. I kad to nije tako onda mi se igrac gadi, ali doslovno. Nemozes igrati toliko bezvoljno i jalovo. Za to nema objasnjenje.
    Kriva lopta, los centarsut, fulanje mrtve sanse, sve ok i uvijek to moze biti. I ako ovo igraci sto mi pisemo stvarno citaju onda neka ih bude sramota sto nisu u stanju dati sve od sebe. To necu nikada shvatiti.
    Zelis Podrsku, igraj sa srcem 100% pa ce ti se lakse oprostiti i 10 puta za redom 0:3.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nego zbog pristupa i nevolje.
    Nema opravdanja da igrac ne daje 100% od sebe, od prve minute. Ne kazem da mora trcati k'o Usain Bolt 90 Minuta, ali daj pokazi srce i volju.
    Blue Austrian

    Zašto se ova priča o volji uvijek koristi nakon kiksa? Da je ušla jedna lopta od onih jučer bi li onda pisao da nije bilo želje i htjenja? Ili kad smo izgubili od Milana, ljudi pišu di vam je želja za pobjedom, a ovi bili bolji za još 3 gola. Slažem se da je prvih sat vremena bilo loše, ali i takvi smo bili bolji za 2 razlike protiv Gorice, lopta jednostavno nije htjela u gol.
  • og1986
    2.9k
    Pa nije lopta htjela ni Gorici u gol. Istina da smo ih stisnuli u 16 metara, ali njihovi izlasci pred naš gol su bili opasni. Stativa plus još dvije mrtve šanse.
  • LeonianWrynn
    162
    Ne bih osobno kritizirao trud i želju jer sam jučer svojim očima vidio da igrači žele zabit, i bilo je trčanja, akcija, prilika...

    Dogodi se, igrali su 3 dana prije u Kazahstanu a Gorica se jako dobro postavila, a vi što pišete o tome da će Hajduk iduće sezone igrat ligu prvaka ako mi sad ne osvojimo titulu, za vas nemam komentara
  • bluepower86
    822
    Zamorno je za citat upise zasto je Baturina igrao 10 minuta,zasto je Ljubicic na lm pa lb.Zasto ovo zasto ono a mi prvi podbacili sa posjetom.Prestanite vise s kritikama i ajmo lijepo pruzit podrsku igracima i treneru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.