• Ludovic IX
    5.5k
    Veća sramota od poraza od hajduka i nule sa goricom su forumasi koji veću "sramota" i slično.

    Sramota dinama je prošla..tek sad se diže. Plakat zbog par lošijih rezultata može samo budala. Hnl se može analizirati tek nakon 10-12 kola a Europa nakon što završimo s njom.

    Najgora stvar od jučer je biscanova rečenica o luki:" falit će nam"
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Biscan ce izrast u dugogodisnjeg našeg trenera u to čvrsto vjerujem ali cinjenica je da na pocetku sezone jako loše koristio rotacijske igrace ili ih loše "tajmirao" i to je jučer došlo na naplatu.

    Zasad nije nikog dobio kao 12. ili 13. igrača, donekle Emrelija.

    Nama je Bočkaj prosle godine u ovo doba,tj prvih 8-9 kola u Hnl-u bio glavni asistent i prvi igrač lige po učinku i ocjenama,sjećam se tekme protiv Osijeka gdje je uništio Osijek svojim kiflama.

    Drmić,Bočkaj,Tolić,Janković su prelako otpisani za našu ligu,Biki nece imati takvih problema u Europi ali mora naci sustav igre u HNL-u,pimplanjem kroz sredinu gdje Petko,Baturina i Spikic stoje na pol metra i gdje ti glavni napadac ne napada srce 16m donijet ce nam mučenje iz vikenda u vikend, gdje te Gorica sinoc skoro pobjedi na isti način kao i jogurt ,iz ničega.
  • austrijanac
    2.7k
    Dan poslije, hladne glave:

    - nije -5, nego -2 dok se to ne potvrdi.

    - par nejasnih izmjena poput Šutala i Kaneka. Šutalo realno nema kaj ulazit, pogotovo na Bernauerovu igru nogom protiv bunkera. Ostavit razbijenog Špikica umjesto Japanca koji se pripremao cijeli tjedan isto nosi par pitanja.

    - Mišić nije trebao odradit 90min.

    - 17 udaraca i 75% posjeda tvrdi da smo razbili Goricu, što i jesmo. Puka sreća i nevjerojatna Banićeva utakmica ih je spasila. Stvorili smo znantno više šansi nego sto to inace je bivalo prošle godine (protiv Gorice na pocetku prosle sezone, Orsic zabija za 1-0 u 92min iako su oni bili bolji veci dio). Petkovicev, Ivanusecov i Pericev udarac su prosli 3cm od lijeve stative, nevjerojatno.

    - 10 kornera, nijedna šansa. Stojkovic bi to trebao riješit. Bas kao i Bubanja u Loksi, tako će i Peric bit znanto opasniji.

    - treba nam igraca naprijed za rotaciju, za Goricu nam ne trebaju pojacanja, ali jedan rotacijski igrac sigurno da. Zato se i dalje nadam Stojkovicu


    Nije smak svijeta, ne treba zazivati padanje glava, ali vjerujem da i oni sami znaju da kasne s pojacanjima i da ovo nije bajan ulazak u sezonu, ali bit ce. Nakraju, nije sve tako crno.
  • Olmic
    2.7k
    I ja malo hladnije glave mogu reci ajde decki ajmo igore u utorak je najvaznija tekma sezone, imate znanje, iskustva, zelje ajmo to rijesit
  • sport
    2.3k
    25.05.2024.kad se odigra posljednje kolo (još je 99 bodova u igri) možemo proslaviti naslov ili čestitati nekom drugom.Do tada je potrebno smanjiti doživljaj i ne pljuckati po svojima kako bi portali to mogli prenositi kao stav navijača a oni koji to rade zapravo i nisu pravi navijači.
  • Droljo
    5.1k
    Puka sreća i nevjerojatna Banićeva utakmica ih je spasila.austrijanac

    A stativa + dvije livijeve bravure nisu spasile nas od poraza?
    Može se i tako gledati na stvari
  • austrijanac
    2.7k

    Može, ali ja nedjelju pocinjem optimizmom.
    Savjetovao bi to vecini ovdje na forumu.
  • Droljo
    5.1k
    Pošteno :cool:
  • Eduardo
    17.6k
    Bacio sam pogled na Igorovu temu tako da ću ovih 20+ stranica samo preskočiti i napisati kratki osvrt na sinoćnju tekmu.

    Utakmica između Dinama i Gorice bila je osuđena na nepravedni remi bez golova s obzirom na to što su promašili jedni i drugi. Kad je već moralo završiti neriješeno bilo bi mi draže da je završilo 2:2 ili makar 1:1 pa da možemo uživati u golovima.

    Ok, prvo poluvrijeme nismo bili na visini zadatka, ali je zato u drugom dijelu Gorica mogla rezultatski stradati barem u hendikepu. Iako su i oni imali dvije čiste šanse koje da su zabili bi možda usmjerile susret u njihovu korist.

    Sve do samog kraja u igri su bila sva tri moguća ishoda, a kao što sam gore rekao s obzirom na promašaje nepravedno je što smo ostali zakinuti za golove koji bi dignuli utakmicu na razinu više.

    Kad na koncu stavim sve na vagu, svakome po bod najrealniji je ishod ove utakmice.

    Osobno ću negativu, dramu i paniku ostaviti za neko drugo vrijeme jer za sad ne vidim potrebu za tim.
  • đole
    271
    Malo reality checka za paničare i nihiliste: Dinamo je u ovoj sezoni odigrao šest službenih utakmica i ima gol razliku 11:2, s tim da je jedan od ta dva gola rezultat amaterske individualne pogreške. U samo jednoj utakmici nismo zabili gol, ponajprije zbog tri milimetarska promašaja i tri bravurozne obrane golmana. Do kraja prvenstva ima još 33 kola, od čega još tri protiv najvećeg rivala kojeg su neki ovdje već proglasili prvakom. Veselim se tome da tovari izbore grupnu fazu da napokon i oni vide kako je igrati na dvije fronte pola sezone, a vi se malo dozovite pameti i sudite HNL nakon 10-15 odigranih kola.
  • Gelipter
    3.5k
    Probudim se ujutro, otvorim Zonu na temi tekme i vidim 28 stranica. U tom mi je času bilo otprilike jasno kakve komentare mogu očekivati. Ipak, svejedno sam se iznenadio količinom cendranja, defetizma, sračkanja, vrijeđanja itd. Neki su napisali da ih je sram kaj dijele tribinu s takvom ekipom. Mene nije jer sam siguran da većina takvih ni ne ide na utakmice. Mislim da je Dinamo jedini klub na svijetu koji ima više stručnjaka nego gledatelja na stadionu. Svi se kuže u sve, lagano istresaju svoje "intelektualno blago", a 90 posto, tih ne zna doći do maksimirskog stadiona. Jako hrabro moram priznati. Jedno je konstruktivna kritika iz ljubavi prema Klubu, ali ovdje imam osjećaj da je puno sračkanja radi sračkanja. Nema ništa ljigavije od ekipe koja čeka prvi kiks kako bi mogli svoje frustracije i komplekse liječiti na Dinamu. Sva sreća bit će uvijek ekipe koja će stajati beskompromisno uz Klub i kad znalci, taktičari i tattičari neće!

    U utorak protiv AEK-a: Ajmo Dinamo, naprijed Dinamo, igraj Dinamo, hrabro Dinamo!
  • Blue Austrian
    337
    Ne smatram se panicarom, ali realno i bez pesimizma cemo ovu sezone zavrsiti na drugom mjestu.
    To sto neki od nas smatraju "lako cemo" ili "rijesit ce se to nekako" je nacin na koji igraci dinama igraju, odnosno kako ce se tako mislim nastaviti.
    Svatko od nas je "trener" i zna najbolje, ali kad onaj na klupi ne shvaca da treba 50-60 min (u nekim slucajevima i manje) ozbiljnog nogometa (blitzkrieg) onda djabe...
    Ne smatram da su Tovari bolji, ali iskoristi ce val euforije, i nogomet je stvar glave (psihe), svaka pobjeda (i kiks protivnika) cini te jacim...sve je to povezano
    Nije isto igrati kad ti netko bjezi na +9 itd ili kada ti nekome bjezis na +9 itd...nasi rezultati itekako imaju utjecaj na njihovu igru.
    Nasima Deckima sve najbolje zelim, kao uvijek, ali previse je gusto bilo zadnjih par godina da nebi prepoznao znak da cemo zavrsiti iza njih.
    Nadam se da grijesim.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    O utakmici ne bih puno, steta za izgubljena 2 boda, trwbalo se dobiti da se lakse udje u tekmu sa AEKom ali sto je tu je idemo dalje...



    Koliko je utakmica do kraja? Koliko ce oni bodova osvojiti? Dosta ljudi pise ovdje kao da oni imaju vec sve bodove upisane pa smo vec na -5 sto je panika i debilizam na najjace. Cuj iskoristit ce val euforije, pa nece to trajati vjecno, nece dobiti svih 36 utakmica, a takav dojam ostavlja dosta vas ovdje.
  • Captain America
    14k
    Koliko je utakmica do kraja? Koliko ce oni bodova osvojiti? Dosta ljudi pise ovdje kao da oni imaju vec sve bodove upisane pa smo vec na -5 sto je panika i debilizam na najjace. Cuj iskoristit ce val euforije, pa nece to trajati vjecno, nece dobiti svih 36 utakmica, a takav dojam ostavlja dosta vas ovdje.IstinaZaDinamo

    Mi ćemo igrati možda do proljeća 2 utakmice tjedno, a trener nakon mjesec dana kuka kako fali svježine. Što će biti u drugoj polovici studenog? Još nas čeka odlazak bar 2 ključna igrača... Ovi će vjv ispast od PAOKa i imati jednu utakmicu tjedno. Tu je moguć dolazak premierligaškog krila njima dolje. Oni su već rješili 2 derbija, a nas tek čekaju Osijek i Rijeka i već zaostajemo 2 boda uz utakmicu više. Sve miriše na sezonu 2016/17.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.