• Infinity
    15.2k
    Zahvatio nas je ludi ljetni ritam s dvije utakmice tjedno i jako malo prilike da se dodje do daha.

Astana je uspjesno rijesena, a u subotu nas ceka susret s Goricom u Maksimiru. Malo cudno zvuci, ali Gorica je sezonu otvorila rezultatski uspjesnije nego Dinamo. U prva dva kola uzeli su cetiri boda, jedan Varazdinu i tri Lokomotivi. Mi smo s druge strane porazeni od Hajduka, ali smo protutnjali kroz Pulu i pokazali da nema mjesta nekim sumnjama i da idemo po jos jedan naslov prvaka.
    1. Kakav rezultat očekujete? (132 votes)
    945
    Mora se ici bez kocnica, punom snagom, bez obzira sto je AEK par dana kasnije. Mislim da ce opet biti izmjena i sastav: Livi - Ristovski, Peric, Sutalo, Miha - Misic, Ljubo, Baturina - Kaneko, Petkovic, Ivanusec
  • Blue Austrian
    337
    Prilicno sam praznovjeran. Ali buduci da nismo pobijedili oko dana pobjede (+/- jedan dan) u zadnjih nekoliko godina (osim Corone 2020 kada nije bilo tekme oko tog dana), malo sam pesimistican.
  • LovroZG
    1.3k
    Očekujem minutažu za Perkovića i Boška. Oni su nam jedina dva igrača na koje će se (valjda) računat u nastavku sezone bez nastupa, a baš njima nasušno trebaju minute. Perković je klinac i mora dobit poneku priliku, ili ga moramo poslat na posudbu, a Boška moramo vraćat kroz ovakve tekme.

Mišić ili Ljubičić bi isto mogli malo odmorit. Možda čak i obojica ak Bulat nije ozbiljnije ozlijeđen.
  • Gelipter
    3.4k
    Polako dolazimo na radnu temperaturu i ulazimo u formu pred važne tekme u sezoni. Očekujem igru i rezultat sličan onome u Puli prije tjedan dana i da još malo izrotiramo igrače.
    Kaj se tribina tiče: prvi ovosezonski test posjete u kontekstu "manje atraktivne" utakmice, u razdoblju "praznog Zagreba" uz atmosferske prilike koje ne obećavaju. I zato je baš važno pojaviti se na Maksimiru, dati podršku igračima uoči gostovanja u Grčkoj, prisjetiti se veličanstvene vojne operacije Oluje i uživati u izvedbi plavih protiv susjeda iz Zagrebačke županije! "Prazni" Zagreb i Dinamo zovu!
  • Raul
    105
    Nadam se rotaciji igrača i sigurnoj pobjedi pred gostovanje kod AEK-a
  • Mr Anderson
    5.3k
    Gorica doma bi trebala biti lakša utakmica od Istre. Nadam se samo da će igrat onaj glupan Maloča pa da mu netko slomi kičmu s par vrtuljaka.
  • LeonianWrynn
    162
    Mislim da će dolaznost uvelike ovisiti o vremenskim uvjetima

Ako bude kiše onda smatram da ova utakmica neće biti baš najbolji pokazatelj dolaznosti za te manje atraktivne utakmice, zna se da manje ljudi dođe kad je kiša

Meni zasad piše da će bit prohladno, a za kišu budemo vidjeli

Ja ću osobno doći ako vrijeme bude dobro

A što se utakmice tiče, ne bih podcjenjivao Goričane, znam da su izgubili neke prvotimce, međutim prosuli smo 4 boda protiv njih prošle sezone (0:0 u siječnju na Maksimiru, 1:1 u Gorici u travnju).

Također, velika većina igrača je putovala u daleki Kazahstan, to je 6 sati leta i promjena vremenske zone, tako da će vjerojatno bit nekakvog umora.

Međutim mi smo apsolutni favorit i sve osim 3 boda bi bio neuspjeh, tako da ja očekujem pobjedu i nadam se da će Kaneko zabit prvijenac i da ćemo imati još jedan clean sheet pod Bišćanom
  • ksapi
    2k

Opet vremenska prognoza na forumu.. zbog ‘doci cu ako vrijeme bude’ navijaca smo i dalje tu gdje jesmo. Ali za tebe nije steta, ti ionako uvijek nadjes nesto negativno za srati :)
  • Joey Barton
    255
    Očekujem sastav: Livi-Bogdan, Šutalo, Maxime, Rile-Ljubo, Mišić, Baturina-Ivanušec, Petko, Kaneko
  • mali M
    3.3k
    opet ćeš nam Lynxa izluditi sa kontra napisanim bekovima :rofl:
    Postava inače top!
  • Schpatz
    359
    Ja bi volio vidjet Nevistica na golu umjesto Livakovica protiv Gorice. Bez obzira ostao Livakovic ili ne, ali mislim da je zasluzio tu i tamo koju priliku na golu. Posebice u ovakvim utakmicama.

I ja bi odmorio Ristovskog ovu tekmu i stavio Moharramija.

Ovo ostalo je okej, volio bi da se Gorica rijesi sto prije pa mozda Misica malo odmorit i Ljubicica. Ali to je sve na Biscanu, zna kaj dela tak da... Samo neko moje razmisljanje.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nevistic ce valjda dobit minute koje je Zagorac imao u kupu ako Livakovic ne ode.
    Zajebana situacija, ako ne ode zajeb za Nevistica, ako ode zajeb za nas jer ovom fali minuta :lol:
    Hocu vidjet malo magije od Kaneka i nastavak dobrih partija Emrelija, ocekujem od njega ove sezone da bude Kadzior HNLa.
  • Do kraja2023
    123
    Ocekujem sastav koji ce startati i protiv AEK-a. Sad nam pocinje sezona ko se odmorio odmorio se ko nije nije.
    Nismo amateri, ako nas svaki igrac jednog dana misli igrat u top ligama onda nek se privikne na takav