• Captain America
    13.4k
    Ljudi su zaboravili kako je Baturina izgledao protiv Loxe kad je Čačke tek došao. Izgledao je puno slabije nego danas Sučić, a gdje je godinu i 3 mjeseca kasnije. Sučić je danas odigrao korektnu utakmicu u pretkolu Lige prvaka s 19 godina. Ne znam što još ljudi žele od našeg mladog igrača...
  • Mlađi referent
    10.4k
    Bernauer je brutalan transfer nastavi li on ovak, a ne samo ok rezerva
  • Jurki
    8.5k
    Dinamo je svoju reputaciju stvorio na mladim igracima koji dobivaju šansu. To je vjerojatno jedini razlog zakaj nam je Olmo pao u krilo.
    Mi nemamo sponzora koji ce u klub ubrizgat 50 milijuna i da nam nebu bitna financijska strana.
    Razvojni smo klub i tak se trebamo i ponasati.
  • CastAway1986
    853
    ako te baš zanima i tu se pravis pametan Sucica sam gledao uzivo u Mostaru bar 20 puta i daj Bože da bude kapacitet za Dinamo iako ja to ne mislim da je , treba mu bar sezona dvije HNL u recimo Lokosima
  • deda
    27.7k
    Vrijeme će kao i uvijek pokazati. Mali jos nema 20, a pokazuje ozbiljne kvalitete. Jasno da jw još neistesan. Me vjerujem da ga možemo poslati u puno bolji klub od Zrinje tako da vjerujem da bi mogao ostati u rosteru ove sezone.
  • Infinity
    15.2k
    Zrinjski ima skoro pa otvoren put u grupe ECL. Treba pricekati desetak dana i mozda razmotriti da im se posalje jednog ili dva mlada igraca. Njima je roster za Europu ocajan, a nama bi dobro doslo da mladi igrac skupi osam europskih utakmica.
  • Orc123
    5k
    Nitko ne pljuje po Sucicu, barem ja tu nigdje nisam vidio da ga netko pljuje! Samo trenutno on je ono sto nam isto treba a to je rotacija....igrac da popuni kadar od 22-23 igraca plus
    3 golmana ... Znaci dobit ce prilika, puno bolji u odnosu na Bulata na pocetku tako da, ali ocekivati od njega da igra u EL ili LP je irelevantno. Moze uci s klupe i to ce sigurno i raditi Biscan s vremena na vrijeme. Njegovo vrijeme ce doci za sezonu-dvije. Marin? Glupo je Marina opce komentirati, nitko ga ne vrijeđa ali on cak po meni vrijeđa nas ljude koje volimo klub, a i trenera sa svojim stavom kad uđe. Mozemo reci dao je gol, ali njegov govor tijela, nonsalancija po izgubljenoj lopti, obrambeno kaskanje, pa covjece dobivas priliku po 3 put da se dokazes konacno i ti si tako anemican. Pa morao bi orati terenom, a to da ima mala primanja nije istina jer ima preko 300 tis po sezoni, vise od npr jednog Kaneka koji ima 200 a decko dosao prije par dana u Zg, proputovao pola svijeta i onda u utakmici u Puli 90 min šprinta terenom, da pogriješi, ali onda nastavi ganjati loptu ko da mu je zadnja. Takve igrace zelim gledati u Dinamu. Da idu na svaku loptu svake minute provedene na terenu. Ako to moze jedan Ristovski, Misic, Ivanusec itd itd onda moze i Marin ako zeli biti dio nase momcadi!
  • deda
    27.7k
    Mi imamo puno utakmica do kraja kolovoza i snage treba dobro rasporediti. Ne znamo točno ni što je s Bulatom. Znači ne žuriti previše s posudbama posebno ako nw dobijemo još kojeg igraca.
  • Orc123
    5k

    Da, vidjet cemo tko ce ostat na kraju. Ocito da ce Menalo traziti novu destinaciju cim nije bio s ekipom, a Biscan nije rekao da je ozlijeđen. Tu bi mogli nesto sitno i zaraditi na njemu. Nezz sta je s Kulenovicem, zar stvarno nitko nema interesa ga dovest...sigurno ce biti jos dolazaka,samo da ne bude kljucnih odlazaka....
  • Zagi
    4.9k
    Bez Sučića trenutno imamo 4 vezna igrača na koje se ozbiljno računa.
    Ajd da dođu Kačavenda i Titraoui, možemo razmišljati o posudbi npr u Lokomotivu ako ovi prodaju Bubanju.

    Bulat osjeti neki udarac, evo ulazi Lukanić u ligi prvaka.
    Kakva posudba...
  • hardek
    1.4k
    Ne znam koja je poanta pregovora s ovima kada je očito da škrtare i da to nije klub ranga u koji bi Josip trebao i zaslužuje preći. Da ne govorimo o tome da bi i ovih 14 miljki vjerovatno bilo rastegnuto na 68 rata. Čak mi se čini da je i štetno uopće pregovarati s njima jer onda dajemo do znanja ostalima da ga mogu dobit ispod prije traženih 20-25m
  • Infinity
    15.2k
    @nwankwo646, ja sam ti obrisao post, da se ne pitas gdje je nestao. Za tebe, a i sve one koji su propustili cu citirati samog sebe:


    Vjerojatno vecina onih koji dijele ovdje vijesti s Twittera provodi dobar dio dana na tom istom Twitteru tragajuci uz hashtag #DinamoZagreb. Kad vec imate vremena za traganje, ne bi bilo lose da prije dijeljenja vijesti kliknete na profil i vidite da li tog tipa prati 11, 1011, 11000 ili 111000 ljudi. Velika je sansa da su ova prva dva sami izmislili vijest koju dijele. Isto tako se mogu provjeriti prethodne objave i vidjeti koliko puta su pogodili. I ovaj sa 111000 pratitelja ce vecinom fulati, ali kad on objavi onda tu mozda ima malo dima. Kad ti tip s 11 pratitelja objavi da je Ivanusec u Munchenu onda nema potrebe da se takvo sto dijeli. Nema potrebe ni da se podijeli i napise 'tipa prati 11 ljudi, pa sami prosudite...'. Laz 100%, ne daji mu prostor.Infinity
  • Bosna86
    11.6k
    Na koga Zrinjski ide
  • marcio amoroso
    32.1k

    Na ove Islanđane što su ispali od Kopenhagena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.