• SAS1987
    13.2k
    Tko dolazi na kraju? Khap, Italaz ili obojica?
  • CastAway1986
    853
    Kramaric bi nam jako dobro došao
  • Beowulf112
    301

    To svakako.On moze sigurno jos 2-3 godine dobro odigrat.Bilo bi super ga imat uz Petkovica.Vjerujem da bi se lijepo nadopunjavali.
  • Ali
    1.9k
    Zadnja dva dana prevldava na zoni mišljenje za Ivanušeca u stilu.
    - tržište diktira cijenu
    - Dinamo živi od prodaje
    - svi bi mi 30milja rado ali,
    - 8-10 milja uz bonuse je trenutno maksimum...

    Mislim da je on nama puno vrijedniji od tih brojki.
    Recimo samo jedan podatak, pobjeda u LP je 2,8m€.

    Kak je 8,5 u toj računici dobra lova ? Bez njega šanse da di tog jednog segmenta uefine nagrade ćemo znatno teže, a pogotovo jer nemamo adekvatnu zamjenu.

    I za kraj u Belgiju koja je financijski nešto slabija liga od Nizozemske je Rijeka prodala Frigana za 6 mil € , toliko o tržištu...

    Ljudi, to ak se realizira, onda ću početi sumnjati da negdje lova opet curi tatrane...
  • Neki tip
    19k
    Zadnja dva dana prevldava na zoni mišljenje...
    ....8-10 milja uz bonuse je trenutno maksimum...
    Ali

    Kak je 8,5 u toj računici dobra lova ?Ali

    Daj nađi evo 2, ne 5, ne 10, ne većinu pa da ova tvoja teza drži vodu, nego 2 mišljenja prema kojima bi 8.5 za Ivanušeca bila dobra cijena.

    Uostalom, kad se nešto želi kvantitativno provjeriti, onda se ne nagađa "po dojmu" (koji je k tome ne znam na čemu utemeljen), nego se istraži.

    U ovom slučaju, napravi se anketa.

    Evo podsjetnika na rezultat da ne moraš pogađati koje je prevladavajuće mišljenje:

    ixnlaq3xcgx8ekpq.jpg

    Dokazao da pričaš napamet? :smile:
  • Lynx17
    2.6k
    Ajme, koja steta za Roga (neki su ga tu spominjali).

    Ozljedio je prednjeg kriznog ligamenta u lijevo koljeno. Imao je vec par puta na desnoj. :pray:
  • emilperska
    3k

    Ako je to istina, to neka bude poruka nasim celnicima i Dariju koji je malom kum i nasoj vrloj premcjednici koja ce po lesinarskom uzet stvari u svoje ruke, da odjebu s kacavendom iz Dinama

    Zao mi Roga strasno..
  • Orc123
    5k
    Je istina za roga, sad je u pitanju druga noga....2puta jedna noga sad druga.....strasno :sad:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jel i Pjaca trgao križne u oba koljena?
  • Droljo
    4.7k
    S obzirom na to da ga imaju mogućnost otkupit, uz 10 asistencija i pokojim projektilom iz slobodnjaka vidite se jedino ak misliš ljetovati u Paphosu.Neki tip

    A jel on mora pristati na ugovor tamo?
  • Beowulf112
    301
    Bas me zanima kako ce se klub postavit oko prodaje Šutala...treba postovati i igraceve zelje ali opet bi bilo korektno od Josipa ako vec planira ici da odradi kvalifikacijski ciklus za europu do kraja s nama..mislim da se svi slazemo da je 20 malo ispod cijene..da ponude 25 i neke bonuse tipa 10-15% od sljedeceg transfera ja mislim da bi klub trebao mu izaci u susret...napoli je ozbiljan klub..igrao bi vjerojatno u prvoj jer je koreanac otisao u Bayern
  • BBBaranja
    1.9k
    Igračima se previše gleda kroz prste,općenito svuda ne samo kod nas..
    Majstore moj ako ti imas ugovor karikiram do 2026. a ja sam ti poslodavac,prodajem te kad zelim i za koju lovu zelim..
    Ne zanima mene tvoja zelja gdje bi ti isao,a ako se igrac krene inatit uvijek ima odgojnih rjesenja i za to..
  • boem
    309

    Nije to baš tako jednostavno, kratkoročno možda da. Ali kasnije će igrač dva put razmisliti prije nego s tobom potpiše dugoročni ugovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.