• Sajla
    3.5k
    Sutra Astani treba napravit takav gangbang da Grci nauče što znači izraz "najebat ko žuti", sjete se u kakvim dresovima je igrao Tottenham i do naše utakmice odluče promijeniti boju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    čak bi otišao danas / sutra na trening, ako bi bbb organizirali navijanje na treningu, malo da im pokažemo podršku.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jarane, Zenica… Ne mogu igrati PO u MostaruBosna86

    Jel ne mogu na Pecari?
  • Rex Ramae
    2.4k
    Jel ne mogu na Pecari?Navijač Dinama

    Ne, ista su kategorija.
  • Droljo
    5k
    7xm3myiz7mycdzuo.jpg
    A di su naše zvijezdice?
  • Rex Ramae
    2.4k
    Otpuhao ih vjetar u petak
  • masacusec
    3.1k
    Jeb´le ih zvjezdice!
  • Facke
    2k


    po mene najbolsi mogucu zdreb. AEK je kvaliteten i dober protivnik. A mi bumo tu morali biti na sto posto. Prava europska utakmica dva velikana. Puno draze da igramo protiv njih nego protiv Dundalka ili tak neke. To bu dobar ispit i za ekipu i za nasuga trenera Biscana. Tu bumo vidli , kaj ova ekipa more i kaj nas trener zna , kak bu pripremil utakmicu. Jer da sme izvekli naprimjer Breidalbika ili tak neke mi bi njih podcenili i mucili se uzasne. Znate kakvi sme. Ovak sve pet. Jak i kvaliteten protivnik koji bu zahteven protivnik. Tu bumo morali biti spremni i na sto posto. Po meni smo mi favorit.
  • Zagi
    5k
    Zahvaljujem kolega.
    A međa? :lol:
  • Facke
    2k

    moram v gruntovnice pogledati al se zna gdo na nju poreza placa toga se i pita :lol:
  • Neki tip
    19.3k
    po mene najbolsi mogucu zdreb. AEK je kvaliteten i dober protivnik. A mi bumo tu morali biti na sto posto. Prava europska utakmica dva velikana. Puno draze da igramo protiv njih nego protiv Dundalka ili tak neke. To bu dobar ispit i za ekipu i za nasuga trenera Biscana. Tu bumo vidli , kaj ova ekipa more i kaj nas trener zna , kak bu pripremil utakmicu. Jer da sme izvekli naprimjer Breidalbika ili tak neke mi bi njih podcenili i mucili se uzasne. Znate kakvi sme. Ovak sve pet. Jak i kvaliteten protivnik koji bu zahteven protivnik. Tu bumo morali biti spremni i na sto posto. Po meni smo mi favorit.Facke

    Google se bez problema nosi s Fackeovim dijalektom, Grci će imati dobar uvid:

    "in my opinion, the best possible draw. AEK is a quality and good opponent. And we will have to be there one hundred percent. A real European match between two giants. We'd much rather play against them than against Dundalk or something like that. It will be a good test for both the team and coach Biscan. There we will see what this team can do and what our coach knows, how he will prepare the game. Because if we had brought out, for example, Breidalbik or some of them, we would have underestimated them and struggled terribly. You know how we are. All five like this. A strong and quality opponent who will be a demanding opponent. We will have to be 100 percent ready there. In my opinion, we are the favorite."

    Čujem Baku Sliškovića kako ovo izgovara.
  • Infinity
    15.2k
    Jeben zdrijeb. Jaci smo sigurno, ali protivnik kojeg ne ocekujes u ovoj fazi takmicenja.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Najlakši način za razumjet Fackea :rofl:
  • Zagi
    5k
    Hahaha a daaaj.
    Pogledaj Gruntovčane ako već nisi. Legendarna serija, a učenje stranih jezika je dobro za mozak :rofl:
  • mali M
    3.5k
    ma baš to.. daj nam AEK za zagrijavanje.. ak to roknemo, spremni smo za borbu u LP.. ako se kilavimo već tu, onda bolje da ni nedemo u LP...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.