• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Grčki klubovi bilježe vrlo loše rezultate u zadnje 2-3 sezone. AEK je ispao od Veleža, PAOK od Levskog, Olympiacos jedva na penale prošao Slovan Bratislavu i Apollon Limasol a onda u grupi EL sa Qarabaqom, Nantesom i Freiburgom uzeo samo 2 boda, Aris ispao od Astane, Pananthinaikos od Slavije Prag, prvak Olympiacos ispao od Maccabija sa ukupnih 5-1, godinu prije ispali od Ludogoretsa na penale....sve su ovo ispadanja u zadnje 3 sezone. Grčki klubovi su u našim očima veliki zbog prošlosti, sjajnih navijača i zbog toga što uvijek u sastravu imaju nekakvog Marcela, Valbuenu ili Rivalda ali mislim da je ovaj put Dinamo jači i da sve ovisi o Dinamu.
  • Zagi
    4.8k
    Meni zgledaju ko protivnik taman za 3. pretkolo.
    Vjerojatno smo mogli proći bolje ali nije baš da umirem od straha.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Je, ali nije ni onaj PAOK bio nesto puno jaci od Dinama, pa Olymiapkos nam je u 2 utakmice zabijao za pobjedu u zadnjih 5 minuta. Reprezentacija s njima toplo - hladno.
    Ne volim ih vidjet, sve da je Panionios, a ne AEK. Kurve imaju vise srece nego pameti s nama.
  • Blue Austrian
    337
    Sa grcima uvijek nezgodno, barem u novijoj povijesti.
    Nebi me cudilo da zavrsi 1:2 i 0:1 unatoc nasoj dobroj igri.
  • Draž
    1.1k
    Ak želiš igrati s najboljima, moraš pobijediti najbolje.

    Stara fraza kad je ždrijeb loš i kad je vjerojatnost da ispadnemo realna.

    Grci već godinama nisu kaj su bili. Mislim da prolazimo.
  • rupke
    51
    ambicija? Da bi bio konkurentan osvojit 3. mjesto moras tamo pobjedivat, remizirat, a o 2. da i ne pricam.Efes Pilsen
  • OsamŠest
    2.5k

    Respektiraju nas na max., lijepo je to čitati..
  • Herñan Crespo
    79
    Šteta samo što će zabranit gostujuće navijače
  • superhik
    10.2k
    Kurve imaju vise srece nego pameti s nama.Efes Pilsen

    A oni o nama na ovom forumu: "Croats are Soccer's Boogieman..

    They come to your Sleep and destroy you.."

    :lol:
  • TresnjevkaZG
    674
    Zanimljivo je da ce PAO, ako dobije Dnipra igrati isto doma u terminu kad smo i mi u Ateni, samo vjerovatno ne isti dan protiv Olympique de Marseille. Aekovi imaju prijateljske odnose sa Olympiqovima, a mi sa zelenima.
  • Nogo
    1.3k
    Nisam ni ja baš bio za ovaj ždrijeb. Na njihovom fejsu kažu da su oni izbukli dobar ždrijeb. Možsq nas podcijene pa ih iznenadimo dobro.
  • marcio amoroso
    31.9k
    AEK je vjerojatno najteži mogući ždrijeb za oba zadnja pretkola. Realno će nam lošija momčad doći u mogućem play offu od njih. Biti prvak u državi u kojoj su Olympiacos sa jednim Bakambuom, Panathinaikos i Paok je sigurno za respekt. Sigurno ne strah, ali veliki respekt da.
  • Neki tip
    19k
    Malo gugl translejtam ovaj njihov forum, boje se oni nas puno više nego mi njih.

    Sve u stilu da kud baš Dinamo, da kako su oni nesretan klub, da bi City izvukli da je u ždrijebu kakve su ku..eve sreće i tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.