• NitkoBitan
    12.2k
    Tekma protiv AEKa na Maksimiru 15.8. a rodendan BBBa 17.8. Kakva ce to biti proslava ako se grupa odluci za tu tekmu :cool:
  • mali M
    3.5k
    To!! :strong:
    Ma meni nije jasno kaj dramimo.. pa od svih smo tu jači.. okej može svako imat svoj dan, al sjetite se kad smo do europe morali ići preko Milana, Shaktara i koga sve ne. Mene uopće ne brine AEK.. Mislim da se i AEK jednakom jačinom lupio po čelu kad je vidio koga je izvukao!
  • Patak
    2.2k
    Osim Vide tam igra i Vedar Radonja koji je kod nas bio neko vrijeme...
  • Zagi
    5.1k
    Postoji neki razlog zašto su ljudi htjeli izbječi taj AEK?
  • Droljo
    5k
    Osim Vide tam igra i Vedar Radonja koji je kod nas bio neko vrijeme...Patak

    Osim njih tamo brani i Cican Stanković :lol:
  • Bosna86
    11.6k
    Tko odlučuje u zabrani gostovanja? Klubovi ili policija?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Dupla kruna u Grčkoj prošle sezone
  • superhik
    10.3k
    Po rangu i vrijednosti momčadi bili su najviše rangirani od svih ovih ostalih ako se dobro sjećam
  • Neki tip
    19.3k
    Postoji neki razlog zašto su ljudi htjeli izbječi taj AEK?Zagi

    Racionalno je željeti slabijeg protivnika, a svi ostali mogući su po svemu slabiji od AEK-a.

    Naravno, to ne znači da ih se trebamo bojati, i svakako stoji da se takav klub mora moći proći za LP.
  • dumitrumitu
    560
    Prvo sam vidio da su u prijateljskoj dobili shaktar 5:0, pa sam pomislio da su jaki. Onda vidim da ih je lokomotiva pobijedila.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Velež ih izbacio prije dvije godine iz Europe, prolazimo
  • Guinness
    2k
    Tko odlučuje u zabrani gostovanja? Klubovi ili policija?Bosna86

    Pretpostavljam klub(ovi) na sugestiju/pritisak policije i UEFA-e.
  • Droljo
    5k
    Sergio Araujo špic kojeg sam uvijek dovodio u dinamo na fm-u prije desetak godina.
    8xykfctdctugo86d.jpg
    Dobro se natumbo između aeka i las palmasa :rofl:
  • ksapi
    2.1k


    UEFA i policija
  • Sava Krpa
    208
    Na papiru najteži protivnik ali ako je AEK prevelik zalogaj onda bolje da nas usmjeri na EL nego da nam se bude sjećanja nekih prošlih izleta u grupne faze LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.