• Jurki
    8.7k
    nije problem ako se napise da ne valja to i to.
    Vec je problem da se štancaju članci u kojima oni sami sebe na kraju pobijaju.. ALI.. itd itd.
    A ljudi ne zele citati do kraja vec je samo naslov bitan.
    Svi mi znamo koje nas brige more, ali to ne znaci da treba s Klubom brisat pod i to svaka pizda koja bi i o vlastitom djetetu napisala los clanak za 5 eura
  • marcio amoroso
    32.4k
    Bojim se da su neki ovdje malo nerealni u očekivanjima od trenutne uprave, odnosno cijelog establišmenta u klubu. Već sam komentirao slično, ali nemojte ovo tretirati kao neku "finalnu verziju Dinama", konačnu pobjedu, niti nekaj potpuno posloženo. Mamić i njegovi banditi još uvijek nisu riješeni.Bosskovitz

    Upravo zbog ovoga ne razumijem ekipu koja brani upravu Dinama kao da u njoj sjedi pet svetaca i pet najvećih pravednika. Ne, tamo sjedi Dario Šimić kojemu ja osobno vjerujem, a ostatku ekipe ne vjerujem doslovno ništa. Kada u upravi budu sjedili ljudi kojima se može vjerovati kao Dariju onda je to tek to. Do tada je Dario tamo nažalost izolirani slučaj, a uprava ili ekipa koja vodi klub sigurno nisu konačna pobjeda.
  • Sajla
    3.5k
    PR & marketing u klubu kao da ne postoje. To je tragično.Bosskovitz

    A vjerojatno je tako jer je taj segment odgovornost jednog od tih "kostura koji hodaju po hodnicima".
    Nešto se dogodilo u ožujku, ali još se jako puno toga treba napraviti da bi naš klub došao tamo gdje želimo. 20-30 godina se Dinamo srozavao do ove razine, ne može se dići preko noći.
  • Ivanmtk
    678
    nisu mi oni problem.. Nego navijači Dinama koji puše te fore.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Osim priopćenja kratkog jučer, koje je ajd početak i općenito tu i tamo reagiranja na konstantne 'članke' da je u klubu teška kriza možda bi bilo dobro orgnaizirati neko druženje s navijačima, Q&A nešto, ako ne cijela uprava onda bar Šimić. Kao da se od skupštine sve umrtvilo što je šteta jer će elan splasnuti ako već nije umjesto da se zajaše na toj dobroj briji i valu promjena.
  • Patak
    2.2k
    Druženje s navijačima dok traje prijelazni rok? Imamo 30+ igrača na pripremama, još ih 12 trenira odvojeno. Prati se 10+ igrača po drugoj Francuskoj ligi i tko zna gdje već. Treba složiti momčad, razgovarati sa igračima, klubovima, menadžerima, skautima. Ja bi rekao da za druženje ima vremena kad se posloži ekipa za sezonu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Druženje s navijačima dok traje prijelazni rok? Imamo 30+ igrača na pripremama, još ih 12 trenira odvojeno. Prati se 10+ igrača po drugoj Francuskoj ligi i tko zna gdje već. Treba složiti momčad, razgovarati sa igračima, klubovima, menadžerima, skautima. Ja bi rekao da za druženje ima vremena kad se posloži ekipa za sezonu.Patak

    Nisam rekao da to treba biti sad ili danas.

    I siguran sam da se ne bi niš dogodilo da se jedno popodne sjedne s navijačima.
  • Patak
    2.2k
    OK, kad već o tome govorimo, ja bi osim druženja s navijačima organizirao neki kids korner, takve stvari djeca pamte i postaju navijači, pa ona kvartovska druženja su mi fora Recimo, druženje u Gračanima je bilo odlično organizirano par godina, pa događanja oko grba u Dugavama , itd...
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus OK, kad već o tome govorimo, ja bi osim druženja s navijačima organizirao neki kids korner, takve stvari djeca pamte i postaju navijači, pa ona kvartovska druženja su mi fora Recimo, druženje u Gračanima je bilo odlično organizirano par godina, pa događanja oko grba u Dugavama , itd...Patak

    To sve apsolutno.
  • Facke
    2k
    Po meni je i bolje da Dinamo igra europsku Ligu. Tu bar moreme prejti skupinu. Kaj v lige prvaka bume osvojili 4-8 bodova a nebu dosta da prejdes skupinu. Evo sad je Uefa najavila da se ukida da treceplasirani vu skupine igra protiv drugoga iz europske lige (od 24/25). Znaci teska kurcina za nas.
  • NORTE
    9.3k
    Ulazak u Ligu prvaka je financijski imperativ, to je sad i više nego jasno.
    To je instantni financijski uspjeh koji sa sobom nosi još puno toga.
    EL ne bi bila smak svijeta, ali mislim da moramo naginjat ulasku u LP.
    Od većih ambicija sam već odustao.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ne kuzim zasto bi LP bila odustajanje od vecih ambicija? Da bi bio konkurentan osvojit 3. mjesto moras tamo pobjedivat, remizirat, a o 2. da i ne pricam.
    Cim se smiri ova halabuka oko Arapa vracamo se na LP kao fokus svega. Par pobjeda protiv velikih klubova nas je stavilo na mapu ne samo kao proizvodace nego kao konkurentan klub. Samim time bi ti ambicije organski trebale rast.
    Mislim da smo zadnjih 5 godina bili na dobrom putu, daleko od onih import / export dana kad je samo kvalificiranje bilo cilj. Dokaz tome je i prosjecan broj utakmica prvih 11 ZA DINAMO. U tom ritmu treba nastavit i doci ce sve na svoje..
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ja mislim da je svima ulazak u skupine LP prvi i osnovni cilj. Budimo pošteni, ulazak u EL je utješna nagrada. Ko da spušiš prvenstvo pa uzmeš kup.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Evo sad je Uefa najavila da se ukida da treceplasirani vu skupine igra protiv drugoga iz europske lige (od 24/25). Znaci teska kurcina za nas. — Facke

    Od 2024./25. više nema skupina u Ligi prvaka, pa shodno tome treći ni ne može igrati protiv drugoga iz Europa lige.

    Zato je toliko bitno ove godine biti prvak i uz to dizati koeficijent, jer je od sljedeće sezone Liga prvaka potpuno drugačija: 36 momčadi u jednoj ligi, bez skupina, garantiranih osam utakmica protiv osam različitih protivnika (4 doma, 4 vani). Nakon tih osam kola najboljih osam prolazi dalje u osminu finala, najgorih dvanaest ispada, a preostali igraju playoff za osminu finala; od osmine finala nadalje je kup sustav, kao i do sada.
  • Facke
    2k


    Aha fala na informacije. Skroz sam zabil sa bu to sad tak funkcionirale.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.