• Krizy
    35.4k
    Za HNL sigurno.
    Za europska natjecanja ne znam baš.
    wj4jacn22nernon3.jpg
  • miro
    3.1k
    Puno bi nam više značio Mykhaylichenko nego Frey
  • emilperska
    3k
    Prioritet mora bit lijevi bek i desno krilo, nikakav drugi/treci napadac ili lijevo krilo. Ako je kamikaza taj i ako stvarno dode, rjesen drugi problem. A sto se tice lijevog beka, dolaskom ukrajinca bi pomaknuli Ljubu u vezu, dobili sirinu u vezi itd. Tek nakon toga, treba ic na napadaca. U tom kontekstu je jos nejasniji dolazak Francuza na stopera, pogotovo jer je 5 stoper mogao bit Gurlica ili Zivkovic.
  • Dinaminjo
    498
    Ti pises kao da je rok gotov i da Josko ostaje.
    A i pitanje je zdravstvenog kartona.
    Na zalost i Peric i Bosko su ranjavani i treba nam sirina
  • Droljo
    4.8k
    Peric i Bosko su ranjavani i treba nam sirinaDinaminjo

    Sa te strane nam je francuz trebao. Sad kakav je budemo videli. Možda nas sve iznenadi.
    Trebalo bi ga u hnl-u uparit sa šutalom da dobije sigurnost. Lakše je igrati uz takvu klasu
  • emilperska
    3k

    Apsolutno se slazem da treba gledati zamjene odnosno sirenje rotacije kad J.Sutalo ode, ali po meni to svakako nije nikakav prioritet u ovoj ekipi koju imamo. Ali sta je tu je, to se vise nemre promjeniti..
  • Dinaminjo
    498
    Pa ok, nije prioritet, ali ako iz razlofa x nismo doveli lbeka na pocetak priprema, ne znaci da moramo ukakiti i sa stoperom
  • Droljo
    4.8k
    Tako je. Bolje je imati već spremnu zamjenu.
  • emilperska
    3k
    Stoper je po rangu prioriteta sigurno izvan top 3, mozda i 4 (lijevi bek, desno krilo, zadnji vezni, napadac).
  • Olmic
    2.7k
    Lijevi bek ( valjda ce uspjet dogovorit ukrajinca, i durasek ga hvali na svs zvona )
    Desno krilo dolaskom japanca rijeseno
    Titraui pokriva zadnjeg veznog
    I moja zelja Frey, da mijenja Petka.


    Drmica bi lapapa
  • CastAway1986
    853
    Kakav tromi Frey dajte beka i nekog japanskog brzonogog napadača!
  • Olmic
    2.7k
    recimo Frey zabija golove upravo kako i livaja, ako se zagradi aj bok
  • Captain America
    13.3k
    Nakon prezentacija Drmića i Topića, nama gori i za poziciju napadača (pogotovo ako Petko igra pod blokadom i neće moći non-stop).
  • emilperska
    3k

    Stoperi: J.Sutalo, Peric, B.Sutalo, Perkovic + juniori + Rile. Tako je izgledala sicuejsn prije dolaska Francuza. Dosta dobro, ali eto necu vise o tome. Doveden je i povratka nema
  • dinamo vitez
    214
    Koliko god prijelazni rok bio loš, mislim da ga se još uvijek da ispraviti. Ohlađene glave nakon derbija, mislim da uprava mora pokazati da nije anemična i prvi korak u tome bi trebao biti produljenje ugovora sa stožernim igračima. Mislim da nema mjesta cjenkanjima, daj ljudima što zaslužuju i da raščistimo sa tim za naredni period. Jednostavno, glave najboljih igrača nakon odlaska Ademija i Oršića nisu na pravom mjestu i to je trenutno najveći problem Dinama.

    Propustili smo radi natezanja dovesti neke ozbiljne igrače koji su nam bili 'pred nosom' (Beljo/Brekalo/Frigan/Oršić/Faye), neki s kojima smo bili u pregovorima su propali (Ukrajinac/Tunižanin/Vipotnik), ali mislim da mjesta cjenkanjima oko klasnih igrača ne smije biti.

    Mislim da je bolje igrača koji je 20% bolji od našeg na istoj poziciji i koji vrijedi tipa 3 milijuna eura platiti 3 i pol milijuna, nego nekog lika koji nije ništa bolji od naših i koji vrijedi milijun i pol platiti 900 tisuća pa si tepati da smo 'dobro prošli'.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.