• San Lorenzo
    11.6k
    Možda se mnogi neće složiti nakon ove tekme ali po meni je Hajduk generalno jako loš. Livaja i 10 panjeva, kao već neko vrijeme. Očekujem njihovu standardnu i kratku europsku turneju.MolonLabe

    Zato smo mi top u pm, u dvije utakmice protiv tih panjeva stvorili tri šanse.
  • Zagi
    5.1k
    +15 do kraja prvenstva.
    ln
  • Ali
    1.9k
    Teško mi je pao ovaj poraz, baš me dotukao.
    Podsjetila me ova danas na jednu sličnu tekmu

    Norveška, isto premalo zamjena i kad već ideš zatvarati onda to moraš raditi kao talijani, mlad je nadam se da bu naučio ili promjenio filozofiju i dokrajčio protivnika na konopcima.

    https://youtu.be/BoOJoOoNTdw?si=zyWbYwBVCyyJa7GZ
  • Jaro
    5.6k
    Realno Biscan=Cacic, razlika je bila prvih par kola cisto energetska reakcija momcadi, a momcad koja na vodstvo od 1-0 potone zbog promasenog penala je skupina mlakonja... Ademi je ocito bio jos veci nego sto smo ga mi svi skupa dozivljavali...
    Prema svemu - u Dinamu trenutno nema igraca za Dinamo - tu su ovi kaj su "prerasli HNL i Dinamo" i oni "koji nisu na razini Dinama"...
    Fakat - ove kaj vazu otic il ne otic - rijesi - prvenstvo je pocelo, euro kvale su tu i bok. Ako nece Livi i Ivanusec primi se posla (kad nisi zadnjih 6 mjeseci a znas da ovi oce ici) i dovedi zamjene... Ovo levitiranje ni na nebu ni na zemlji ne valja za klub.
    "100 dana" mira je proslo - ovo je Dinamo i nema 7 godina prilagodbe... vrijedi za Drmica, vrijedi i za Biscana i za Simica...
    Mogao bi Biscan pobijediti Prosineckog u prvom letu s klupe u sezoni...
  • zagr
    505
    nema veze purgeri, do kraja gazimo!
  • Mlađi referent
    10.6k
    Japanac njima puca penale.Zagi

    nemoj njega.. pogledaj mu na yt tehniku kako ih puca, taj je stvoren da na većem uzorku bude epski loš izvođač. Trenutno na 3 zabijena i 2 promašena
  • NitkoBitan
    12.3k
    Mogao bi Biscan pobijediti Prosineckog u prvom letu s klupe u sezoni...Jaro

    Baljezgas
  • Orc123
    5.1k
    Kaj ni snimku snimku presice nw mogu staviti na YT? Nesto se ne smije cuti ili sta? Toliko o otvorenosti kluba prema navijacima? Pa smije se i trenera malo izresetati s pitanjima..gdje je problem? Ako je takva praksa sad odjednom snimke presice nema...ajd me nemoj...
  • Facke
    2k
    Pa ja neznam koju tekmu su neki gledali. Znaci u prvom polovremenu Hajduk nije znal de je lopta. Teska bunkercina , 8 njihovih igraca u sesnaestercu male ispred Livaja i Mlakar. U drugom polovremenu su bili malo ali samo malo bolji. Livaja se ni videl nije. Znaci drzali smo ih cijelu utakmicu osim par minuta pod kontrolu. Nisu nam mogli nis a kamoli napraviti neku ozbilnu akcija. Kostala nas greska Livija, fulan Petkovicev penal i onaj korner na kraju. I to je to. A tu neki panicariju, Biscan ove Biscan one. Ovo kaj smo danas igrali je 100 put bolji nogomet od onuga pod Cacicem. Denes sme jednostavne imeli peh.
    Nis druge. Sami hajdukovi igaci su priznali da su imeli srecu. Al eto, sirite dalje negativu, Biscan je nesposoben, Simic sumeca tableta itd. Po meni smo dobre odigrali a Hajduk absolutne nis. Znaci kakvi ste vi navijaci? Pa kaj izgubili i idemo dalje. Da sme lose odigrali bi vam reakciju razmel. Ali ovak ne. Bili smo bolji, i to uvjerlive. I ja sam srdit ko ri, ali budite realni. Za sve nas je poraz od blitvara najgorsi al nekad se dobi nekad zgubi. Ideme dalje i to je to.
  • Crusades1986
    9.8k


    Naporan si ko kurac više
  • Orc123
    5.1k

    To je tebi presica!?
    Daj si pet!
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ljuti me što se tako debilnim spletom okolnosti dalo magaradi priliku za slavlje.

    Jedan od najlošije izvedenih penala ikad
    Tragilomična vratarska reakcija
    Korner u zadnjoj minuti koji nije ni trebao postojati jer je bilo zaleđe
    Mlitavi udarac glavom koji prolazi kroz dinamovog igrača i ulazi u gol.

    Teško probabljivo...
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Problemi u igri koje ne rješavamo vec dvije sezone po meni a trebaju se presjeć i da smo dobili večeras;

    -previše se igra po sredini,dolazimo u situacije da se dodajemo na 20 metara od gola na pol metra, nemamo ideju kako završiti akciju i dosta često se ni ne pukne po golu osim Rileta

    -kronično nemamo dubine,fali nam napadač koji traži dubinu da nam donese raznovrsnost u igru

    -lijevi bek
  • NitkoBitan
    12.3k
    lijevi bekSvi na Sjever

    U loži :lol:
  • Facke
    2k


    navodne je vec u Zagrebu....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.