• Krizy
    35.3k
    Već u prvome kolu igra se najveći derbi hrvatskog nogometa. Ovo će biti drugi susret ovih klubova u ovoj sezoni. U prvome, odigranom 15.7. Dinamo je bio bolji za pogodak Baturine, čime je osvojio Superkup.

    Dosad smo s Hajdukom odigrali 103 utakmice u HNL-u te ostvarili 48 pobjeda uz 27 neriješenih ishoda te 28 poraza. Gol razlika je 147-101 u Dinamovu korist.
    Kući smo Hajduk pobijedili u 35 utakmica, 9 puta remizirali i 8 puta izgubili, uz gol razliku 95-39.

    Zadnju utakmicu protiv Dinama u Superkupu, Hajduk je igrao u sastavu:

    Lučić - Sigur, Šarlija, Ferro, Melnjak - Pukštas, Krovinović - Dolček, Benrahou, Dajaku - Mlakar

    U zadnjih 10 utakmica s Hajdukom, omjer je 5-3-2 u našu korist, za mene i dalje nedovoljno dobro pa očekujem da to podebljamo u ovoj sezoni.

    U zadnjih 10 godina na Maksimiru smo ih pobijedili u 19 utakmica, 4 su završile bez pobjednika a izgubili smo 4 puta.

    Ajmooooo
    1. Kakav rezultat očekujete? (135 votes)
        Pobjeda Dinama
        92%
        Neriješeno
          7%
        Pobjeda Hajduka
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (135 votes)
        Da
        70%
        Ne
        30%
  • DrawTube
    2.8k
    Autoškola se vraća u Hajdukovih prvih 11, isto tako Sahitija očekujem od 1. minute. Mislim da će biti posloženiji i agresivniji nego za Superkup, tu nam je prilika da ih napucamo kad se otvore

    Špiku ako ovak nastavi zamijeniti još na poluvremenu, dati više minuta Emreliju. S obzirom na petak, 14 900 gledatelja. Izgleda da će kiša u petak padati tek prijepodne, pa moguće da vrijeme bude puno podnošljivije
  • Zagi
    4.8k
    Mi tjedan dana bliži optimalnoj formi. Prazna glava ionako svaki derbi provede Šutalu u džepu.

    Rutinska pobjeda.
  • marcio amoroso
    31.9k
    U Splitu je Ristovski pojeo Livaju. Možda čak opet odigra tamo.
  • Fanboy
    2.1k
    Meni su oni dosta dobro djelovali, sad nadam se kako je jedan zaista bio radi jakih naših treninga. No, računajte da su oni sa Livajom barem 50% jači. Mali Sigur im dosta dobro izgleda, Pukštas također. Dobro su radili presing i kontra napade, ostala mi je jedna situacija gdje je Ivanušec pod presingom dva puta poslao loptu u sredinu koja je bila otvorena i tu su par puta došli u dobru situaciju za udarac.

    Jednom je blokirao Šutalo, par puta je lopta otišla preko ili pored. Mišić vuče sredinu, Baturina je vukao sve kontre, no nastajala je jedna rupa u sredini koju je Bulat morao pokrivati. Isto vrijedi i za Ljubu koji koliko god ga se guralo na lijevog bočnog nema kretanja lijevog bočnog, već veznog igrača. Onda se pak Perić uhvati u neki problem te nastane zbrka.
  • Facke
    2k


    Uvijek na pocetku sezone izgledaju dobro. Ali vec sad nakon prve tekme u superkupu oni pizdiju i zivci im pucaju.
  • Neki tip
    19k
    Mali Sigur im dosta dobro izgleda,Fanboy

    Meni je izgledao kao njihov najlošiji čovjek na terenu.

    Toliko da mislim da iduću neće započeti.
  • Captain America
    13.3k
    Što mislite, bi li se Bišćan usudio odmah gurnuti u prvih 11 Kaneka (ako sutra već potpiše) s obzirom da je u natjecateljskom ritmu i kolko je Špika van forme?
  • Neki tip
    19k
    bi li se Bišćan usudio odmah gurnuti u prvih 11 KanekaCaptain America

    Pa nije to pitanje hrabrosti pa da bi se usudio ili ne bi usudio.

    Možda da prvo odspava koji dan i uhvati ritam na drugom kraju svijeta, odradi koji trening s novom momčadi?
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ako mu se svidi na treningu, mislim da hoće
  • Mlađi referent
    10.4k


    Mislim da ćemo vidit veliku dionicu od Kaneka u petak
  • Dinamosaur
    940
    Mislim da neće odmah u prvih 11 ali bi bilo idealno da ga recimo stavi pred kraj da mu damo podršku velikim pljeskom a on odmah iskontrira magarad i zabije gol. Eto to mu želim od srca. A uskoro i da izbaci Spikica iz prve postave
  • Captain America
    13.3k
    Možda da prvo odspava koji dan i uhvati ritam na drugom kraju svijeta, odradi koji trening s novom momčadi?Neki tip

    Zbog količine treninga sam i naveo ponedjeljak, a melatonin mu može pomoći s jet-lagom.
  • Neki tip
    19k


    Ok, ak potpiše sutra,do petka i otvaranja prvenstva s najvećim rivalom imat će 3 treninga s momčadi nakon što je putovao pola svijeta par dana ranije.

    Da ga stavi 10-15 min, ajde, ne bi me čudilo, ali mislim da bi stavljanje Kaneka u prvih 11 bila ludost i da se to neće dogoditi.

    Uostalom, kakva je to poruka Špikiću?

    Da, nije Špika ni meni za prvih 11 Dinama, ali jest za rotaciju i mislim da na njega ne bi baš motivacijski djelovali da mu na otvaranju prvenstva pretpostaviš tipa kojeg si doveo prije 4 dana, a koji se pojačanjem tek treba pokazati.

    I ja se nadam da je Kaneko bolji od Špikića, da ga zato i dovodimo, ali to sigurno neće pokazati u 3 treninga pa da ovog koji ti je tu par godina šibneš na klupu ni više ni manje nego na otvaraju prvenstva.

    Po meni, Bišćan neće tako napraviti, a ni ja ne bih.
  • San Lorenzo
    11k
    Uostalom, kakva je to poruka Špikiću?Neki tip

    Uopće me ne zanima kakva bi to bila poruka Špikiću, dečko već dvije godine igra u prvoj momčadi, a nije napredovao ni milimetra i stalno ga se čeka i tolerira...ako nešto smatram očitom greškom ove uprave, onda je to davanje novog, poboljšanog ugovora njemu.
  • Droljo
    4.8k
    Uostalom, kakva je to poruka Špikiću?Neki tip
    To bi bila prava poruka špikiću da se trgne!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.