• kajsitilud
    203
    Jer eto, tak se vodi ekipa, samo šibnes van jednog, ubaciš drugog pridošlog neki dan iz Japana, kog boli k kaj si prvi misli.Neki tip

    Mislim da ne bi trebao bit pretjerani problem igraču ako trener stavi pridošlicu u prvih 11 ispred njega, a pogotovo ako je to nakon slabijih partija zadnjih pola godine. U cijelom navijačkom puku se svi slažu da lijevi bek i desno krilo fale. Može bit pozitivan šok i za ekipu, a i protivnik se sigurno nije pripremo za takvog igrača. Špikić je relativno poznat i ne treba pretjerana priprema za njega.

    Jedino di eventualno vidim problem je kaj igramo s tovarima i derbi je pa je dosta velik rizik obzirom da se u startu možemo 3 boda odlijepit. Da recimo otvaramo protiv Belupa, ja bih ga osobno sigurno stavio. Naravno to govorim pod pretpostavkom da je odradio par treninga i da sam se uvjerio da je spreman obzirom na promjenu sredine.
  • Salva
    2.3k
    Za superkup, koji mnogi smatraju polurevijalnom utakmicom, nije bilo previše “hajpa” i opet se skupilo više ljudi nego prošle sezone. Čak štoviše, uz proslavu naslova prvaka 21/22, ovo je najgledaniji derbi u posljednjih 8+ godina, a vjerovatno i više, nisam išao daleko u povijest.

    Uz polufunkcionalni stadion, sezonu godišnjih odmora i kako mediji kažu preskupe ulaznice, ovo je vrhunska brojka. U petak mislim da možemo i premašiti ovu brojku, pa čak možda i skinuti rekord iz 2022.
  • Nino Bule
    11.5k
    Je, ja sam presretan posjetom, samo nek nas rezultati poprate do kraja kolovoza i mislim da bi na tom hajpu mogli do 5k godisnjih sto znaci jako dobro ispunjene i manje utakmice u hnlu
  • miro
    3.2k
    Ja sam debelo podcijenio brojnost publike na Superkupu i jako sam sretan zbog toga
  • DrawTube
    3k
    iskreno ne vidim kako bi u petak mogli premašiti broj gledatelja od superkupa
  • Noel
    4k
    Rekao Biščan poslje utakmice da zbog lige prvaka u petak moguće promjene i sastav drugačiji nego u superkupu. Tako da mislim da bi moglo bit nekoliko novih lica u prvih 11.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Livi- Moha, Ristovski, Šutalo, Ljubičić- Mišić, Sučić- Emreli, Baturina, Ivanušec- Drmić
  • zagr
    505
    dali 10% smanjen kapacitet sjevera dole vrijedi i za petak?
  • bbb medimurje
    2.9k
    dali 10% smanjen kapacitet sjevera dole vrijedi i za petak?zagr

    Vjerojatno
  • Dino
    2.2k
    Ak se dosad nije nikaj pretjerano mijenjalo, pretpostavljam da nece ni ovoga petka.
  • Nino Bule
    11.5k

    Ja sam sluso negdje izjavu di je reko da se radi o derbiju i da su uvjeti za rotaciju ograniceni, ne bi me cudilo istih 11 ili tipa menalo umjesto špike i to je to
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Neće biti miksanja, nastupit će isti sastav. Jedino što bi se moglo dogoditi je da stoperi budu Ristovski i Šutalo a da na beka upadne Moharrami. Ja se osobno nadam da će na lijevog beka umjesto Ljubičića upasti bilo ko (Bočkaj, Perković) ali sam svjestan da neće biti ništa od toga.
  • Klenx
    4.1k
    Nema prostora miksanju, treba ove dole maznut i ugasit im ljetnu euforiju.

    Astanu ili Tbilisi mogu i Emreli, Drmić i Pero Bombardero riješiti.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Što mislite, bi li se Bišćan usudio odmah gurnuti u prvih 11 Kaneka (ako sutra već potpiše) s obzirom da je u natjecateljskom ritmu i kolko je Špika van forme?Captain America

    Očekujem naslov na dalmatinskom portalu “Dinamo je dovea Ka neko pojačanje.”
  • Dinamosaur
    960
    Bas bi bilo interesantno znat koji je ovo na zoni vjeciti "optimist" kaj svaki put u anketi ocekuje pobjedu hajduka.
    Jel se to @Slavonac vratio :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.