• Neki tip
    19.3k
    Uopće me ne zanima kakva bi to bila poruka Špikiću,San Lorenzo

    Srećom da nikoga ne vodiš.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Taj Kaneko tek treba dokazati da je bolji od Špikića i da zaslužuje biti ispred njega. Boga ti draga, 90% ljudi nije nikad gledalo tog Japanca, ali bi po nekima on nakon tri treninga trebao u prvih 11. Srećom trener nam nije takav diletant i sigurno ga ne bude u petak stavio od početka.
  • Neki tip
    19.3k


    Ispada Ribery u primeu stiže jebate, pa je za očekivati da sam' šibneš na klupu ovog, a očito pojačanje preuzima uzde momčadi na terenu.

    Svegami, ljudi uopće ne razlikuju FM od stvarnosti.
  • Fanboy
    2.2k
    Pa jel dolazi Rodrygo/Salah ili možda igrač koji u svojoj 25-oj godini prvi put napušta Japan i dolazi u Europu...Ne vidim po čemu je on to bolji od Špikića dok se ne dokaže, a kamoli da ga izbaci iz početnih 11 nakon što sleti u Zagreb.
    Treba staviti Menala u prvih 11 jer po meni Špikić nije ništa bolji, jedini razlog zašto bi Špikića ostavio ako se Japanac pokaže kao pogodak da se Špikiću nabiju brojke u HNL-u ili ovim slabijim euro pretkolima i na taj način mu se podigne cijena.
    No, mjesto u Dinamu se treba zaslužiti, a to nije čim staviš potpis ugovora ili zato što neki igrač ne zadovoljava. Nisu ni lijevi bočni zadovoljavali, ali zbog toga što Štefulj nije bio dobar sigurno nismo gurali Čabraju odmah u prvih 11 ili već ostale koji nisu zadovoljili.
  • Mr Anderson
    5.4k

    I meni se čini. Hoćeš u transferima, hoćeš u samoj igri.
  • rob ljubavi
    774
    Menalo je dobar super-sub u Europi ili kad nam netko lovi rezultat.

    Spikic bi mogao lijevo kada ode Ivanusec, a Kaneko desno.. osim ak ne dovedemo novo lijevo krilo
  • Mlađi referent
    10.6k
    Svegami, ljudi uopće ne razlikuju FM od stvarnosti.Neki tip

    Ala ga pretjera, eto nije se i ove sezone događalo da igrač potpiše i u roku 48 sati zaigra već u prvoj? Na puno većoj razini od HNL-a. Pitanje je sasvim na mjestu.

    Ja ga ne očekujem od prve, ali očekujem dobru dionicu od pola sata za njega jer Špikić je igrač manje nakon zimske pauze.
  • Neki tip
    19.3k


    Pa i ja sam napisao da se nadam da će dobiti neke minute, sad jel to pola sata koliko ti pišeš ili 10-15 min koliko sam ja napisao nije presudno.

    Prilično sam siguran da početi neće i ne treba.

    Nikakva poruka Špikiću da se trgne to ne bi bila, ali ne da mi se dalje o ovoj hipotezi.

    Bumo vidli što u petak kaže Bišćan. Hoće li propustiti priliku Špiki poručiti da se trgne i da je beskoristan od zime naovamo ili ne.
  • KlasicZg
    515

    Ako je jucer Marin mogao dobiti 10 - 15 minuta. Definitivno zasluzuju to i novi igraci, prvenstveno Francuz a onda i Japanac ako dođe
  • Droljo
    5k
    Marin na žalost uopće nije prvoligaški igrač
  • Mlađi referent
    10.6k


    Ali posprdno komentiranje kao da je dečko provalio ne znam kaj, a ne pitao sasvim legitimno pitanje je nepotrebno.

    Dakle, i na većoj razini od HNL-a se igrače baca odma u vatru, nikakva ludost od Bišćana ne bi bila to napravit s Kanekom ako cijeli tjedan trenira s momčadi. A hoće li, to ćemo vidit.
  • Neki tip
    19.3k


    Pa jel zna ovdje netko čitati pobogu..

    Pa tko je gdje i kad rekao da mu ne treba dati 10 ili 15 minuta ili da bi to bilo neko svjetsko čudo?

    Međutim, rasprava uopće nije o tome, nego:

    Što mislite, bi li se Bišćan usudio odmah gurnuti u prvih 11 KanekaCaptain America
  • Droljo
    5k
    Pa niti nama nebi bio prvi koji je iz aviona upadao u prvih 11. Bilo je tih slučajeva
  • Neki tip
    19.3k
    Ali posprdno komentiranje kao da je dečko provalio ne znam kaj, a ne pitao sasvim legitimno pitanje je nepotrebno.Mlađi referent

    Ovo je tebi posprdno komentiranje?

    Pa nije to pitanje hrabrosti pa da bi se usudio ili ne bi usudio.

    Možda da prvo odspava koji dan i uhvati ritam na drugom kraju svijeta, odradi koji trening s novom momčadi?
    Neki tip

    To sam odgovorio na pitanje. Dakle apsolutno ničeg posprdnog u odgovoru na legitimno pitanje.

    Komentar o FM je došao kasnije i nakon komentara da koga briga za Špiku. Jer eto, tak se vodi ekipa, samo šibnes van jednog, ubaciš drugog pridošlog neki dan iz Japana, kog boli k kaj si prvi misli.

    Rekao što mislim, obrazložio, ako nije dovoljno mi je isto ok.

    Čekamo petak, bumo vidli.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Jer eto, tak se vodi ekipa, samo šibnes van jednog, ubaciš drugog pridošlog neki dan iz Japana, kog boli k kaj si prvi misli.Neki tip

    Špikić je jučer zagnjavio svaku loptu koju je dobio, jučer istrčavamo kontru kod gola, a on, naše desno krilo i najbrži igrač lagano džogira na svojoj polovici, govor tijela takav da te napusti svaka vjera u bolje sutra kad ga vidiš.
    Onaj šut sa 16m kad je sam sebe uspio napucati u desnu nogu i prebaciti gol je presjek njegove karijere u Dinamu.
    Ne pamtim niti jednog igrača koji je dobio sezonu i pol šansi da se dokaže, na što on odgovara takvim igrama, tako da, mariti za njegove osjećajčiće bi trebao biti zadnji na listi prioriteta.
    I ne, ne očekujem Kaneka u prvih 11 protiv hajduka...ali već u utorak, možda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.