• scarface
    190
    Ajde, deri...
  • Facke
    2k
    Meni nije jasne kak covek iz Svetoga Ivana Zeline more suditi derbi. Znaci on iz centra Zeline ima 32 kilometri do stadiona, za pol vure je tam i jos je dinamovec. Naravne mi jos tekmu nisme dobili kad on sudi ali navek ostane neki smek pogotove kad su neke dvojbene situacije.
  • Crusades1986
    9.8k
    Meni ne ostane nikakav šmek od tovarske propagande.

    Ako im smeta administrativna podjela Republike Hrvatske nek podnesu prijedlog izmjene zakona i Ustava i nek skupe 2/3 većinu u Saboru za to.
  • Infinity
    15.2k
    Dobrodosao na Zonu :grin:

    Evo sta je profesor, kulturan covjek i gospodin. Udje i predstavi se. Neki ulijeci s maljem u jednoj i sabljom u drugoj ruci :lol:

    Uzivaj na Zoni, za sve nejasnoce imas moderaciju na raspolaganju.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Dobrodošao na zonu
    Jedan od kulturnijih ulaza na zonu :cool:
  • Ali
    1.9k
    Prvo kaj je meni oko sudaca u hnl najveća glupost ta isključivost po gradovima stanovanja. Pa valjda si kvalitetan sudac, a to živiš li u Zagrebu, Splitu, Rijeci itd.. je po meni potpuno nebitno podatak.

    Samo nahranis pacijente sa juga , pa kažu evo ovi iz gorice i zeline mogu, a što je to nego Zagreb...

    A onda imaš situaciju sa predzadnjeg derbija u splitu. Sudili su upravo Pajač, VAR je bio Vidulin i 4. Lovrić... i kaj je bilo Simić ili tko već je doslovno iscipelario i zgurao Perića kod kornera u gol... penal ko kuća, što su kasnije svu i potvrdili. I nitko ne sudi, ni glavni, ni VAR nitko ništa...
    A sada Bel osudi skroz korektno, bez ijedne greške. Faul na ivanušecu evidentan, prvi žuti treneru radi ulaska pet metara u teren, i na pokušaj pristojnog umirivanja od strane suca, koji mu pokazuje da se smiri i napusti teren i vrati se u svoj prostor... ovaj ne staje i nastavlja psovali i vrijeđati... i naravno zasluženi crveni.

    I što radi hns, skida Bela sa slijedeće utakmice i stavlja ovog koji dokazanom griješi na štetu Dinama ???

    Sramota, dakle nećemo vas ocjenjivati kako ste suditi jeli sve prema propisima nego ako pogoduje te hajduku suditi ćete, ako ne nećete...
  • Zagi
    5.1k
    I što radi hns, skida Bela sa slijedeće utakmice i stavlja ovog koji dokazanom griješi na štetu DinamaAli

    Polako.
    Pretpostavljam da si ovo izvukao iz guzice.
    Ajmo ne kreirati teorije zavjere. Ne vjerujem da je bio ikakav plan da Bel sudi oba derbija.
  • Ali
    1.9k

    Jeli Bel zaslužio prema pokazanom u subotu suditi i u petak ?

    Isto tako jeli Pajač/Vidulin zaslužio svojim zadnjim još jedan derby?
  • miro
    3.2k
    Ja bih najradije da Duje Strukan sudi, samo mi je žao čovjeka i njegove familije kaj bi poslije morao proživljavat
  • Neki tip
    19.3k
    Jeli Bel zaslužio prema pokazanom u subotu suditi i u petak ?Ali

    Nije. Isključio je trenera Hajduka, a to se ne radi.

    Zajebanciju na stranu, nema teorije da bi sudio 2x zaredom u razmaku od 6 dana, da je ne znam kakva situacija.
  • Sajla
    3.5k
    za kompletnu farsu mogu dovesti one bugare i ciprane što su prošlu sezonu sudili par utakmica.
  • Ali
    1.9k

    A kak to da Bel ne sudi ni jednu tekmu prvo kolo ?
  • Sava Krpa
    208
    Stvarno nije bitno tko nam sudi. Realno nismo mi oni da nas to treba mučiti ili nam to oduzimati vrijeme. Mi smo ipak iznad toga.
  • zagr
    505
    dt3h1d3wessautf1.jpg

    sutra ovo ocekivajte u 11h
  • Infinity
    15.2k
    Novi si, pa da ponovimo gradivo :lol:

    Nemoj pisati dva posta jedan iza drugog. Kad napises jedan i zelis nesto dodati, imas dolje lijevo tri tockice, nakon sto ih kliknes prikaze ti olovku. Klikom na olovku ti se otvori uredjivanje posta ili edit, nazovi kako hoces. Tako dodas ono sto si htio dodati i spremis.

    Ja sam ti sad ova dva ubacio u jedan, a za naredni slucaj da znas :grin: Nadam se da ce jos netko od novih skuziti, jer se ponavljam kao papagaj svakih par dana :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.