• Zagi
    5.1k
    Prepustili mo im posjed,Topić izgubio par duela, imao 1-2 loše odluke pa to tak izgleda.
    I takvi smo rutinski trebali doći do 2:0 ali Marin nije imao mirnoće. Teško shvatljiv promašaj.
  • Droljo
    5.1k
    Teško shvatljiv promašajZagi

    To nije promašaj. Lik je svemir promašio. Lagana rolica na jaču nogu i lik pogodi ništa. Strašno
  • mali M
    3.5k
    a da ne pričamo o još jednoj šansi Baturine i Špikića.. da smo mi zabili u startu što smo stvorili otišli bi oni kući pregaženi.. ovak su imali šanse jer su nam zapravo bili zadnja pripremna utakmica, a oni nabrušeni. nemam nekih strahova za petak.. mislim da će dobit po frnjokli dobro
  • Zagi
    5.1k
    Obrambeni mu se još poskliznuo i pao. Mogao ga je lagano zaobići i pitati golmana u koju stranu hoće gol, a on cilja prve rašlje.
    Ne znam, kad se sjetim kakav igrač je bio u juniorima...
  • Zagi
    5.1k
    Kad smo već kod zamjena, Sučić opet odigrao jako dobro.
  • mali M
    3.5k
    ma dobro burki neznam jel se sjećaš ti al ja sam pratio juniore kad je mali Halil igrao tamo.. ja sam bio zbilja uvjeren da mi imamo novog mesija.. pa nije ga ni barca za đabe uzela, ali je preskakao stepenice.. trebao je jače zapesti kod prelaska u seniore i na glavi stalno imat slušalice valjda sa gregorijanskim napjevima samo da ne sluša ekipu oko sebe... sam je kriv, nažalost...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    problem kod tih ultra talentiranih igraca je sto su toliko dominantni da sto god im kazes se jednostavno ne ljepi. Kao kad pubertetliji kazes da je alkohol los, a njemu osim par sati mamurluka nista. Posljedice dodu kad ostaris :lol:
    Ne vjeujem da mu u Dinamu i Barci nisu tupili da mora radit vise na sebi, ali izades na teren i valjas koga hoces i kako hoces.
    Psiha radi razliku na kraju.
  • mali M
    3.5k
    istina, pa jesi vidio kako izgleda Gvardiolov dan.. Frajer čitav život ima ploču sa rasporedom i ciljevima na zidu kako doć do uspjeha.. prije na papiru, sad frajer ima instaliran cijeli whiteboard na zid u stanu. ako nemaš glavu, piši onda brate i podsjećaj se svaki dan. al slažem se, glava na kraju radi razliku, ali uspijeh će doć samo raditi i raditi
  • Mali Zeus
    9.7k
    Problem su i preambiciozni roditelji koji su preko sinova išli liječiti neke svoje frustracije pa onda tako uništili svoju talentiranu djecu. Nek se ovo sve prebaci u drugu temu. :)
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ja priželjkujem 5 ili 6 komada pa da bude ludnica na sjeveru kad krenemo sa "ajme meni nije mi dobro..."
  • Neki tip
    19.4k
    Tekst u SN, ali evo kopiran čitav i ovdje:

    Iako se pregovara u svezi možebitnog transfera Dinamova kapetana i vratara Dominika Livakovića u turski Fenerbahče, nije upitan Livakovićev nastup u petak protiv Hajduka. Plavi će vratar, eto, sigurno čuvati svoju mrežu na prvenstvenom startu. Kako trenutačno stoje stvari, najveća se “borba” vodi oko datuma Livakovićeva odlaska. Dinamo bi ga želio zadržati do 15. kolovoza, no Turcima se takav scenarij baš i ne sviđa, pa ćemo vidjeti što će se dalje događati.

    U sastavu Plavih trebao bi biti i Luka Ivanušec, ozljeda mišića ipak nije teže prirode. Dobio je udarac u list, nije riječ o istegnuću ili puknuću mišićnih vlakana, što bi ga udaljilo od travnjaka. Nema nikakvih novosti ni oko možebitnog Ivanušecova odlaska iz Maksimira, zanimanja inozemnih klubova ima, baš kao i za Petkovića, Baturinu i Josipa Šutala. Petkoviću još nije ponuđen produžetak ugovora, no ta je opcija svakako vrlo aktualna i nešto će se u dolazećim danima događati i na tom planu.

    Lokomotivini “dragulji” Lukas Kačavenda i Luka Stojković i dalje su na Dinamovom radaru. Vodstva Dinama i Lokomotive razgovaraju o tim transferima, upitna je, dakako, visina odštete i klubovi traže “zlatnu sredinu” u kojoj bi svi bili zadovoljni.

    U slovenskim se medijima, inače, pojavila informacija kako je Dinamo, u slučaju Livakovićeva odlaska, zainteresiran za Olimpijina vratara Matevža Vidovšeka (23). Međutim, u Maksimiru su nam demantirali bilo kakvo zanimanje za čuvara mreže ljubljanskog kluba.

    Ode li, naime, Livaković, trener Igor Bišćan može računati na Nevistića i Zagorca, a u svakom je trenutku otvorena i opcija otkupa nadarenoga mladog reprezentativca Čavline iz Lokomotive. Prošloga je ljeta, naime, pustivši Čavlinu na Kajzericu, Dinamo u ugovor stavio klauzulu da ima pravo prvokupa za 500.000 eura.



    Čitam i sve si nešto mislim da, ako je već s Livakovićem to sigurna stvar da odlazi, koji k odmah ne stave Nevistića na gol i bok.

    Liva ide, a Nevistić će ga zamijeniti jer je dovoljno dobar i klub stoji iza njega? U redu, nek stane na gol i krene.

    Mislim, neka tekma će mu svakako biti prva. Po čemu je bolje da ta prva tekme bude u 4. kolu, a ne 1. u HNL-u, ili u play off-u Lige prvaka, a ne 2. pretkolu Lige prvaka?

    Kao, tad smo već nešto osigurali.. Pa jebemu, jel zamjena Liviju ili nije? Ako jest, onda mora moći odraditi pretkola, i mora moći odraditi prvih par kola HNL-a, kao što će morati ostatak sezone.

    Kaj bi mu debi trebao biti u play off-u Lige prvaka!?
  • Nino Bule
    11.5k

    To nas je vise ovdje komentiralo, jedini kapitalac za kojeg imas "unutarnju rezervu" i umjesto da sto prije krene i hvata formu prica se o nekim prodajama tek nakon 15.8., potpuno besmisleno ali pitanje je koliko je medijsko naklapanje koliko istina, za j. Šutala i ivanuseca taj uvjet ima smisla, za livija nikako.
  • Neki tip
    19.4k


    Vjerojatno ste onda komentirali na Transferima, a to je tema koju ne čitam u cijelosti, nego uglavnom samo zadnju stranicu kad otvorim pa valjda nisam naletio.

    Mislim, jasno da je cijela rasprava o tome hipotetska, jer se temelji na tome da Liva sigurno odlazi, a to zapravo ne znamo.
  • agramZ
    2.3k
    transfer bilo kojeg igraca je siguran i sluzben tek kada ga klub objavi na svojoj web stranici, sve ostalo se moze zaboraviti.
  • Oluja
    3.7k
    Bit će gusto u petak…U subotu sam gledao ozbiljan Hajduk, neće nam biti lako.scarface


bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.