• Rex Ramae
    2.5k
    Možda naši ovim odugovlačenjem hoće da ispizde Turke pa da odustanu od transfera i kupe nekog drugog jer ne žele čekati a Livi ostane kod nas jer koliko sam shvatio samo ga Fener baš ozbiljno hoće. :cool:
  • NORTE
    9.3k
    Ja priželjkujem 5 ili 6 komada pa da bude ludnica na sjeveru kad krenemo sa "ajme meni nije mi dobro..."dinamo u srcu
    Za to su nam dosta tri komada.
    To bi stvarno bila ludnica.
  • scarface
    190
    Haha...
    Vjerujem da će dobiti još jedan ozbiljan ožiljak u ostvarivanju svojih ciljeva...
  • Facke
    2k
    Nek opet pumpaju Hajduk v nebesa. Svaku sezonu su v euforije na pocetku i onda ga zasereju v europe i pada im motivacija. Imaju jasu klupu , imaju boljih prvih 11 imaju svetskuga trenera koji zivce zgubi na superkupu itd. Ak bu lose startal nebu prezivel 10 kola. I onda opet sve izpocetka. Njihov najveci problem je da oni nemreju na miru odigrati sezonu. Tulke su zivcani i sfrustrirani da nakon 10 kola lige pucaju na sve strane i svi su im krivi, od suca do medugorske gospe i gospodinama iz Zagreba. Evo tast/punec mi je hajdukovec i bili sme zajedne na toure Poljuda. I jedina tema onuga voditelja tam je bila Dinamo, kreteni s HNSa , losi suci i kak oni imaju momcad ko Real Madrid. Nis o povijesti kluba itd nije govoril. Samo Dinamo Dinamo, lopovi itd.
  • nemapredaje
    2k


    Čak je bilo, koliko se ja sjećam, par situacija da klub na svojim stranicama objavi transfer i da isti propadne. Tako da ništa nije sigurno
  • marcio amoroso
    32.4k

    Općenito mi je glupo nekoga zadržavati do kraja kvalifikacija i onda ga prodati. Prvo momčad ostavljaš na cjedilu neuigranu, a drugo šalješ totalno krivu poruku njegovoj zamjeni.

    Užasan transferni rok rade. Da je Istra dovela Bernauera, Kaneka i Titraouia sumnjam da bi bilo tko od nas koji stvarno pratimo nogomet aktivno rekao uf jbt, bit će Istra jaka.

    Nemaš para za rok.? Prodaj nekoga koga ionako ne možeš zadržati odmah ako treba za milijun manje, složi momčad što ranije i uigravaj ju. Ovako je samo patnja.
  • Papastrumf
    9.9k
    Užasan transferni rok rade. Da je Istra dovela Bernauera, Kaneka i Titraouia sumnjam da bi bilo tko od nas koji stvarno pratimo nogomet aktivno rekao uf jbt, bit će Istra jaka.marcio amoroso

    Ne možeš danas reći da je to užasan transfer rok. Moći ćeš možda za par mjeseci kad vidiš kakav je rezultat jer on je jedino mjerilo.
    Ima nas koji pamtimo 2004. godinu kad je dinamo pokupovao sve što valja od mladih igrača u hnl-u i na kraju završio u ligi za ostanak.

    Mislim da bi svi ovdje potpisali europsko proljeće s ovom ekipom, bez ikoga sa strane nego da dovedemo 5 top pojačanja pa završimo sa 6 poraza u EL.
  • Zagi
    5.1k
    Maxim za rotacijskog stopera koji bi minutažu ponajprije trebao imati u HNLu upgrade u odnosu na KTCa, za puno manju plaću.
    Japanac po svemu sudeći pojačanje na desnom krilu.
    Alžirac potpuna nepoznanica ali profilno baš ono što nam nedostaje i prvoj momčadi i u juniorima.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Mislim da bi svi ovdje potpisali europsko proljeće s ovom ekipom, bez ikoga sa strane nego da dovedemo 5 top pojačanja pa završimo sa 6 poraza u EL.Papastrumf

    To je valjda svima jasno, ali isto tako je jasno da je veća vjerojatnost da ćeš ostvariti lošiji rezultat sa smiješnim pojačanjima nego sa dobrim. Da nije tako onda bi City, Real ili Bayern trošili najmanje, a ne najviše.

    Ima nas koji pamtimo 2004. godinu kad je dinamo pokupovao sve što valja od mladih igrača u hnl-u i na kraju završio u ligi za ostanak.Papastrumf

    Pamtim ja tu godinu, ali pamtim također godinu kada je došao Bjelica i kada smo doveli ozbiljne igrače i odmah polučili vrhunski rezultat.

    Još jedno pitanje. Tebi ovo do sada izgleda top i pun si optimizma?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Maxim za rotacijskog stopera koji bi minutažu ponajprije trebao imati u HNLu upgrade u odnosu na KTCa, za puno manju plaću.Zagi

    Maxim nije mrdnuo iz druge lige, a sad će mu 26 godina dok je Theo godinama bio standardan u prvoj. Ne znam kako on može biti upgrade na Thea.
  • mokoxax468
    372
    Još jedno pitanje. Tebi ovo do sada izgleda top i pun si optimizma?marcio amoroso

    Ovo sada mi izgleda kao standardan transfer rok u Dinamu. Isti još traje više od tjedan dana, pa se ne brinem. I da, za sada optimističan, ako ne prodamo više od 2 reprezentativca ja i više nego zadovoljan
  • Zagi
    5.1k
    Lagano. Theo je loš u igri nogom, Maxim odličan.
    Sobzirom da bi Maxim trebao odmarati Šutala u lakšim HNL utakmicama, igra nogom više donosi nego Theov duel.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sobzirom da bi Maxim trebao odmarati Šutala u lakšim HNL utakmicama,Zagi

    Igrač za lakše HNL utakmice. Sve si rekao sam.
  • Nino Bule
    11.5k
    Dovedeni su u petkovic i orsic u toj sezoni koji su nam realno najveca pojacanja u ovoj eri, nista jaca imena u tom trenutku od kaneka, titrauija i maxima. Ja bi prvi volio da smo iskrcali 10 milja ovaj rok i pojacali se kapitalcima i naravno da je tako lakše ali tek treba vidjet je li uzasan ili izvrstan rok kad odigraju ti igraci nesto
  • Mali Zeus
    9.7k
    Dovodimo igrače da bi proširili klupu, ne igrače koji bi izbacili recimo Šutala iz momčadi. Mislim bilo bi super dovesti ekstra klasu koji bi bio prvih 11 s Šutalom, ali trenutno nije realno. I Orša i Petković kad su bili dovođeni su bili rizik tj. u Dinamu su procvjetali. Ne može se reći da su igrači koji se dovode smiješni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.