• Zagi
    5.6k
    Evo malo na temu.
    Iako su tovari puno jači s Livajom protiv Slavena i Varaždina, protiv nas i nije neka razlika.
    Šutalo ga tradicionalno spremni u džep , a ispaštat će im presing i obrambeni blok.

    Osim sporadičnih poteza, večinu derbija ga pamtim po ugodnim razgovorima sa sucima, a ne po nekoj igri.

    Rutinska pobjeda.
  • zagr
    505
    stari moj to bi mi bila slađa pobjeda nek 3 4-0.
  • mali M
    3.7k
    moram priznat da sam puno nabrijanije isčekivao superkup. sad sam mirniji jer sam vidio da ih imamo pod kontrolom. nek se kod nas postavi kako spada veza i to će već biti nekoliko puta stabilnije.
    transfere ću tamo iskomenitrati
  • Infinity
    15.4k
    Iako su tovari puno jači s Livajom protiv Slavena i Varaždina, protiv nas i nije neka razlika.Zagi

    Jesi siguran?

    Dinamo - Hajduk s Livajom
    2-5-2

    Dinamo - Hajduk bez Livaje
    3-0-0
  • Papastrumf
    10.4k
    Još jedno pitanje. Tebi ovo do sada izgleda top i pun si optimizma?marcio amoroso

    Bit ću zabrinut ako kroz mjesec dana ne stignu 3-4 igrača jer nam je klupa izrazito tanka. A ako ode netko od udarnih 11 onda mora i prava zamjana za njega, osim možda za Livakovića.
  • Neki tip
    19.6k
    Racionalno, Superkup je bio važnija tekma od 1. kola prvenstva.

    I zato što je jedna, za trofej kakav takav, i zato što je otvarajuća (da ih se odmah malo primiri).

    Ali po nekom mom osjećaju.. napetiji sam uoči početka prvenstva.

    Ok, to vjerojatno ima veze i s time što mi je HNL osobno valjda najdraže nogometno natjecanje na svijetu pa mi je u tu neku radost i iščekivanje naše tekme umiješano isto to i zbog početka HNL-a općenito, ali svejedno.

    Superkup jest trofej, jest prva tekma u sezoni, sve to stoji i remi sutra ne bi bio neka tragedija (prognozirao sam ga), ali jebeš remi.

    2. poraz zaredom u 6 dana bio bi im krasna spuštalica, nervoza i tjeskoba.

    Meni je njihov emotivni ringišpil čudo, na razini nekog dvogodišnjaka.

    E pa s tim na umu, želim im bacakanje po podu - "hoćuuu pobjeduuuu, protiv dinamaaaaa". :eyes:
  • marcio amoroso
    33.4k
    Bit ću zabrinut ako kroz mjesec dana ne stignu 3-4 igrača jer nam je klupa izrazito tanka. A ako ode netko od udarnih 11 onda mora i prava zamjana za njega, osim možda za Livakovića.Papastrumf

    Ovo je pošteno.
  • Zagi
    5.6k
    Uzorak nedovoljan, rezultati neuvjerljivi.:cool:
  • Ludovic IX
    5.9k
    Dinamo je u nizu od 7 utakmica protiv hajduka bez poraza..

    Zadnje kolo 21/22 - 3-1
    Superkup 22/23 0-0
    Hnl 22/23 - 4-1, 1-1, 4-0, 0-0
    Superkup 23/24 - 1-0
  • Svi na Sjever
    2k
    Tko god je govorio prije superkupa da nije važan, laže sam sebe, jedna utakmica za trofej protiv tovarluka i to na domaćem terenu.

    O čem pričamo, da gledamo kak dižu trofej u Maksimiru? Svaka je važna,prvo kolo se uvijek može ispraviti,al trofej je trofej.
  • dzg717
    961
    kako mene zivciraju takvi komentari, Livaja je odličan igrač i napadač pa čovjek skoro sam drži klub već dvije ili Kolko godine…pa daj malo respekta za njegov igrački učinak
  • Zagi
    5.6k
    Ajd, možemo se složiti se da se ne slažemo.
  • Dadox
    3
    Ima li kakve štete na Maksimiru? Je li moguća odgoda u petak?
  • Salva
    2.4k
    Naša ljepotica je neuništiva. Da rokne potres 9.2 po richteru, ja sam uvjeren da bi jedina netaknuta građevina bila Maksimir.
  • Dadox
    3
    Čitam da za sada tekma nije u pitanju.Letjela zaštitarska kućica,golovi,drveće,ograde,cerade,ali nema bitne materijalne štete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.