• San Lorenzo
    11.6k
    Mi ni nemamo nikoga da preuzme penale na sebe, Ivanušec opet izgleda onako kako je izgledao tri godine, Špikić je Špikić, Miško ga je fulao na pripremama...jedino možda Baturina ili netko od stoperčina...ili Japanac kad konačno pronađe Hrvatsku i uspješno prizemlji avion.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Lekcija, lekcija, lekcija... Prostora za paniku nema, idemo rijesit Astanu doma da idemo mirno na gostovanje.

    Fokus stavit vise na nogomet a manje na transfere (kako igraci tako i mi navijaci).
  • Salva
    2.3k
    Na stranu najdebilnijeg penala koji sam imao prilike vidjeti u dugo vremena, Dinamo bez Brune Petkovića napadački djeluje kao Slaven Belupo.
  • Tundra
    518
    Livi je u glavi već otišao iz Dinama očito. Nevistiću treba dat priliku protiv Astane dok Livi ne odlući hoće li ostati ili otići.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Mi ni nemamo nikoga da preuzme penale na sebe, Ivanušec opet izgleda onako kako je izgledao tri godine, Špikić je Špikić, Miško ga je fulao na pripremama...jedino možda Baturina ili netko od stoperčina...ili Japanac kad konačno pronađe Hrvatsku i uspješno prizemlji avion.San Lorenzo

    iskreno, mislim da bi ljubo, šutalo i ristovski bez problema zabijali penale.
    ako bi ga i promašili...to ne bi bilo na nekakav patetičan način.
  • Shane
    165
    Superkup smo uzeli ovo je tek prvo kolo još 35 do kraja.Ne sumnjam da ćemo biti prvaci, a ovakve utakmice se događaju npr. Hajduk-Gzira.
  • Zagi
    5.1k
    Japanac njima puca penale.
  • Klenx
    4.1k
    Ljut sam ko pas. Bas nemoguce sam ljut. Pokusat cu malo i rezimirati zasto.

    Ovo je najgore sto se moglo dogoditi. Bolje da smo superkup izgubili 0:10, a danas dobili 1:0.
    Osvojili smo realno nebitni kurcev trofej, a ove smo uraganski uveli u prvenstvo, preokretom i golom u 93’ minuti na nasem stadionu.
    Da je Petkovic zabio onaj kurcev penal oni bi u prva 3 kola osvojili max 3 boda i do gospe bi bila gotova liga.

    Katastrofa mi je ovo sve sto se radi, te igraci/ponude/ostaju/odlaze. Frende ti si Dinamo, nisi kurcevi Rudes.

    1.7. kazes onome tko ostsje da ostaje, a onog kog prodajes prodas odma. Kakvo mrtvo ostavljanje do 4.pretkola igraca koji je onda ocito s mislima vec vani, pa ajde prodat cemo ga tad i onda cemo traziti zamjene kad se nesto “oslobodi”. Onda ćeš ući u LP ili EL i dobit samo tako po piksi. Tako radi jebeni Rudeš, a ne Dinamo.

    Biscan me sa svojim odlukama bas iznenadio, i pao mi u ocima ove dve tekme. Prvo kasno mijenjanje, drugo koristi 2 igraca s klupe. Ovima je Dolcek dobar, a nama Emreli i Bockaj nisu?
    Nemoj me jebat.

    I najbitnije od svega. Mi nismo izglasali kurcevi statut. Sigurno ti nece biti isto ako je skupstina na +9 ili na -7 i rasprodano pola ekipe.

    Ovo me bas razjebalo.
  • Zagi
    5.1k
    Na stranu katastrofalno primljenog gola, Livi je ipak imao i fantastičnu obranu u zadnjih 20ak min.
  • Benito
    598
    Sranje ali idemo dalje. U utorak odradit utakmicu kako treba i onda će biti sve lakše, nije drag poraz naravno praktički smo ga i poklonili ali idemo bit pozitivni kolko možemo, moramo ih i mi pogurat dalje da bude kako treba...
  • BigZ
    393
    "U iducoj HNL tekmi docekuje nas farmer Ante Erceg na pasnjaku istrijanskih koza i sadnice crvenog krumpira Aldo Drosina, s pogledom na koloseum emperora Karlogana.
    Hoce li emperor Karlogan podici palac gore i biti domacin kao Dinamo, te pripremiti kozu i krumpire za rucak, ili ce famozni palac otici u kontra smjeru i ostaviti goste praznih zeludca i punih mreza - saznajte u slijedecoj epizodi 'Mirise na fritulu'..."
  • seljak86
    2.4k
    Šteta šta je 35. kolo i zaostajemo 3 boda za njima.
  • Klenx
    4.1k
    Šteta šta je 35. kolo i zaostajemo 3 boda za njimaseljak86

    Bespotrebno si pucamo u noge gdje ne treba.
    Njima bradati srbin jednu tekmu ne igra, drugu je najlošiji na terenu i mi spašavamo živu glavu u jednoj, a drugu pljugamo.
  • MolonLabe
    393
    Možda se mnogi neće složiti nakon ove tekme ali po meni je Hajduk generalno jako loš. Livaja i 10 panjeva, kao već neko vrijeme. Očekujem njihovu standardnu i kratku europsku turneju.

    Treba puno raditi i trenirati i treba pojačanja za europu jer neće biti lako, ali ako nam je ovo glavni konkurent za HNL onda nastavljamo niz koji smo počeli 2005/2006.
  • Ivdzo11
    3k
    Ovako ko PSG Mbappeu.... Nitko nije veci od kluba... Ako neces produzit ćao.... I samo mi smeta od strane Biscana sto ne vjeruje klupi... To me je zasmetalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.