• Krizy
    38.2k
    Sljedeći koji opsuje Boga, direktno ili indirektno s "BTJ", ima na poklon ban od 10 dana.
  • Dinaminjo
    587
    Znaci petko je zamijenjen nije dobro, petko nije zamijenjen nije dobro..

    Petko je takav kakav je. Tonu srece, golova, pobjeda i bodova nam je donio, al ne sjecam se igraca, a da je i toliko oduzeo.
  • DrawTube
    3.4k
    Njima svaka čast, iskoristili su naše greške i zasluženo dobili. To mi ni najmanje ne smeta.

    Najgore u svemu je što svaki novi kiks hrani Mamićeve štakore.
  • Ali
    2k

    Kad primaš iz prekida to nema veze sa radom na treningu. To je glava, nisi 100% unutra, koncentracije ti fali...
    Priprema utakmice očajna, zamjene kao da smo u ranim 80tim ... nepovjerenje u 20 igrača koje imaš u ekipi... i na kraju re dobije očajna ekipa hajduka, koju bi večeras dobila i birkirkara...
  • Logistika
    1.1k
    Najviše boli što da je Petković zabio,utrpali bi im 4 komada...imali bi sve idealno i svi bi drugo pričali,uključujući mene...ali to je ki bi da bi
  • Zagreb1992
    1.4k


    Upravo to ...Pa oni samo čekaju kiks kluba da mogu likovati ...Zato ovo još više boli
  • San Lorenzo
    12.1k
    Nego, koja je uopće funkcija onih debilčeka znanih kao pomoćni suci?
    Ti tipovi više ne signaliziraju zaleđa, ne javljaju faule koji se dogode ispred njih, koji k, kako i ja mogu odradit tu gažu i spremiti dnevnicu u džep?
  • Olmic
    2.9k
    da je livaja dirao loptu zalede , ovako sve cisto
  • DiddyGuela
    1.2k
    Poraz ko poraz... ali na ovakav nacin smo mi njih godinama nabijali. Nekako mi je ostao dojam nakon ovog dvomeca da su oni gladniji. Kvaliteta nije upitna, mi smo i dalje bolji. Ali cesto je i taj mentalni aspekt u nogometu dovoljan da dobijes utakmicu u zadnjoj minuti. Mislim da ce utakmica u Puli pokazati puno toga. Od igre, ponasanja pa na kraju i rezultata.
  • db-izbjeglica
    13.4k
    Najviše boli što da je Petković zabio,utrpali bi im 4 komada...imali bi sve idealno i svi bi drugo pričali,uključujući mene...ali to je ki bi da biLogistika

    baš to...

    reakcija nakon penala im je bila "gledanje u pod", govor tijela koji vrišti "ne možemo ništa i još nam ovaj slovenac napravi debilan penal u najmanje opasnom dijelu šesnaesterca..."

    ...onda ovaj fula, zabiju krumpir iz ničega i krila narastu!
  • serbus
    3.6k
    Ja bi sad kontra Petku dao plaću kao nijedan drugi klub ali po učinku pa ajde majstore da vidim te penale. Ulazili bi jedan za drugim kad bi mu ženica posolia doma. 500 000 fiksno. 10 golova 10 asista ili bilo koja kombinacija koji ima 20 još 500000 , za naslov najboljeg strijelca lige još 500000, ako skupi zbroj 40 golova asista još 500000. Pa ti vidi stari kak češ pucat...
  • Rex Ramae
    2.6k
    Do promašenog penala smo igrali vrlo dobro ali poslije Petkove zajebancije je sve krenulo nizbrdo a vrhunac večeri je greška kakvu nismo navikli vidjeti od čovjeka koji nas je milijun puta spasio, jebi ga, događa se i najboljima. Petku je poslije Pule trebalo zabraniti da puca penale, ako ostane nadam se da ih on više neće izvoditi. Bulat stvarno nije igrač za Dinamo a Ivanušec ili nek se probudi i nastavi s igrama od zadnje polusezone ili nek' ide u Nizozemsku. Baturina i Šutalo su klase iznad svih. S novim lijevim bekom i Japancem će to sve sjesti na svoje mjesto, manje panike više vjere i optimizma.

    Budite dostojanstveni i u pobjedi i u porazu, normalno komunicirajte tu i iznesite dobronamjernu kritiku, ne budite jazavci i ne ispoljavajte tu frustracije, nije lijepo za čitati.
  • serbus
    3.6k


    Sa većinom se slažem ali Bulat je meni odigrao dobro , mlad je sa malo vjere u njega može biti dobar
  • San Lorenzo
    12.1k

    Ali da Livaje nije bilo, ne bi Ristovski izbacio loptu u korner.
  • IstokKa96
    560
    Bišćan nas je pokopao i to je jedina istina.
    Prosle sezone smo 'kopali oci' Čačiću oko zamjena, ove godine jos gore. Ako klupa ne vrijedi, onda sve poklonit Mišku u Rijeku bude to Jakir poslozio. Svi koji su 'prerasli HNL', hvala i sretno u nastavku karijere na eminentnim europskim livadama.
    Ovi koji ostaju moraju se uozbiljiti jer ovo je jako lose u prijelaznom roku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.