• Rex Ramae
    2.3k
    Da i na webu je ažurirano. Gledam nove fotografije, Vrbančić koji je dvije godine mlađi od Baturine na fotki izgleda 10 godina starije. :eyes:
  • superSantos
    2.6k
    Nije ga život mazio
  • Neki tip
    19k
    4r9dk7c0ovn5b5fb.jpg

    Bome, burna mladost.
  • Sajla
    3.2k
    da se obrije izgledao bi mlađe i ne bi mu dali ni dana preko 30 godina ;)
  • og1986
    2.9k
    mvree8gl0fo8c5t6.jpg

    Neznam za vas ali mene ovo bode jako u oči.

    Previše se događa, previše boja...
  • Sajla
    3.2k
    previše bojaog1986

    Da, baš ružna nijansa zelene na tovarima
  • DrawTube
    2.8k

    Plava
    Roza
    Crna
    Zelena
    Bijela
    Crvena
    Crna


    Kontiki
  • Šteco
    530


    Meni također ovo uopće nije dobro. Imam osjećaj da bi za dva-tri sata napravio bolju grafičku pripremu, dok se ovo vjerojatno pripremalo tjednima. Uz ostale greške u objavama, svakako palac dolje za marketing.
  • Sajla
    3.2k

    U vrijeme pisanja tog komentara sam gledao s tribine kako prskalice zalijevaju maksimirski travnjak dok Dinamo vodi 1-0, upravo pročitao na zoni da dolazi Ukrajinac na lijevog beka, oko mene se ljudi smiju i vesele... Da, baš mi je bilo dobro tada. Imaš kakav problem s time?
  • og1986
    2.9k


    Poanta tvog komentara ?
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Zamisli nekog bode u oci slika koji klub objavi na drustvenim mrezama gdje stoji rezultat poluvremena. Previse mu je boja tu. To je vjerojatno najnebitnija stvar koja postoji
  • Sajla
    3.2k

    Vraćam se sinoć s utakmice i mislim si kak ne treba sljedećih dana sve napisano na zoni shvatiti preozbiljno, ne skakati na svaki komentar i sl. Dobro bi bilo ništa ne pisati, a još bolje ništa ni čitati. Znam kak je meni, pa vjerujem da ni drugi nisu ništa manje nadrkani. Preskočio sam sto komentara pa bih i tvoj, ali kad si me već prozvao - zbilja si proniknuo u suštinu mog komentara. :wink: Nema veze, nije trenutak da jedni drugima skačemo za vrat. Zaobiđi stvari koje te smetaju naročito ovak trivijalne. Da je Petko zabio penal, ne bi se zamarao s ovim, jel tak? Već u utorak bude bolje! :strong:
  • og1986
    2.9k


    Ma da, dobro razmišljanje. Takvi su nam u klubu. Puno toga nam je nepotrebno i nebitno. Zato smo najgori po pitanju marketinga u HNLu.
  • Šteco
    530
    Vama je bas dobro u zivotuBBB Mataa998

    Čuj, meni je marketing i grafički dizajn dio struke, pa naravno da pratim kako neko drugi radi taj posao čak i kad je u pitanju nekaj kaj me uoće ne zanima, a najbolje da neću svoj klub ispratit.

    I zamisli, prokomentirao sam to u temi "marketing i društvene mreže", koji tebe očito ne zanima, ali svejedno otvoriš tu temu, pročitaš i napišeš komentar. Mislim da je tebi još bolje u životu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.