• Neki tip
    19.1k
    Pa nego o čemu pišemo gore? :)
  • DrawTube
    2.8k
    A jbg preskočio sam stranicu i vidio zadnji post pa nisam skužio
  • Neki tip
    19.1k
    @Patak

    Ako može mala preporuka..

    Za ovakve stvari, ako te tema stvarno zanima, uzmi uvijek znanstvene časopise (onaj koji sam ti linkao je prilično jak, poznat, relevantan, a pošaljem ti u inbox ako želiš i linkove na razne druge časopise ili baze časopisa) pa potraži što se istražilo i dokazalo, umjesto da ti izvor slike o temi budu stranački i ideološki izrazito obojani mediji.

    Kao uostalom i taj koji si linkao. Nije netočna info i meni osobno izvor ne smeta, ako ne laže (a u ovom slučaju nije), ali interepretacijom ti hrani početni stav, umjesto da budeš otvoren za reinterpretacije, drugačije poglede. Možda i ostaneš pri svome, ali bar znaš da si ga propitao.

    Nemoj me krivo shvatiti, ne želim ti sad pametovati što bi ti i kako trebao, ova mini rasprava je meni bila skroz ok, ali ne bih dalje nastavljao.

    Naprosto nije tema za pospikati si malo na šanku uz pivu, a odgovorio sam ti na napisano, tako da sa svoje strane ovo smatram zatvorenim. :up:
  • Patak
    2.2k
    Thnx za trud i detaljno objašnjenje. Nisam na ti u društvenim znanostima, ali u nekim drugim jesam, prilično se dobro snalazim u bazama, časopisima, kvartilima, itd... tako da naravno znam i az Scientific american koji i nije baš znanstveni časopis jer se članci ne recenziraju, više popularno znanstveni ali svakako ugledan. I autor članka kojeg si citirao je ugledan sa preko 17000 citata. Sad, ova tema mi nije nešto interesantna da bi ju više istraživao ali bude neka druga tema koja je iz društvenih znanosti budem slobodan pitati za konkretne časopise i radove jer vidim da si u tome "doma"
  • immerwieder
    1.2k
    Lindau am Bodensee
    šetnica uz jezero,
    tetoviraju grbove samo velikih klubova
    9ghvitl5t5g2l5be.jpg
  • Droljo
    4.8k
    Milan i juve ima a inter nema... Sramota :snicker:
  • Tom Hanks
    2.5k
    Baš je RB Leipzig velik klub
  • marcio amoroso
    32k

    Jbg, tebi ili meni je možda plastika, ali njih gleda 40 tisuća u prosjeku. Ne znam šta tebi znači veliki klub i vjerojatno aludiraš na tradiciju, ali svaki klub je nekada morao biti osnovan i nekada je bio mlad.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Njih sam izdvojio jer su mi najupadljiviji bili ali ima tu još klubova koji nisu veliki
    Ne znam za druge ali meni su ovakve stvari ko ovaj primjer gore više stvari za djecu da se uzbuđuju na to nego odrasli ljudi,onako kao u igricama koji klub ima ili slicice za albume ta neka razina.
  • Neki tip
    19.1k


    Pa dobro, čovjek samo htio reć da je Dinamo velik, sasvim sigurno zna i sam da tome nisu dokaz tatoo naljepnice uz cestu.

    Mislim, pa nije ni Che Guevara velik pa ga eno dolje desno na fotki, čeka da ga neki kreten tutne na mršavu ručicu.
  • Nolifer
    6.5k
    :point: Od danas samo čitam Zonu.

    • Rijetko kad ću neš komentirati. :wink:
    • Tak da sretno sa radom dalje :strong:
    • Lagani logout
    • Hvala na druženju. :cheer:
  • marcio amoroso
    32k

    To si rekao već nekoliko puta Jura. Znaš da ne možeš protiv sebe :wink:
  • Riot
    1.7k
    ovog puta je za ozbiljno, profilna je kopačke o klin a čak je na profilu za about stavio "in retired"
  • Captain America
    13.4k
    Dok ne dođe sutra u ovo vrijeme uredit "About" ponešen euforijom :cool:
  • Rex Ramae
    2.3k
    Kolega radi na samodisciplini, nije kao @Neki tip da se ne može suzdržati od upisa pa traži ban kad igraju Dalićeve trupe :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.