• Dinamosaur
    975
    Rijetko kad ćuxFire

    Lako tako kad nitko ne zna kaj je za tebe rijetko, nekome je to jednom tjedno a nekome jednom mjesecno
  • NitkoBitan
    12.3k
    Malo je postalo iritantno ovo medijsko pracenje (pa i DHMZa) svakog ljetnog nevremena kao da je smak svijeta i kao da takvog neceg prije nije bilo.

    Superćelijsku oluju koja se te jacine pojavi jednom u nekoliko godina su se sjetili popratit tek nakon kaj je napravila dar mar po Zagrebu.

    Sad cemo svakodnevno slusat "breaking news" da dolazi nevrijeme sa tucom cak velicine ljesnjaka ili cega god. Nepotrebno sijanje straha i zaradivanje na klikovima. Da nije sezona kiselih krastavaca mozda se ne ni ne bi toliko pisalo o vremenu... Vratite nam izvjestavanja o turistima sa Luckog!
  • Sajla
    3.5k
    .

    danas idealno vrijeme za nogomet (nadam se da ne riskiram ban)

    msnjbvvlhbvr6m4r.png
  • Neki tip
    19.4k
    Prošlo je čak i na temi utakmice (meka su moderatorska srdca, znam neke od njih :grin: ), di neće na Šanku.. na šanku se može o svemu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Moja namjera nije bila iskomentirat vrijeme na utakmici... ali kad si se vec dotaknuo teme da, kisa bi trebala prestati do nekih 6 sati a do same utakmice bi se moglo skroz razvedrit.
  • M77
    455
    Ovaj najgori dio nevremena koji bio u Zg prije 20tak minuta je već prošao i Dugo Selo tako da nema straha za ikakvo odgađanje ili nevrijeme za vrijeme tekme... Svi na Maksimir!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zagreb ceka vjerojatno jos jednu porciju nevremena i onda ce se razvedrit do pola 7/7.
  • Bosna86
    11.6k
    Danas mi se ugasio mobitel, a zaboravio punjač… vozio se vise od 2 h bez navigacije… Prvi put u životu mi se dogodilo tako nešto, a vozim 10 g… Živim u gradu od par milja stanovnika ali nisam bio svjestan da sam toliko ovisan o jebenom mobitelu i da sam bez njega invalid
  • masacusec
    3.1k
    Malo filozofije i pametovanja... to je školski primjer alijenacije!
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Danas mi se ugasio mobitel, a zaboravio punjač… vozio se vise od 2 h bez navigacije… Prvi put u životu mi se dogodilo tako nešto, a vozim 10 g… Živim u gradu od par milja stanovnika ali nisam bio svjestan da sam toliko ovisan o jebenom mobitelu i da sam bez njega invalidBosna86

    Tehnologija radi debile od nas... ja već godinu dana praktički jednom tjedno odlazim na sastanak u Varaždin. Znači... sigurno 30 puta u zadnjih godinu dana idem na istu lokaciju...Sjednem u auto, mobitel se spoji na android-auto, waze aplikacija...na pamet dođem do Varaždina i siđem s autoputa, znam prvih par skretanja, ostatak...slušaj "žensku" gdje ideš...

    Nedavno ostanem bez svog auta na jedan dan, dobijem zamjenski, nema andriod auto, nema navigaciju...taj dan idem za varaždin... ma dobro ajd, znam doć do varaždina, bio sam 500 puta valjda... siđem s autoputa, idem za centar, na onom križanju desno pa lijevo, opet lijevo... vozim se ravno pa kružni tok... nisam uspio. Morao sam upaliti navigaciju na mobitelu :monkey:
  • Fanboy
    2.2k
    Ekipa da pitam za parking jer trebam nekog pokupiti na autobusnom kolodvoru u Zg-u, pa jel ima koji parking na samom busnom ili možda u blizini busnog da je pouzdan što se tiče slobodnih mjesta? Nisam iz Zg-a, pa mi je taj barem oko parkirališta nije poznat. Hvala unaprijed.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ima odmah uz kolodvor, ali je sa rampom i plaća se.
    Bio sam par puta i uvijek je bilo mjesta.
  • Guinness
    2k
    Imaš preko puta autobusnog u ljetnim mjesecima češće ima više mjesta nego preko godine, imaš iza autobusnog u Strojarskoj kod Magazinske također uvijek ima mjesta a imaš i pokraj autobusnog kod zgrada, zna biti mjesta čak.
    Ako se misliš zadržati više od 10ak min onda provjeri koja je zona i plati, ako ne onda ništa.
  • ZgBlue
    491

    Najbolje ti je ovaj u Strojarskoj kod Magazinske ako se misliš dulje zadržavat, jer uvijek ima mjesta, a četvrta je zona pa je jeftiniji parking.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.