• OsamŠest
    2.6k
    Moj pick će bit da će ovo bit sezona sa najviše pogodaka u povijesti..
  • Captain America
    14k
    Loxa opet ima godišnje ulaznice uz članstvo za 30 eura.
  • DrawTube
    3k
    Malo gledam na MaxSport snimku Rijeka-Osijek, to je stvarno razina više, kao da su ta tekme i tekme u Gorici,Poljudu,GVu 2 ranga niže..

    To će na Pampasu stvarno biti na razini Belgije/Nizozemske što se tiče ugođaja i kvalitete održavanja utakmice...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma ja jedva čekam vidjeti utakmice na Pampasu...i na tv-u a nadam se i uživo još ove sezone. Definitivno bi ugođaj mogao dati istima određenu razinu više, posebno derbiji.
  • deda
    28.1k
    Vele da su prošli 5.000 godišnjih
  • DrawTube
    3k
    Rujevica je bila pojam za moderan stadion u Hrvatskoj ali je u usporedbi s Pampasom goli k****.

    Pa njihove sjedalice na Istoku i beton nisu ništa u boljem stanju od GV, pa čak i Maximira na nekim dijelovima. Spašava ih blizina tribina, moderan Zapad I odličan teren. Pampas ima bolje stolice od valjda 2/3 modernih europskih stadiona, čak su preklopne

    Do sad sam uz Dinamo uvijek jedva čekao tekme na Ruji, sada je vrijeme za Pampiku
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni je Ruja definitivno digla određen dojam kad god gledao utakmice na njoj. Daleko je od savršenog ali kombinacija blizine tribina i savrššenog travnjaka koji uzrokuje bržu igru je bila daleko ispred bilo čega drugog. Slažem se da će sad Pampas tu biti barem jedna razina više....
  • Infinity
    15.3k
    Grbavica izgleda dobro na TV-u, a Pampas je za nju Bernabeu. Bit ce to nivo koji jos nije vidjen u HNL-u.

    Meni i Drosina izgleda ekstra, mada joj fali krov, ali su usrali s onim reklamama, a i posjeta bi morala biti bolja da se upotpuni dojam. I Emirates ne ostavlja neki dojam kad Arsenal igra laksu kup ili europsku utakmicu s nekim nebitnim klubom, pa kamera snima poluprazne tribine.
  • DrawTube
    3k
    znam da se to ne može napraviti jer se ne bi ništa vidjelo od sunca ali snimanje kamera sa Istoka bi na mnogim tekmama Istre,Lokse,Varaždina dalo novu dimenziju i pokazalo kako stadioni ipak nisu tak prazni

    Evo tekme Varaždina, čovjek bi pomislio da gotovo nitko nije na stadionu jer se snima zatvoreni Istok ali situacija je u stvarnosti skroz drukčija

    dttxk534rsyqdrl5.jpg
    xr38ycwpgga3teky.jpg

    Nadam se da će u Istri doći pameti I maknuti te reklame s Istoka i otvoriti ga svaku tekmu
  • deda
    28.1k
    Za našu tekmu su otvorene sve tribine.
  • DrawTube
    3k
    Ma vidim, evo već se i sad mogu kupiti karte i za Istok koji je otvoren od samog početka ,ali volio bi i za tekmu protiv Osijeka,Varaždina i sl da otvore Istok. Znam da nema Istra puno gledatelja ali onih oko 1500 na koje klub može računati ove sezone bi se raspršilo i po Istoku i sve bi izgledalo puno bolje

    Stadion je stvarno odličan kad je pun ,vidjeli smo za finala Kupa, i 2. tekme protiv Hajduka prošle sezone
  • Infinity
    15.3k
    Taj Varazdin isto ima lijepog potencijala. Da ne pisem sad ovdje po tko zna koji put istu stvar, ali taj stadion moze biti vrhunski.

    Klubovima je problem placanje osiguranja i ciscenje tribina, zato ne pustaju sve u prodaju. Istra od toga cak i profitira s onim reklamama. Planiraju sad tu postaviti krov, pa pretpostavljam da ce biti stalno u prodaji, a isto tako vjerujem da ljudi nece bjezati od te tribine. Bit ce jeftinija od zapada, a kisnuti nece. Eventualno da ce sunce biti problem u dnevnim terminima.

    Rujevica je bezveze sklepan stadion, ali i kao takav izgleda na TV-u lijepo kad je istok pun. Stadioni s jednom tribinom bi izgledali lijepo, ali je to nemoguce staviti na TV iz vise razloga. Moze eventualno netko na zapadu napraviti neku mini tribinu s lozama, mjestima za novinare, komentatore i platformama za kamere. Na drugoj strani npr. istok Rujevice i tu ce onda biti svi gledatelji koji dodju na utakmicu i izgledat ce lijepo. Ali to nitko nece napraviti, jer 'svi' imaju stadione.

    Evo primjer Dragovoljac. Njima je centralna tribina na sjeveru. Inace se preporucuje jug kad stadion nije rotiran tako da ti zapad bude centralna tribina. Stadion Dragovoljca je svakako uzas i mogli bi sad na jugu napraviti modernu malu tribinu s osnovnim uslovima i mozda 300-500 obicnih stolica. 'Sutra' da sruse trenutni sjever i naprave normalnu tribinu za 2.500 ljudi i imali bi to o cemu pricam.
  • rob ljubavi
    774
    Ako se ne varam, Olimpija na Stožicama ne otvara "zapadnu" tribinu. Točnije, samo lože, a prodaju se navijačka iza gola, te "istok" preko puta TV kamera. + tribina iza drugog gola za goste
  • mali M
    3.5k
    Ma to mi je isto, prazna tribina zbog sunca.. celi život sam išel više na istok nego sjever i ne sjećam se da se itko ikad žalio na sunce... To mi je baš bezveze kao isprika...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.