• Stihl
    3k
    Nisam do sad komentiral, ali svaka čast za stadion Osijeka, kapa dolje. Žalosno da nama(Hrvatima) mađar dođe i napravi najbolji stadion u Hrvatskoj, jebem ti kakavi smo mi jazavci..
  • xavier
    11.1k
    Žalosno da nama(Hrvatima) mađar dođe i napravi najbolji stadion u HrvatskojStihl

    Meni uopće nije ovo problem, napravili su Mađari puno lijepih stadiona, nego činjenica da je to JEDINI moderni stadion napravljen zadnjih 30-40 godina kod nas.

    U redu, možda je ovo malo nategnuto jer neki će reći da imamo Rujevicu (pristojan, funkcionalan stadion, ali jako daleko od modernog za 21. stoljeće), Drosinu (veoma slično kao i za Rujevicu) ili stadion u Dugopolju (opet slično + ipak je malo manji od ova dva). Imali smo naravno i stadion u Velikoj koji je bio top za potrebe tamošnjeg kluba, ali to je ipak sasvim druga razina od nekakvih "modernih stadiona".
  • Stihl
    3k
    Ni meni to nebi bio problem da smo do sad napravili neki moderan i pristojan stadion, nego nam mađar dođe i pokaze kak se to dela.

    činjenica da je to JEDINI moderni stadion napravljen zadnjih 30-40 godina kod nas.
    Upravo to...Kaj nismo jazavci?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k

    jel mali teklic stvarno tako dobar ? nisam ga pratio pomno proslu sezonu, ali evo izgleda da je bjelko zapeo ( prenosi germanijak )
  • Nolifer
    6.7k
    Ma neka ga što dalje od nas, reko je da nebi ni mrtav došao u Dinamo i da bi sebe razočarao
  • vjeko1701
    5.9k
    Mlad, pokatuje dobar napredak, čvrsti ugovor. Za njega bi zbilja trebala doći ponuda koja te lansira do Marsa da bi se uopće razmislilo. U ovom trenu ispod 50M ne bi ni odgovarao. Ako si mogu svoje invalide preprodavati za 100M+, onda se može o tako nečem pričati kada je u pitanju budućnost hrvatskog nogometa.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Kakve veze imaju Teklić i Trabzonspor sa Dinamom?
  • Infinity
    15.3k
    Tema je 1.HNL 2023./2024.
  • Zagi
    5.2k
    Dobar je Teklić.
    Iritantni tovar ali dobar igrač. Sad ovisi koliko Vž traži.
    Odluka tovarske struke da puste Teklića , a onda godinu dana poslije kupe sličnog igrača iz fra je komična.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Dobar je kurac. Lik potroši lopti više od Lovrica u najboljim gorica danima. A statistika mu je za kurac isto. Samo kad da gol, da eurogol pa ljudi pamte ali inače KOO
  • Zagi
    5.2k
    Shots per game
    Teklić 2.5
    Lovrić u Gorici: 4.4
  • Dinamosaur
    985
    Stojković je fino poručio tovarima gdje su u odnosu na Dinamo :clap: :fire:
    Podsjetio me na onu legendarnu kad Kuže prasne u smijeh na "hajduk je jaka momčad"

    Attachment
    VID-20230719-WA0000 (4M)
  • deda
    28.1k
    Ode Prince Ampem iz Rijeke u neki Spor.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Poprilično je izvjesno da će Osijek ove sezone imat veću gledanost od nas
  • marcio amoroso
    32.5k

    Do nas je. Nije do njih. Nije da se hvalim, ali u 6 mjeseci koliko živim u ZG sam jednog lika koji nije godinama išao na Dinamo nagovorio da ide i čak je sad kupio godišnju. Kod drugog sam također na dobrom putu da postane stalni. Ja sam svakako na svakoj.

    Moramo jednostavno krenuti od sebe i dati sve od sebe da nas je sve više. Nije nam nitko kriv što nas je malo. Sami smo si krivi i svatko od nas itekako može promijeniti izgled tribine!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.