• miro
    3.3k
    sve si dobro napisao, ja bih samo ekipi koja ima klince/nećake preporučio nek ih obavezno odvedu i na futsal, tamo je ludilo i malci su oduševljeni. Nadam se u skoroj budućnosti nekoj kombinaciji s Futsal Dinamom, godišnje, dresovi, članstvo....
  • vjeko1701
    5.9k
    U nekoj svjetloj budućnosti se nadam spajanju svih Dinama u jedno sportsko društvo (ako je tako nešto moguće, nisam pravnik)
  • marcio amoroso
    33.1k
    Ja mislim da ne treba siliti što se tiče toga i da smo još jako daleko od tog vremena. Čak mislim da to ne treba biti nikakav mus.
  • Patak
    2.3k
    Futsal utakmice Dinama i nisu toliko dobro posjećene osim ovih zadnjih polufinala i finala. Meni osobno je futsal super za gledat, atraktivan, brz. A fuzija ta dva kluba mislim da neće tako brzo, možda i bolje. Futsal Dinamo pokreće entuzijazam nekoliko ljudi i pitanje je kako bi to izgledalo kad bi se spojio u jedan klub.
  • miro
    3.3k
    nikako silit, ne treba se nužno ni spajat u neko društvo, ali svakako promovirat dobre međusobne odnose i podržavat jedni druge kroz isto navijačko tijelo
  • striko
    1.2k
    Hajduk i Široki Brijeg potpisali suradnju što se očekivalo. Izgleda da šalju srebrne juniore i njihovog trenera na kaljenje
  • miro
    3.3k
    Hmm, ja sam mislio da je Široki naš ( bar što se navijača tiče)
  • striko
    1.2k
    i sada je većina za Dinamo, ovo je održavanje glave iznad vode. Suša nastupila
  • Neki tip
    19.6k
    Hmm, ja sam mislio da je Široki naš ( bar što se navijača tiče)miro

    U tom kraju (a znam svako selo) većina je za Dinamo. Neretvanski kraj, tamo od Mostara preko Čapljine do Neuma, podijeljen je, ali ovo oko Širokog pa gore prema Grudama (tzv. škutorija) je više Dinamova.

    Ali jebiga, nije baš za očekivati da im većinsko navijačko raspoloženje prema klubovima iz Hrvatske kroji sportsku politiku.
  • NORTE
    9.5k
    nije baš za očekivati da im većinsko navijačko raspoloženje prema klubovima iz Hrvatske kroji sportsku politiku.Neki tip
    Treba uzeti u obzir da im je navijačka grupa u dobrim odnosima s tovarima.
  • bbb medimurje
    3k
    Osijek je u prodaju pustil pojedinacne karte za prvu utakmicu na Pampasu
    I nije neka navala
  • Guinness
    2k
    I nije neka navalabbb medimurje

    Pa tko će navaljivati?

    Ovi što su mislili ići na utakmice su si uzeli godišnje, a ovi što žive po vani sigurno nisu u Osijeku i okolici u ovo doba godine, bar ne u nekom prevelikom broju...
  • bbb medimurje
    3k
    Pa tko će navaljivati?

    Ovi što su mislili ići na utakmice su si uzeli godišnje, a ovi što žive po vani sigurno nisu u Osijeku i okolici u ovo doba godine, bar ne u nekom prevelikom broju...
    Guinness

    Slazem se da, al bar da na otvaranju novogo stadiona nemogu skupiti 12-13k ljudi nisam ocekival
  • mali M
    3.6k
    pa al to bi bil pun stadion.. meni ak će oni imat petaka ili 6 tisuća po tekmi je odlično.. stalo pola stadiona puno..
  • Neki tip
    19.6k
    pa al to bi bil pun stadion.. meni ak će oni imat petaka ili 6 tisuća po tekmi je odlično.. stalo pola stadiona puno..mali M

    Pa po tekmi da, ali na otvaranju bi svakako bilo za očekivati da napune stadion. Doduše, ja još uvijek mislim da i hoće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.