• Do kraja2023
    123
    5:0 za nas, livaja crveni i totalni psihicki meltdown tovara. Moje skromne zelje za ovu tekmu.
  • blue heart 72
    1.3k
    Na tekmi protiv tovara me ne zanima apsolutno ništa osim pobjede, ni ljepota igre, ni "važnost tekme", ni tko je zabio, ni na koji način. Protiv njih hoću samo pobjedu pa da se i igra neka revijalna humanitarka

    GAŽENJE DO BESKRAJA
  • Ludovic IX
    5.2k
    gle, to tak mora biti.. ja još ne mogu prežaliti što smo izgubili ono finale dvoranskog prvenstva tj što su oni uzeli oba koja su održana.

    kaže wikipedija da su bila 4 ali ja se sjećam samo dva.. ishlapilo valjda. jebiga, godine su tu
  • Krizy
    35.4k
    I Zagreb je osvojio dva :smile:
  • Noel
    4k
    Imam dojam za tekmu u petak da će bit stalno na rubu incidenta. Pogotovo jer ako oni ovo izgube slijedi građanski rat dole.
  • dzg717
    936
    Gazi miševe splitske
  • Sunja86
    993
    "Srušili" ste ruglo unišitili "zlo" uzalud vam letak, dođite nam opet u petak!
  • Patak
    2.2k
    Najbolje da je tam negdje u Dalmaciji odgovorio Dinamo. Svašta.
  • Infinity
    15.2k
    Neutralni uvijek idoliziraju male i nemocne. Da su ga pitali da li je veci Bayern ili Dortmund vjerojatno bi rekao Dortmund. Cak i ja sam sebi tesko priznajem da je Bayern neki klub :rofl:
  • Mali Zeus
    9.3k
    U Srbiji je Hajduk bio uvijek omiljen.
  • Sljeme
    1.8k
    Nema to nikakve veze s tim kaj je u Dalmaciji ili da je neutralan. Baš suprotno. Samo je jedan klub s područja Hrvatske u Jugi imao udrugu navijača u Beogradu. Jake su njihove poveznice.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jebena usporedba, nakon jedne tekme Hajdukova klupa bolja. A na našoj klupi Drmić, Bočkaj, Perković itd. bez da smo ju proširili.
  • scarface
    190
    Bit će gusto u petak…ključna tekma za glavu i vrlo bitno da uzmemo sva 3 boda. U subotu sam gledao ozbiljan Hajduk, neće nam biti lako. Ništa posebno, al' opet, teško da će prosipat bodove na malim tekmama sa ovakvom igrom. Bilo kako do pobjede, pa i 1:0 bi bilo vrh.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.