• Common Sense
    510
    Nisam ni znao da je Mamić ovo negdje spominjao. Informaciju koju sam ja dobio je bila od čovjeka iz kluba. Sviđalo se to nama ili ne, nogomet će se nažalost još dugo igrati na postojećem stadionu.
  • Neki tip
    19.3k


    Kad bi to bila istina (a nije), smatrao bih to novom pljačkom Dinama.
  • Fanboy
    2.2k
    Osijek je bio klub koji je 2016 bio na dnu HNL-a godinama, da bi samo par godina kasnije nam puhali za vrat i sad su dobili novi stadion.
    Šta će biti za par godina nitko ne zna, ali vjerujem da će Dinamo dobiti novi stadion "prije" nego li "kasnije". Prije samo par godina je Mamić bio apsolutistički vladar kluba, vojnici na svim stranama, nismo mogli proći grupnu fazu u Europi...
    Sad nam je prolaz klasika, rušimo velikane, Mamić je osuđen i zapeo u Bih, vojnici se razbježali, Šimić je u klubu...
    Novi stadion će doći...
  • Patak
    2.2k
    A koliko je oštećenje istoka i koja bi bila cijena da se osposobi za publiku dok se čeka Kranjča i novi stadion na Maksimiru?Istok je bio popularna tribina pa i moj izbor. Ako bi Maksimir krenuo u obnovu tribinu po tribinu možda bi takva obnova bila isplativa. Znam da je ovo nepopularno mišljenje i da kreće paljba ali eto, napisao sam.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Obnoviti jednu tribinu koja je za rušenje i to dok se izgradi Kranjča pa onda i Maksimir.

    To nije samo nepopularno mišljenje nego nema veze s vezom da se blago izrazim.
  • Jurki
    8.7k
    po meni jedino kaj bi imalo smisla je to da se istok srusi i napravi montazna tribina.
    A stadion nebi gradil tribinu po tribinu jer bi ga trebalo pomaknuti jugozapadno da dobijes vise prostora između sjeverne tribine i Maksimirske ceste.
  • Jurki
    8.7k
    sve stoji kaj si napisal, ali Kranjca nije ni napravljena..a kak dugo sve kod nas traje.. dok se ne napravi ne vjerujem
  • Patak
    2.2k
    Da baš sam to htio napisati, Kranjča se uzima zdravo za gotovo. Ja u to baš nisam siguran jer nam je na vlasti nemožemo.
  • scooniepenn
    1.8k


    Moram priznati da mi nije jasno zašto je činjenica da bi se novi Maksimir pomicao jugozapadno bila problem. Ovako ugrubo gledajući, od sadašnjeg istoka do juga (pomicanje na jug te nove istočne tribine) odnosno od istoka prema sadašnjem terenu (pomicanje na zapad nove istočne tribine) meni izgleda sasvim dovoljno mjesta da se stavi brendirana ograda tik do terena odnosno reklama uz teren i da se iza nje gradi nova istočna tribina. Nakon nje rušiš sjever i spajaš s već gotovim istokom. Nakon toga, odradiš zapad i na kraju kad imaš tri nove tribine u slovo U završene ide jug. Radiš tribinu po tribinu i najnormalnije igraš tamo.
  • LM1995
    1.7k
    nove tribine u slovo Uscooniepenn

    Stjepan Spajić likes this
  • Facke
    2k
    Ma moreme mi delati tribinu po tribinu. Opce nije problem. Mesta ima dosta. Vec su istok novi mogli zdici.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ljudi kakve tribine po tribine. Maksimir ako će ikad ići nov ići će unutar ogromnog sportsko-komercijalnog kompleksa sa stadionom, poslovnim zgradama, garažama, shopping centrom, trgom/šetalištem...(itd, za kaj god se nađe investitora da pokrije dio troškova).

    Ko takvo nikakve parcijalne rekonstrukcije, nove tribine ni ništa dok se ne napravi kompletni idejni projekt i vidi kaj će se točno gradtiti i kako će se to smjestiti. Ulagati bilo kakve novce u bilo kaj kaj bi na kraju moglo smetati budućem projektu ili bi se čak moralo rušiti je ludost i glupost.
  • blue heart 72
    1.4k
    Ljudi ostavite se tog istoka. Još bi možda probao naći neku vrstu razumijevanja da se tu nešto kemija, da mi imamo gledanost 15+ tisuća. Sa ovim žalosnim brojkama ići u nepotreban trošak samo da bi maksimalno 500-1000 ljudi koji ne žele ni na zapad, ni na sjever imali "svoj istok" nema veze sa zdravim razumom
  • mali M
    3.5k
    tako je.. isplativost nula...
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus sve stoji kaj si napisal, ali Kranjca nije ni napravljena..a kak dugo sve kod nas traje.. dok se ne napravi ne vjerujemJurki

    Sve super al kaj fakat misliš da bi se jedna tribina trebala srediti dok se ne dovrši stadion u Kranjči?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.