• Tom Hanks
    2.6k

    Ne moraš cenzurirati psovke nije ovo youtube ovdje
    Živio
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k


    hvala na info, vidio sam da je netko tako pisao pa sam i ja da ne budem jedini prostak :)
  • Infinity
    15.2k
    Ne moraš cenzurirati psovke nije ovo youtube ovdje
    Živio
    Tom Hanks

    Ako se vec psuje, stvar neke minimalne kulture je cenzurirati psovke. Nije YouTube, ali nije ni pijaca. Zona ne moze biti mjesto gdje ce prostakluk biti tek tako prihvacen.

    Dovoljno dugo si clan da si mogao pet puta do sad vidjeti da se trazi * u je*em.

    Cenzuriraj i ubuduce, a i ostali :grin:
  • Tom Hanks
    2.6k
    Ne vidim problem ako neko napiše jebeno,jebote i takve male psovke,nije da se nekog vrijeđalo kroz psovke pa da se reagira.
    Ljudi svaki dan psuju i sad bi se i na forumu trebalo gurat kvazi bonton neki i pravit se nešto šta nismo.Ko psuje(a psuje svatko) nije zbog toga nit kreten nit loša osoba nebitno niti je forum zbog toga pijaca neka jer forumasi napišu u kak jebeno za nešto.

    Puno veći "problem" je ta cancel kultura i hvatanje za svaku riječ da se netko ne uvrijedi slučajno.
    Isprike za off topic samo smiješno mi je bilo vidjeti cenzuriranje bezopasne psovke
  • Neki tip
    19.3k


    Osim lajka dodajem i ovako da se potpuno slažem. Jebemu, pa nije svaka "prosta" riječ psovka. Psovka je upućena nekome, i to svakako treba i izbjegavati, a kamoli cenzurirati, ali u ovoj gore formi mi je to više kao neka razgovorna poštapalica, a ne psovka. Naravno da se može i bez toga, ali jebiga, i u životu ih upotrebljavamo.
  • Infinity
    15.2k
    Nekad na jednoj stranici zna biti jako puno takvih rijeci, pa bude odvratno za citati.

    Nikad se nije islo hvatati za jednu rijec, ali gore od hvatanja za jednu rijec je ovo tvoje poticanje da se ne cenzurira nista.

    On da je tu samo napisao jebote nitko mu nista ne bi ni rekao, jer svaki dan to netko napise. Promakne i meni samom, ali to ne znaci da treba nekome reci 'ne cenzuriraj'.

    Nije toliko stvar u tome da li moze ili ne moze. Problem je u poticanju. Ako netko radi kulture cenzurira, nema potrebe da mu netko govori nemoj to, napisi jebote.
  • plavi72
    718
    Jedno pitanje,
    radi li dizalo na tribini zapad,Maksimira?
  • deda
    28k
    Radi samo za lože.
  • mokoxax468
    372
    Sigurno je radilo krajem prošle godine, nemam pojma jel se nešto mijenjalo
  • plavi72
    718
    Nekada se išlo i zapad gore dizalom,zato pitam,previše stuba za starije ljude.
  • Common Sense
    510
    Ima li kakvih pomaka oko istočne tribine? Prije par mjeseci sam čuo da je trebala doći neka građevinska firma i napraviti izvid i troškovnik radova koji bi bili potrebni ne bi li se ta tribina vratila u funkciju. Zna li netko malo više o tome?
  • xavier
    11.1k


    Ne budi smiješan, kakva istočna tribina? Ovaj stadion je gotov.
  • superhik
    10.3k
    @Common Sense dobro došao na forum. Molim te prije postanja u neku temu pogledaj da li je post prikladan za nju ili postoji neka tema koja možda pokriva to područje. Npr. Ovo tvoje je pitanje za ovu temu u koju sam prebacio komentar, a manje za tekuću temu oko kluba
  • Captain America
    13.9k
    kakva istočna tribinaxavier

    Međugorski Valderama je lupetao na predbožićnoj pressici da se to može dovest u red pa se to očito proširilo među ljudima kao mogućnost... Naravno da ništa neće biti od toga kad se ide u realizaciju Kranjče.
  • mali M
    3.5k
    A daj zamisli da netko ide lupat milione da sanira istok.. kakvi su to žmukleri...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.