• Common Sense
    510
    A ako mu se svidi u Zagrebu, možda uspije nagovorit i zemljaka Kamadu da dođe kod nas :grin:
  • Neki tip
    19.1k
    Navodno Feyenoord "podebljao" ponudu sa 7 na "8 + bonusi", a navodno i Ivanušec želi ići.

    Cijeli članak

    Mišljenje Zonaša:

    pys9r9n2xtbc780a.jpg
  • Nino Bule
    11.3k
    Nakon ponude od 8 mil bi im rekao nemojte se javljat bez 12, ne zanimaju nas razgovori
  • db-izbjeglica
    12.6k
    7-8 milja je smiješna cifra u današnjem nogometu, pogotovo za hrvatskog reprezentativca, sa popriličnim iskustvom igranja europskih utakmica. Da je nizozemac, ne bi ga puštali ispod 20 milja. Ispod 12 000 000eura + bonusi ne treba ni razgovarati.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ako ne moš vjerovat 1908.nl ne moš nikom. A njihov izvor je vjerojatno Olmic.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    za svog su dobili 25 :grin: Jedan od glavnih konkurenata je istresao 15 na krilo iz Bruggea, epizodna uloga u reprezentaciji NL. Ako hoce stedit nek stede, al ne na nasim igracima.
  • Facke
    2k
    A el sam rekel Feyenoord nebu stel dati vise od 10 milja. Skrti su i se bi zabad. Ispod 12 miljona se opce ne trebaju javiti. Da se Ivanusec zove Gakpo iskali bi 80 miljona za njega. Tak da sic stakvi ponudi.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa ono, češkog stopera ste platili 8 milja... što hoćete zapravo?
  • blue heart 72
    1.3k
    Svaka ponuda za Ivanušeca koja je ispod 10 milijuna, uopće ni ne zaslužuje odgovor.
  • Neki tip
    19.1k
    Da budem zloguki prorok, ja mislim da će ga pustiti za sigurno ispod 10 plus neki bonus pri ostvarenju kojeg bi se eventualno tih 10 dosegnulo.

    Ne velim da bi tako trebalo biti, nego da mislim da će tako biti, dabogda debelo pogriješio.
  • Olmic
    2.7k
    10 + postotak
  • ksapi
    2k
    Iskreno sam neugodno iznenaden da uprava razmatra ovo. Ako ga puste ispod 12-13 milja to ce biti bas los posao.
    Ako je Franjic otisao za 7.5, Sunjic za 8 i Moro 8.5, a Majer za 12 - mislim da svakako treba naginjati Majerovoj cifri, ako ne i preko toga.

    Za ispod 10 milja Ivanusec je jedan od najvecih valuea na cijelom europskom trzistu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    A otkud znaš da uprava to razmatra? Zato jer je netko napisao u medijima?
  • ksapi
    2k


    Pa dosta je logicno da razmatra, ako su odbili prvu ponudu i rekli im ‘ne dolazite s manje od 12 milja’ onda valjda nebi Feynoord drugi dan dosao i ponudio 8, umjesto pocetnih 7 milja. Mozda i jesu opet neke patke, ali govorim uvjetno - ukoliko se o ovom razmatra.
  • vjeko1701
    5.9k
    Svala čast Feyenoordu na nekim povjesnim i nedavnim uspjesima ali mislim da je nama bitnije kao klubu postaviti neki minimum da po naše najbolje igrače, nositelje igre i reprezentativce ne mogu dolaziti klubovi srednje europske klase i to sa ponudama od 7 znamenki.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.