• criticus
    1.3k


    Oprosti kolega na direktnosti, ali ovomu i upisima o drugim klubovima HNL-a nije mjesto na ovoj temi. Za to postoji posebna tema. I ovako je živa rasprava o transferima, ako ćemo i o drugim klubovima tu pisat onda se više niko neće moć snać.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Dobro je da su rivali na vrijeme doveli bekove, taman da im Kaneko polomi ligamente u prvom kolu


  • emilperska
    3.1k

    U sustini da, ali upis je bio odg na to da drugi rade transfere, a mi ne. Dakle, krenulo je s transferima :rofl:
  • Orc123
    5.1k
    Bit ce Japanac top, bitno da ne zagusi Spiku, a moci ce se odlicno nadopunjavati...desno krilo bi bilo rijeseno sa time....nezz cemu forsanje sa napadacima...sljedece bitno je def. Vezni i dajte nam konacno tog beka....
  • Nolifer
    6.7k
    Bilo bi zanimljivo da u marketingu ako znaju da naprave neki anime sa Kanekom u novome dresu, ako je to to sa njim.
  • MarkPetrovich
    0
    Jel stvarno istina da je propao Satriano?
  • Captain America
    14k
    Bilo bi zanimljivo da u marketingu ako znaju da naprave neki anime sa Kanekom u novome dresu, ako je to to sa njim.xFire

    Imaju Tsubasu ko motiv, ne trebaju ni filozofirati nešto extra.
  • Nolifer
    6.7k


    Pa da..Da bude neš drugačije... A ne nešto sklepati u zadnjih 5 minuta
  • Ludovic IX
    5.5k
    tu netko napiše kako hajduk radi dobar posao bez novaca.. sorry, ali takve poslove u dinamu ja ne želim. napunili su svlačionicu strancima upitne kvalitete od kojih možda i doma imaju bolje.

    ja ću radije da nikog ne kupimo i krpamo se klncima nego takve igrače kakve su oni doveli. mi moramo dovesti dve klase bolje igrače od njih ako želimo reči da su pojačanja a oni nisu besplatni obično. njih klubovi neće pustiti da im istekne ugovor a i ako bude, dinamo će im bit opcija ako sve propadne.

    i onih 5-8 igrala je bilo vjerojatno u smislu ako izgubimo 2-3 standardna.. jer neznam što bi sa 5-8 novih prvotimaca
  • Nogo
    1.3k

    Da nebi zabunom pustili video od Bakrara koji je snimljen

    Dečki, biti će pojačanja...pomalo.
  • Dzgšb
    278
    Japanac odličan posao svaka im čast na ideji ,kolko će se samo prodat dresova u Japanu i za marketing top
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Šta ste svi nadrkani na ta predstavljanja. Kog boli k...c, nek dođe dobar igrač, ako treba ne trebaju ni objaviti na društvenim mrežama već objaviti jednon rečenicom na press konferenciji. :halo:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.