• masacusec
    3k
    Ljudi, bješ'te iz zemlje!
  • Jurki
    8.5k
    Tolka vrucina nije za zdurat.. dobro da jos i snijeg ne opadne.. ki bi ga vrag odmetal po ovoj vrucini
  • Patak
    2.2k
    Podsjetio si me na onaj vic:

    Ide konj kroz kukuruz, a sunce strašno grije pa su počele pucati kokice. Konj je mislio da pada snijeg i smrzne se.
  • jp23
    2.2k
    @Neki tip samo bih htio reći, čitanje nekih od tvojih ozbiljno neozbiljnih upisa (odnosno ciljano sarkastičnih) baš zna razveselit osobu, tako da hvala! :grin:
  • Eduardo
    17.3k
    Kutija šibica 2006. - za Plavu škvadru igraju Modrić, Ćorluka, Čale, Silvio Marić, Zoran Mamić...

  • Bosna86
    11.6k
    fe3np3i41td2cgh9.jpeg

    Nepalci igraju kriket u Zagrebu… Genijalno
  • Jaro
    5.4k
    Za Miss Nizozemske izabrali tipa :vomit:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mene zanima do kad će ta očita kolizija dvije ljevičarske ideologije (feminizam i tranđe) egzistirati miroljubivo. Kad tad mora doći do pucanja jer su u samoj svojoj naravi oprečne. :grin:

    Još kad se uzme u obzir koliko su obje besmislene, to će se dogoditi vrlo brzo.
  • Patak
    2.2k
    Pa traje taj sukob neko vrijeme. Ove trans optužuju ove staromodne da su desnica. Ove "stare" se nazivaju TERFice.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    jnbha6ni48y0vi8r.jpg

    Idemo dalje... :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa traje taj sukob neko vrijeme. Ove trans optužuju ove staromodne da su desnica. Ove "stare" se nazivaju TERFice.Patak

    Ovo je fakat otišlo predaleko... i drago mi je što sve više ljudi kritički i javno govori o toj nastranoj i umobolnoj ideologiji.
  • Jaro
    5.4k
    pa kolju se vec dugo, stovise dio LGB zajednice se kolje s LGB i ostatak abecede jer jbg za trandze su i problem lezbe koje vole samo zene a ne i tipove koji vele da su zene...
    A napokon se i dio djevojaka/zena u sportu u koji su im zadnjih godina ubacili gorenavedene tipove poceo glasnije buniti...
    Ugl cirkus...
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ovo s vrućinama je strašno, svjetske elite nas sve žele porobiti sa strahom od 'klimatskih promjena'.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne znam zašto, niti želim pretjerano nagađati, ali količina članaka i reportaža o "apokalipsi" zbog ljetnih temperatura je zapanjujuća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.