• masacusec
    3.1k
    Ovaj poljski političar vrlo je vješto eskivirao pokvarene pokušaje provokacije ove dnovinsrke te je pokazao muda i demonstrirao svijetu kako se ne dodvoravati i pokoravati europskim "liberalnim" vlastodršcima i velikim "humanistima" . Isto tako, frajer se ne boji automatskog prišivanja stigmi rasista/nacionalista i sl. oktroiranih epiteta koji se danas dijele ko bomboni svakome tko čuva svoj teritorij od neželjenih uljeza.
    Jer, svijetu je danas nametnuta indoktrinacija da je zauzimanje obrambenog stava prema svojemu automatski nacionalizam i ksenofobija...
    Eh da je Europi više ovakvih političara, Europa bi bila Europa!
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa meni je relativno nevjerojatno da se nije stvorio neki blok Hrvatska - Slovenija - Slovačka - Ćeška - Poljska pa da imamo neki glas tamo. Ja ne mogu zamisliti da netko naš gore ode s takvim stavom. Svima je cilj samo dočepati se sjedenja na toj stolici i dr*anja kurca dok lijepo sjedaju pare.
  • seljak86
    2.4k
    Radije uči mađarski ili slovački.
  • Neki tip
    19.4k
    Radije uči mađarskiseljak86

    Da se taj jezik da naučit, Mađari bi vladali srednjom Europom. "Mađarizacija" se mogla provodit još 100 godina i opet ne bi uspjela, iz jednostavnog razloga - taj jezik normalni nemađar nemre savladat. :smirk:
  • Patak
    2.2k
    pa postoji Višegradska skupina, samo mi nažalost nismo u njoj.
  • NORTE
    9.3k
    Ima li netko iskustva s učenjem poljskog, kolko je težak jezik? :sweat:
    10h
    Captain America
    Nije težak, meni, ali učenje jezika ovisi od osobe do osobe.
    Slovački npr. je ajmo reći lakši jer je bliskiji hrvatskom.

    Što se tiče EP, jedini naš koji se tamo javno protivi odlukama eu je onaj s margina, Sinčić, iako je to jako daleko od očiju javnosti.
  • Patak
    2.2k
    Pa i Kolakušić je glasan. Meni su tamo odlični i Rumunj Christian Terhes i Njemica Christiane Andersen.
  • NORTE
    9.3k
    Gdje se mogu pogledat službene brojke gledatelja po svakoj utakmici u prošloj sezoni?
    Najviše me zanima lista za domaće tekme Rijeke i Osijeka.
  • Infinity
    15.2k
    Transfermarkt. Sve su informacije su preuzeli od HNS-a

    Rijeka
    Osijek
  • Nino Bule
    11.5k
    Super pricica
  • Common Sense
    511
    Doznaje se iz pouzadnih turskih izvora.
  • vjeko1701
    5.9k
    Istina ili ne, nema ultimatuma. Klub zna ispod kolike cifre ne želi prodati i tko se ne pojavi s istom nema ni razgovora pa makar igrači odrađivali ugovore na tribinama. To govorim ko netko kome je Petko među najdražim igračima Dinama ikad.

    Poslati jasnu poruku da nema ucijena vrijedi više od ta 2.5M a ti Turci koji godinama preplaćuju svaku šušu iz lige 5 neće ovdje dolazit ko na ponte rosso kupovat reprezentativce ko da kupuju jeftine kopije Guccija i šteku Malbora. Bjelica, hoćeš Petka? Plati ga. Inače imaš tamo Miereza pa se oko njega cigani sa novim turskim gazdama.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Pozdrav ekipi, konačno Pula i Hrvatska nakon 19 sati vožnje, prvi dan Ko zombi, danas lagano kavica, pa travarica za stomak, i lagano velebitsko pivo i sportske novosti. Nitko sretniji od mene i meni dovoljno za srecu. Sutra termin zakazati za neka novu dinamovu tetovažu sebi za rodjendan i idemo jako. Ugodan dan svim dinamovcima, i moram se složiti sa onima koji su rekli da ću Vukovarsko teško naći. Ali žedan čovjek nije probirljiv, ide sve Ko halva
  • Ludovic IX
    5.5k
    ako je ko halva, onda nejde.. majke mi, kada sam prvi put u sarajevu to naručio u slastičani, misleći da je to nešto božanstveno, grdo sam se prevario.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.