• Bosna86
    11.6k
    Igrač kojeg tržište cijeni a treneri voleSvi na Sjever

    Toliko ga voli da je došao pred kraj ugovora bez neke ozbiljne ponude… Za mene Zaper nije pojačanje nego prinova i s takvim bih pričekao do kraja prijelaznog roka…
  • emilperska
    3k

    Slazem se da se stalno plesalo po rubu i da je klapalo. Da li se sad preslo blago preko ruba pa su sami krenuli rezati ili je banka otezala uvjete novog zaduzivanja, to znaju samo oni. Ali stanje je jednako/slicno onom 2017. kad se isto plesalo pp rubu.
    Da se moze lako doci do dodatne likvidnosti preko novog kredita, vjv bi to i napravili
  • Bosna86
    11.6k
    Mene osobno od transfera puno vise boli izgubljeni momentum… Umjesto da se klub približi navijačima i krene popravljati los odnos, oni se ponašaju kao neka viša bića… Od skupštine do danas, jedini plus je dolazak Biscana… Po svim pričama iz i van kluba, došlo je ozbiljno ime… Ne znaci da će biti uspješan, ali i ako se dogodi fail, ne može se reci da nije bilo dobro dovođenje

    Klub mora popraviti komunikaciju prema van… O tom se pisalo i vise manje se sve zna… Na kraju i da je Dinamo pun kao brod, dopuštajući ovakve price radiš si los PR…

    Ovo sa godišnjim i općenito cijenama ulaznica je teški pucanj u noge… Jednostavno si zbog kratkoročne dobiti dugoročno sebi pucao u noge… Da se zajahalo na momentumu, uz jednu dvije dobre marketinške kampanje mogli su tu razliku nadoknaditi u shopu… Možda ne odmah, ali dugoročno sigurno… Nije ni ista pozicija kad pregovoras sa sponzorima a imaš 2,5 ili 10 tisuća ljudi u prosjeku

    Mi u sezonu ulazimo sa 15 ozbiljnih igrača… Ako se ozlijedi Mišić ili Šutalo, možemo se pozdraviti sa ligom prvaka… Prvih 11 Dinama (i s Ljubicicem na beku) je vjerovatno najjača ekipa u kvalifikacijama i realno je očekivati bar PO… Problem je nedostatak želje i ambicije… Prošla su vremena kad se Dinamo učio u Europi… Ako je nekom iz uprave cilj samo da uđemo u lp i pokupimo pare, onda je to katastrofa

    Moglo se puno, a nije se uradilo ništa… Svejedno jedva čekam subotu i još jednu godinu života u kojoj ću sve svoje obaveze planirati po terminima Dinamovih utakmica …
  • Patrik11
    120
    Satriano je odabrao Montpellier uskoro ide i objava ništa od njega
  • og1986
    2.9k
    Meni je prvi red flag bio pred nekoliko tjedana kada je Šimić rekao da po njegovom dosadašnjem iskustvu vođenja firmi puno je lakše srezati troškove nego povećati prihode. Te da će za početak tako nekako i krenuti.

    Ako misli da je poslovanje Dinama i aquavive isto onda nema pojma o nekakvom vođenju kluba. Plus su još stavili nekoliko poduzetnika u upravu.
    Za kresanje troškova moglo se i nas par sa zone skupiti i davati prijedloge, manje bi koštali.

    Od te famozne knjižice i veza i vezica sa Milanom i najave 5-8 igrača, došlo je da ulazimo u sezonu isti kao i prošle godine. Bišćan traži 2-3 koja nemoze dobiti. Za 4 najvažnija igrača nitko ne zna kakvi su planovi niti nema dogovora.
    A dobili smo ne pojačanje nego prinovu iz 2.francuske, koji me nije oduševio na pripremama.

    Još tko god se spominje za nas, ako se bilo koji drugi klub uključi piši kući propalo je.

    Koda je prekjučer došao u klub, već mi sve pomalo na živce ida ta situacija.
  • marcio amoroso
    32k
    Koga je to uspio riješiti od prekobrojnih ako se već ide u rezanje troškova?
    Tolića se poklonilo u Slovan i Jankovića u Rijeku.
    Jedino se za Ćužu dobio neki mizeran novac.

    Ne znamo dovesti pojačanja, ali se zato ne znamo riješiti ni viškova.
  • Neki tip
    19.1k


    Nema dva dana da si za istog igrača, kad su te pitali za izvor da dolazi u Dinamo napisao:

    ne brini za to sigurno jePatrik11

    Danas pišeš..

    Satriano je odabrao Montpellier uskoro ide i objava ništa od njegaPatrik11

    Ako nisi Šimić osobno, onda se stvarno nepotrebno nabacuješ neprovjerenim informacijama kao da su insajderske.

    Točna, naime, može biti samo jedna od ove gore tvoje dvije informacije, nikako obje, a možda nijedna.
  • Patrik11
    120
    ne brini sigurno je :wink:
  • Captain America
    13.4k
    Izvor?OsamŠest

    Jazavac s Twittera s 13 pratitelja.

  • Keyser Soze
    8.1k
    Ako se ove sezone vratimo u vremena prodaje glavnih igrača nakon izborene grupne faze i ne dovedemo nekog ko ih može zamijeniti bit će sramota. Mi već neko vrijeme svoje rivale dižemo samo našom neaktivnošću i pogrešnim odlukama.
  • Yery
    72
    Izvor je TRUST ME BRO
  • Neki tip
    19.1k
    Moderaturo, zar ovo nije definicija trolanja?

    j72hiqvy0m0mdg6n.jpg
  • 3 kornera
    25
    Izvor rijeke Čikole
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ovih prvih par mjeseci i transfer rok se uistinu trebalo iskoristit za jedan statement, pokazat kako se to moglo godinama i kako se to treba raditi. Na svim poljima. Sumnjičave okrenut, stvorit jedan hype i krenut u novu sezonu.

    Umjesto toga, i najveće optimiste se polako radi teškim pesimistima.

    I bome smo dobro pokazali Miškoviću, Šikiću i onom Slovencu iz Maribora kako se lagano možemo pojačat bez njihovih precijenjenih igrača. Sigurno se sad grizu od muke i u nevjerici gledaju kakvu elitu dovodimo bez njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.