• SAS1987
    13.3k
    Bojim se da je kolega SAS1987 prekvalificiran za zadano radno mjesto.maddaddam

    Ti se možda sprdaš al garantiram ti da bi marketing bio na sasvim nekom drugom nivoju. Mada sa obzirom na sadašnji nivo ti i nije teško :rofl: A da ne prićam o IT koji je ipak moje primarno podrućje :cool:
  • NORTE
    9k
    Vjerujem da će spustiti cijene za ligaške tekme, ovdje se ipak radi o superkupu.Gražvydas Mikulėnas
    Nema baš nikakve razlike između tekme superkupa i one iduće u 1.kolu.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Nema baš nikakve razlike između tekme superkupa i one iduće u 1.kolu.NORTE

    Superkup je tekma za trofej (kakav takav, ali je trofej) i igra se u subotu + Dinamo kao organizator Superkupa mora platiti neke dodatne troskove koje inace ne treba; recimo smjestaj cijelom osoblju Hajduka (do 35 osoba) u hotelu 4+* puni pansion, "proslava" isto kosta itd. HNL tekma se nazalost igra u petak i samim time ce biti manji interes.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Mislim, matematika je ovdje jasna: digneš cijene 100% i dok god ti prodaja padne manje od 50% (a realno, nece pasti vise) - tehnicki si na dobitku. Problem je sto je to vrlo usko gledanje na tematiku ulaznica jer puno je bolje imati 16.000 ljudi na stadionu koji plate X iznos nego 8.000 koji plate 2X iznos.

    Prvo godišnje pa sasvim logično za njima i ovo, ozbiljno kockanje. Ako ne uđemo u LP nego bude neka neatraktivna grupa u EL/KL, nećemo s ovakvim cijenama imati ni peteroznamenkaste brojke posjećenosti u Europi.

    Zapravo je najveći problem, meni osobno, potpuni flop marketinga i PR-a oko komuniciranja ovog s navijačima. Zašto je sve poskupilo 60-100%? Jel skupljamo lovu za novi stadion? Ok, reci to. Je li klub u debelim problemima i treba pomoć članova? Kaži to, dat cemo i vise. Planira li se nesto vise s clanstvom, hoce li biti povecan komfor, hoce li klub vlasnicima posjetiteljima i clanovima osigurati nesto vise… naprosto, moras imati razlog za ovakvo poskupljenje i moras ga jasno komunicirati prema van, nije to 5-10% u skladu s inflacijom - to je 50-100%, a ti si objavio cijenu na webu i to je to.

    To se tako ne radi.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Jel skupljamo lovu za novi stadion? Ok, reci to. Je li klub u debelim problemima i treba pomoć članova? Kaži to, dat cemo i vise.Bosskovitz

    Da da to je bas realno da ce klub sa takvim informacijama izaci u javnost
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Problem je sto je to vrlo usko gledanje na tematiku ulaznica jer puno je bolje imati 16.000 ljudi na stadionu koji plate X iznos nego 8.000 koji plate 2X iznos.Bosskovitz

    Najvažniji dio priče,ili jednostavno računaju da zapad dole mogu pucat visoko jer ima svoje iznadprosječne kupce al nisam baš siguran...kao sto je netko rekao zapad dole nema toliko bolji komfor od sjevera dole,osim ujednačenog gledanja oba poluvremena.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Naravno da nece reci “hej ekipa, nemamo love”, ali ne mozes ni podici toliko cijene bez ikakve price, kampanje, komunikacije… zašto stolac u srpnju košta 100% više od stolca u lipnju?

    Mislim, nije pitanje love, bojim se da ce se ovo obiti o glavu klubu. Imamo odlican momentum sa skupštinom, protjerivanjem kriminalaca, trenerom kojeg ljudi podrzavaju, dobrim pomacima u klubu, napokon se stvari miču s mjesta oko stadiona i umjesto da kapitaliziramo na tome i srušimo rekorde prodaje (i uz to dobro zaradimo, jer nije da su karte bile 1€) i posjećenosti… mi si bacamo pikule pod noge.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ta šutnja iz kluba i je njihov najveći krimen. Nisu ništa krivo napravili osim toga. Boli me briga dal će izaći u novine ali nas mail imaju. Nek marketing složi par bitnih informacija za navijače i pošalje svima na mail. Hajduk ima oni cakulu di gospar njima laže u oči i oni puse ali nešto takvo nebi loše bilo samo bez laganja
  • NORTE
    9k
    moras imati razlog za ovakvo poskupljenje i moras ga jasno komunicirati prema van, nije to 5-10% u skladu s inflacijom - to je 50-100%Bosskovitz
    Kod opće inflacije ne dižeš cijene ulaznica uopće, naprotiv.

    Prosječna popunjenost ovog kapaciteta na Hnl-u nam je mislim 20%.
    Je li onda opravdano povećanje pojedinačnih cijena ulaznica za Hnl?

    Pitanje je offtopick, prebacite ako treba.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Do kada radi danas ticket point za uzet godisnju?
  • blueboy
    107

    Od 11 do 19 sati.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ispred mene bilo sad petero ljudi tak da ne bi trebalo gužve bit.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Kaj ima lima? Građanski...9i3v8fupnyp5e3ax.jpg
  • xavier
    11.1k
    Posebno je zgodan detalj da i za sjever dobiješ točno isto mjesto kao i godinu ranije...naravno da nemam pojma gdje se to mjesto uopće nalazi :smile:
  • Cosey
    434
    Cijene za godišnje i pojedinačne ulaznice su realne, pogotovo ak se uzme u obzir da je obična piva u kvartovskim kafićima 19, 20 kn. Problem je kaj smo odgojeni kroz godine, da ne velim i dulje, na smiješne cijene. Godišnja za 2019./2020. za sjever kada se igrala Liga prvaka je bila 400 kn, sezonu prije mislim da sam platio godišnju za istok ispod 400 kn.

    Uglavnom, očekujem osjetan pad ove sezone. Možda je trebalo postupno dizati, ali sad ni nema smisla o tome. Valjda oni kaj odlučuju imaju neki rezon, sumnjam, ali dobro. Samo se nadam da ne bude poslije iščuđavanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.