• Bosskovitz
    7.3k
    Pomak u dobrom smjeru, ali opet dosta parcijalno rješenje, na eksternoj bazi ulaznice.hr koja je poznata po bugovima i malo tko ju danas koristi za išta što privlači veći broj ljudi, na eksternom landingu i eksternoj domeni, prilično sfušano...

    Pogađa me kad se stvari rade ovako neprofesionalno. Izgleda kao pomak unaprijed i definitivno je, ali vidi se da je napravljeno bez ikakvog razumijevanja, vizije razvoja, plana održivosti, mogućnosti nadogradnje i slično. Člansko sučelje i app trebali bi biti core digitalnog odnosa kluba i navijača/članova, a nama to nije ni poddomena nego subdirectory na ulaznice.hr . Kao da država namješta posao King ICT-u: radi to, ne mogu reći da ne radi, ali daleko je to od ozbiljnog i onog kako bi trebalo biti.

    Ovo ne možeš nadograditi nekom novom funkcionalnošću koja nije povezana s ulaznice.hr . Ako hoćeš napraviti nešto smislenije ili kvalitetnije - moraš ići ispočetka jer od ovog nemaš koristi. Frustrirajuće.
  • deda
    27.7k
    Nažalost sve to ukazuje na nedovoljnu sposobnost kadrova u klubu za ozbiljno približavanje potrebama navijača. I ono što bi htjeli ne znaju kako. Tamo treba pod hitno zaposlit jebenog marketing, IT, programerskog stručnjaka.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Inače Osijekova prodaja godišnjih danas je totalni kolaps i katastrofa.deda

    Kak to mislis?
  • deda
    27.7k
    Pomiješala im se prodaja na ticketu i online, duple ulaznice, storniranja, povlačenja uplata.
  • DrawTube
    2.9k
    Zna li se otprilike koliko je godišnjih prodano zasad
  • SAS1987
    13.4k
    Tamo treba pod hitno zaposlit jebenog marketing, IT,deda

    Na koji mail se pošalje CV? :lol:
  • Tom vg
    963
    Deda, lobiraj malo za nase dečke sa zone
  • maddaddam
    2.9k
    Bojim se da je kolega @SAS1987 prekvalificiran za zadano radno mjesto.
  • SAS1987
    13.4k
    Deda, lobiraj malo za nase dečke sa zoneTom vg

    Uhljebi nas :lol:
  • Olmic
    2.7k
    Cijene pojedinačnih ulaznica za derbi Dinamo – Hajduk:
    Tribina sjever dolje 10 eura
    Tiribna sjever gore 10 eura
    Tribina zapad gore 20 eura
    Tribina zapad dolje 25 eura


    Da da godisnja se isplati
  • The Undertaker
    4k
    Baš me zanima posjeta...
  • Captain America
    13.4k
    Meni je društvo već otkazalo. Bolesna cijena zapada za revijalnu utakmicu na ruini.
  • Infinity
    15.2k


    16532 je bilo prosle sezone uz cijene:

    Tribina sjever dolje: 40 kuna (5.31€)
    Tribina sjever gore: 40 kuna (5.31€)
    Tribina zapad gore: 80 kuna (10.62€)
    Tribina zapad dolje: 100 kuna (13.27€)

    Skoro pa duplo.
  • marcio amoroso
    32.1k
    U klubu sjede birokrati koji nemaju pojma kako dišu navijači, a što je najgore i briga ih za navijače.

    Bilo bi im jako pametno zaposliti nekoga tko osjeti navijače i tko je povezan sa istim ako se već žele približiti. Ja po posljednjim vijestima pak imam osjećaj da se ne žele približiti!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.